Czy naprawdę uważacie, że nasze podpisy zmienią zdanie sądu, który jak sądzę sprawę ma juz i tak przesądzoną...Wiemy już o "znajomych" tatusia pani aw...wiemy gdzie trafia nasze listy...
chcemy zmiany prawa! Sprawa Ozziego jest już chyba przesądzona, ale jego śmierć miała dac początek zmiany nastawienia rządu, my naród domagamy się zmian, ale na lepsze, a nie tak jak czynia to teraz!!!