Kto napisze ładny tekst O NAS, na stronkę?
Postaram się aktualizowac obie, ale proszę was o pomoc! Czy ktos od czasu do czasu mógłby zaglądnąć na stronki i zobaczyć czy wszystko OK i czy wszystkie psy aktualne?
Maciek-śliczny banerek, juz go sobie wkleiłam, co widać ;)
Czy Saturn jest nadal w schronisku, bo sie z nim pogubiłam?