[quote name='Cerber']dodam kilka fotek wczesno porannych, oczywiście dzisiejszych. Muszę wykorzytywać czas póki go mam, bo poźniej, mogę już go nie mieć :/
[IMG]http://images4.fotosik.pl/129/1f9ceded3703c217.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/129/41d7d3965afdd05d.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/129/1fa7089c551f8ce4.jpg[/IMG]
[IMG]http://images2.fotosik.pl/166/f6335f71cc7df440.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/175/e4bbb8dc825c2495.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/175/1238bbced30e1686.jpg[/IMG]
wszystkie fotki, robione były przed moim blokiem, właściwie można powuedzieć, że przed moją klatką na trawniku :D
Przed chwilą się zorientowałam, że dziś właściwie nie muszę się na gwałt uczyć, bo jutro mamy luźne lekcje, znaczy nie ma polaka i nie ma histy, na które mam najwięcej do nauczenia :/ W sumie dzis się pouczę, ale na sama myśl, ze nie muszę na jutro się uczyć ulyżło mi :)[/quote]
No Cereberek jak zawsze cudnie wyghląda :***