[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][SIZE=3]L[FONT=Wingdings]L[FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Wysłałam jego zdjecia do fundacji niemieckiej [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][/COLOR]
[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][SIZE=3]L[FONT=Wingdings]L[FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Wysłałam jego zdjecia do fundacji niemieckiej [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][/COLOR]
No, własnie pozniej doczytałam :lol:
A Simona źle zrozumiała, że on jest w Mielcu, ale już sprostowałam ;)
Mam nadzieje,ze mu pomogą i szybko znajdzie domek. Słodziak!
Dziekuje, Ulka18, że o nim tez pamietałaś (mając tyle psiaków z Mielca na głowie)
mosii-wysłac go też do Niemiec? tzn: informacje o nim, aby i tam szukali dla niego domku?
A tu teraz doczytałąm, że Ulka18 już im wysłała. Wiec ja im o nim przypomne, ok? ;)
Szkoda, że nie jestem bliżej :( Bardzo chetnie bym ci pomogła :(
A Agnieszce bardzo dziekujemy za to co robi z naszymi zwierzakami! I Fredowi również ;)
Śliczniutkie fotki!
Jaki Blumen piekny! Ma taki poważne spojrzenie!
A Zonia to taka rozrabiaka, widac, z oczu jej tak patrzy!
Masz wesoło, Olenka
A jaki Egon radosny u oris!!!!Brawo!
MartaP , wejdz sobie na strone [URL="http://www.nadzieja-dobermana.pl"]www.nadzieja-dobermana.pl[/URL] i zobacz też na inne dobermany. Sądze, że szczekający, z problemami stawowymi doberman to do bloku nie za wspaniały pomysł, ale decyzje musisz podjąc sama.
Zobacz na Dzosza:
[URL]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/dzosz.html[/URL]
A najbardziej na Aresa (wychowany i umie sie zachować w bloku!):
[URL]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/ares.html[/URL]
Dino też z bloku:
[URL]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/dino.html[/URL]
Co o tym sądzisz?