-
Posts
1648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juszes
-
śliczne Fideleczkowe fotki :** Ode mnie też całuski dla Psinki :loveu::loveu::loveu:
-
Cerber w kagańcu :crazyeye: Pierwszy raz widzę! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/200/67061dad76e7131b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/237/0bf7f100e249ac0c.jpg[/IMG][/URL] Erze język lata, lata jak łopata ;]
-
Cześć!! Czy ktoś jeszcze wstał tak wcześnie -___- Wydaje mi się, ze jets śrrodek nocy...
-
[quote name='olcha'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/246/10fcc41b5618f625.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/246/06b5e89f9ca35a94.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/200/f260d16bb9896ce4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Nie no co za gryzońki!! Nie dadzą spokoju biednym koreczkom :shake:
-
O ja?! TO za to zamykają?! Trzeba zacząć uważać ;-)
-
Super filmiki, widzę, ze Tinka to mały szczekulec :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
a co takiego nasz Cerberek spsocił, ze go zamknęli?
-
ojeju jaki zaspany, a pani męczy sesją zdjęciową ;););)
-
[quote name='Zuza96'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1340/tn2xd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1008/tn3nw2.jpg[/IMG][/URL] Moja potargana mordunia zaraz po przebudzeniu :loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5219/tn4iv3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3465/tn5ns1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3576/tn6xh7.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][I]Jejku jaki slodzudki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/COLOR][/quote] jakie zaspane i rozczochrane psisko :**
-
Cerber szczeniaczek - przesłodki psiaczek :loveu::loveu::loveu: oczywicie teraz też sliczniutki:**
-
[quote name='*luthien*'][B][I]Juszes, a czy jej psy chodzą na wystawy?;)[/I][/B] [B][I]Ja proponuje pomeraniana lub grzywacza PP:p [/I][/B][/quote] chodzą, ale tylko część...
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/244/2d0ef678e6488de8.jpg[/IMG] A mi się ta foptencia bardzo podoba :loveu::loveu: ślicznie Cer prosi A za pierwszym razem jak spojrzałam to myślałam ze on się trzyma za.........bo musi się zalatwic :evil_lol:
-
fajna historyjka, ty t mas ztalent :P
-
[quote name='Cerber']i jest stary... :D PS. Olka gdzie te fotki...????[/quote] właśnie my tu gadu gadu a galeria Korniczu świeci pustkami :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Juszes replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
no jasne! napisz w google.pl paczka dla szczeniaczka i powinno się pokazać chyba :) -
eee nie... chyba wiem co masz na mysli :roll::roll::roll:
-
łoooł ale Czadzik ma czadową ramkę!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
o tych Lost słyszałam na innym forum, bo tam też ich maniacy sa :evil_lol: PS I też wsyzstkie dziewczyny Soyera uwielbiają
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Juszes replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
i sznureczek dostaje się w paczce dla szczeniaczka pedigree, napisz, to dostaniesz, w prawdzie Kora to nie szczeniaczek, ale moj akoleżanka poprosila o paczkę dla sojej 3 letniej jamniorki i tez dostała, dostajesz też rurzne smakołyki i karmę :) -
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
Juszes replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
szkoda, że tnie udąłos ie wygrać... A ja mam taką sprawę, na wrzuta.pl z ciekawości w wyszukiwarkę wpisalam laluś ioto co mi sie pokazało :evil_lol:: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/ySvsfJEKtv/obraz_121[/URL] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/uWsaB15oGX/obraz_120[/URL] -
a kiedty jakieś fotki nowe bendom?
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Juszes replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Zuzia mi troche z pyszcza przypomina jamniorke mojej koleżanki :D -
[quote name='nomu'][B]puchu [/B]nic się nie stało :D A teraz bawimy się piłeczka: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/4333/dscf0013rm6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4923/dscf0015rr7.jpg[/IMG][/URL] Już nie ma powłoczki, bo całą zerwał :( [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7760/dscf0011jl5.jpg[/IMG][/URL] Nigdy nie podjedzie bliżej, wstręciuch, nie odda piłki no [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2366/dscf0016cf4.jpg[/IMG][/URL] Najpierw sam musi sobie pogryźć [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6342/dscf0018la0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1843/dscf0015pz9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ale się dorwał do piłeczki gryzoniek mały :loveu::loveu::loveu:
-
O jaaa ale słodziutko senny :** O pani niedobra wyspać się niepozwoli ;) [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER]