Plan już mamy, ale ze względu na bezpieczeństwo Azy i maluszków nie bedziemy publicznie pisać. niech teraz ją szuka ;) to juz jej nigdy nie znajdzie ;) oby tylko nie znalazł innego psa do katowania :(
Wszystkim, którzy wpłacili serdecznie dziekujemy za pomoc i kase, która pomoże w opłaceniu hoteliku, benzyny i kolejnego hoteliku dla suni i jej maluszków.
NADZIEJA DOBERMANA serdecznie wam dziekuje!!!
Po raz kolejny nie zawiodłam sie na dogomaniakach ;)
:(:(:( Jak mnie wkurzają debilni ludzie!!! Jak można byc takim idiotą! Przecież to jest zabawka! Jak miał odradzane, to sie idiota uparł! :(
Te smutne oczka....Smoki! I ty znajdziesz szczęście, obiecuję ci to!!!
A może znów wystawic mu allegro, tylko podac telefon np: do mnie i czy ty Koperek przed adopcją (jesli przejdzie wszystkie testy ;) jesteś w stanie pojechać i sprawdzić osobiscie dom (porządnie))?
Od początku było mówione, że interwencyjnie Karina psy odebrała :roll:
Sprzedać to on chiał, ale nie zdarzył! Brawo jeszcze raz dla Kariny!!!Za śwetna akcje!
SZUKAMY TRANSPORTU!!!!
Podróż na pólnoc, może nie do Szczecina, ale pólnocne tereny!!
Jest zrezczenie, ajk może być nie tak???co to za policjant???
Frotka-ten hotelik? ten, w którym jest w tej chwili???
POMOCY!!!Pomózcie zabrać sunie od tych potworów! Ona nie może trafić do schronu a potem do NIEGO!!!