[SIZE=4][COLOR=LightBlue]Luizo bardzo chciałabym ci jakoś pomóc, ale nie moge.... ALe wiesz jakbyą chciała pogadać to pisz na gg może pomimo iż jestem od ciebie sporo młodsza, to chociaż troche poprawie ci chumor...:calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus:[/COLOR][/SIZE]