Wklejałam je w lutym:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/322/knut1fs6.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6343/knut2gc7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/17/knut3kh1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6841/knut4sj7.jpg[/IMG][/URL]
Tymczasowicze Oleny (szukamy im tymczasów albo domków!!!!)
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/9/0/5/32625844_d.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/6/1/3/32625845_d.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/8/8/8/32625846_d.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/2/6/6/32625847_d.jpg[/IMG]
Sunia i jej szczeniaczki szukają DT lub DS!!!!POMOCY!!!
nie, Ina ma domek w Niemczech, Ania ja szykuje na kwiecień...
Zresztą, to super DT, wiec szkoda byłoby tracic, ale wiem, że kiedyś nastapi zakochanie i nie odda...
Karusiap, bo dostaniesz lanie!!
jak niewielka!!! TY znalazłas jej DOMEK! I dbałas o nia do momentu przekazania!!!
Ale sie ciesze!
Teraz ta z OL mi nie daje spokoju :roll:
Błagam was dogomaniacy!!!
Pomózcie nam -wesprzyjcie finansowo! Powysyłajcie ten link z tematem gdzie się da...Nie zostawcie nas z takim wydatkiem! Znów doszedł nastepny psiak! PoMÓŻCIE!!!
Prosimy o pomoc finansową w utrzymaniu tych psów!
I transport: Kraków lub Szczecin, tam będzie już bezpieczna.
Doba w hoteliku kosztuje 50zł! Po tygodniu trzeba zapłacic 350zł!!!! Błagam :(:(:(
żeby mogła byc spokojna i dochodzić do siebie!!!
Czaruś i Melon też dobrze, są w DT. Oba kochane psiaki, a zdjęcia beda, bedą, tylko niech się DoNoHi obrobią :roll:
Mam tylko to zdjęcie:
[IMG]http://www.dobermann-nothilfe.de/Melonneu.jpg[/IMG]
Greven!! To wspaniały pomysł! Można przecież też brać opłate za te szczeniaki, tylko żeby miec pewnośc, że domki super. Nie? I jemu ta kasę oddać. Tylko ciekawe jaka u niego cena za szczeniaka :roll:
ja też sądze, że to przemyślała i wystraszyła się ewentualnych zeznac na policji czy w sądzie...:roll:
Tam są cztery szczeniaki: wiec zostaną dwa i mamusia...