OK-czyli samiec z Łodzi to Lucky a suczydełko z Miedar Niunia!
Lady-ty to masz szczęscie, tylko nie zrób nam wstydu i w aucie zachwuj się jak prawdziwa Lady! ;)
[quote name='daga_27']zakochalam sie :-)[/quote] Ja już nie pierwszy raz :cool3: :loveu: ;)
Lucky-ładnie, bo on przepiekny jest...
A tą słoninkę z Miedar?grubaśną, tez przepiekna panienkę?
Piekny doberman, i Saturn i ten drugi. A na Akagerze ktoś napisał, że dzwonił pytac o Saturna i nic o nim nie wiedziano :angryy:
Pomózcie mi nazwac tą dobermanke z Miedar i drugiego dobeczka z Łodzi, nie moge ich dawać jako doberman czy dobermanka na naszą stronkę!
Tu napewno był stres i zazdrość (wreszcie mam "swoją" i tylko MOJĄ panią :roll)...Trudno...znajdzie sie domek i bez zwierzaków. ;)
Toguś nie będzie narzekał...
Do schronu??? Czy jest taka mozliwośc, że karol wróci znów do schronu???
POMOCY!!!!!!!!!!!!!! Nie ma ktoś kawałka ciepłej podłogi? najlepiej dom, bez schodów....
Moria-bardzo ci dziekujemy, za opieke nad Cezarkiem, mieszka pod Krakowem i chodzi krok w krok za panem. Jest poprostu uroczy-tak pisze i nim jego pan. Cudowny psiak! Jeszcze raz ci dziekujemy!!!!
I przy okazji-Korunia hop na pierwszą!!!
Niestety, pani, która go chciała adoptowac zrezygnowała z tej adopcji, ponieważ sunia była kilka dni w klinice, pogryziona.
Togo szuka więc domku bez innych zwierzat, ale jest bezpieczny...
Nie jestem fanatyczką i nie zabraniam jeśc ludziom mięsa, ale taka reklama wa walory edukacyjne i niestety pokazuje jak ludzie potrafią byc podli. Dopóki nie zmieni się myślenie ludzi, że zwierze czuję i cierpi, dopóty nasza "praca" będzie bezsensowna i mija się z celem.
A co reklamy dotyczącej psów tez się oburzylismy i pisaliśmy w sprawie sciągnięcia reklamy z anteny.