SŁUCHAJCIE!!! JA WIEM, ŻE JUŻ PEWNIE WSZYSCY WIECIE, ALE TAK SIĘ UCIESZYŁAM, ŻE MUSZĘ TU ZNÓW NAPISAĆ:
NIKOLAS MA DOM!!!SWÓJ WŁASNY DOM!!!
To wspaniałe psisko czekało rok na ten właśnie domek!
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6364/niki1112vs5.jpg[/IMG]
Nic nie napisze, tylko ufff...
Wreszcie zbadana i wiesz na czym stoisz.
Nic innego ci nie dali na te skurcze? To może nie były regularne...hmmm Teraz dbaj o siebie i maleństwo. A porodu sie nie bój, szybko zleci i zapomnisz. A synuś nie pozwoli ci potem o tym pamiętać!
A jak się czuje Dianka?
Słuchajcie
Mam Panią, która mogłaby wziąść sunię na tymczas i ją odchudzić, doprowadzić do porządku i przygotować do adopcji.
Pani jest z Zawiercia i jest problem z transportem, może coś się uda załatwić? Tu jest meil do niej: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Tylko proszę, sprawdzcie ten tymczas, ja osobiście Pani nie znam.
[IMG]http://images20.fotosik.pl/318/5562b5eb580e3c00med.jpg[/IMG]
Proszę Cię, Karolinka, zrób jej więcej zdjęć. I dokładnie: sprawdz jej papiery jak możesz.
Mam też prośbę: czy może mi kierownik wysłać badania Rozy na fax, nr faxu podałam,ale nie wiem, może nie przeszedł.