Jak dobrze, że jest edycja! Zmieniłam na str. 100.
Jakby dogo nie działało, to kontakty do ludzi z nadzieji narazie możecie wziąść ze strony:
[URL]http://www.nadzieja-dobermana.webpark.pl/kontakty.htm[/URL]
Przynajmniej do tych coś się deklarowali i dali swoje meile do kontaktów.
Jeśli ktoś jeszcze chce się dopisać-proszę.