Maciek- takie informacyjne ulotki, że jeśli ktoś chce dobermana to może zajrzeć na naszą stronę oraz zostawiając miejsce na numer telefonu dla każdej z nas, podając numer konta AFN z dopiskiem NADZIEJA DOBERMANA , jakby ktoś chciał pomóc...Można byłoby te ulotki zostawiać w lecznicach, sklepach zoologicznych, rozdawać pod wystawami, powkładac za szybe aut. ;)
Chyba, że macie lepszy pomysł?Na te ulotki...