od ok. 12 marca [B]brązowy doberman[/B] z ciętymi uszami i ogonem kręci się obok bloków 131, 137, a głównie wokół bloku 139a na Nowaka Jeziorańskiego czyli pomiędzy osiedlami Świętokrzyskie i Na Stoku. Nie oddala się z tego miejsca, ewidentnie się zgubił i wypatruje swjego pana. Poziom agresji - zero, reaguje na podjeżdżające srebrne samochody i jest przerażony. Nie umiem mu pomóc, bo nie mam go gdzie zabrać, a nie uważam ,że schronisko to dobre miejsce dla niego - tam jego właściciel na pewno go nie odnajdzie. Nie wiem ,co z nim począć...
[IMG]http://img353.imageshack.us/img353/7691/dobekwysylkapc4.jpg[/IMG]
Tu jest ;)