Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. A ja miałem dzisiaj śmieszną sytuację :cool3: Szedłem sobie z mamą i piesiem na nocny spacerek. kiedy już wracaliśmy podbiegła amstaffka i rzuciła się na Rock'a. Ja chciałem popuścić smycz, żeby Rock sam załatwił sprawę z koleżanką ale moja mama była szybsza i uderzyła ją centralnie w nos nowym dużym jutowym aportem. Tak szybko odbiegła, że aż się za nią kurzyło :evil_lol: Wolalbym żeby psy załatwiły to między sobą, ale w sumie wiem, że w obronie psa moja mama jest gotowa na wszystko :diabloti:
  2. Jeszcze nie szukałem. Ostatnio mam tyle pracy, że nawet na sen mi nie starcza :( Na tej stronie jest jeszcze ich ogłszenie http://www.otoz.pl/95.html
  3. [quote name='Anetka83']ucałuj Rockusia od Anetki:)[/quote] Jasne :) [quote name='Agata_B']Śliczny Rocky ;)[/quote] Dziękuje :)
  4. Erga jest boska :loveu: Ale ta różowa smyczka :grin: :turn-l: :eek2: :cool3:
  5. Że serwer mi znów padł :angryy:, wstawiam narazie tylko 3 fotografie... [IMG]http://www.anashar.pl/images/przyroda/32.jpg[/IMG] [IMG]http://www.anashar.pl/images/przyroda/12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.anashar.pl/images/przyroda/24.jpg[/IMG] A tak apropo, za 2 dni(26.06) Rock kończy 2 latka :cool3: . Z okazji urodzin dzisiaj już dostał ode mnie wielki gryzaczek z juty (miałem mu dać w urodzinki, ale jak mi pychol sam włożył do siatki po moim powrocie do domu, nie miałem serca mu tego nie dać:evil_lol: ) Jutro jak będzie ładna pogoda, postaram się zrobić jakieś nowe zdjęcia z jego nowym gryzaczkiem:lol:
  6. Fiona - ale to nie Ty powinnaś mieć wyrzuty sumienia. Tylko ci, co doprowadzili do sytuacji w której suka znów się oszczeniła. Ja wiem, że dla nich tak było lepiej. Ty się nie martw!
  7. A ta Pani nie mogłaby go wziąść ze sobą? Psy nie patrzą tak jak ludzie na kwestię czasu:(
  8. Ja bym chyba nie potrafił zaniesć szczeniaków z taką decyzją:( Ale wiem, że to była jedyna możliwość. i dlaczego do ch88888 ludzie na to pozwalają? Przecież można było tego uniknąć! Starczyłoby przypilnować suni...:(
  9. Dalem ciala po calej lini:( Ominely nas zawody :( A tak chcialem wystartowac ze swoim burkiem :(
  10. Nie wiem :( Ale nidlugo ruszamy akcje ze smyczami z logo owczarka w potrzebie i adresem do strony. Na poczatku nakad 200 sztuk. Moze ktos kupi smycz, wejdzie na strone i ja wypatrzy?
  11. nieodpowiedzialnosc ludzi poprostu nie zna granic:2gunfire: :angryy: Nic tylko isc i:grab::roll: A o sunie nie bylo zadnych pytan ze strony...
  12. Lenka ma dom:loveu: Ona sie tak ladnie caly czas usmiecha :loveu:
  13. A beda jakies Tollerki w niedziele w Krakowie na wystawie? :cool3:
  14. Nie wiem:( Ja jestem daleko, przydalby sie ktos z warszawy i okolic zeby podjechal i obadal sytuacje :(
  15. No to chyba juz jest za pozno :roll: Wybacz, ale nie ogarniam wszystkiego, zeby odpisywac z predkoscia wiatru... Kontakt mam tylko ten co podany w 1 poscie czyli nr. tel. 510 272 275 A ta osoba co sie niemi opiekowala narazie nie jest w stanie tego dalej robic...
  16. Moj serwer znow padl. Prosze, zmiencie bannerki na te: [URL="http://nadzieja-dobermana.pl"][IMG]http://anashar.piwko.pl/moje/nadzieja-dobermana.jpg[/IMG][/URL] Przepraszam za zamieszanie...
  17. Ja takze :kciuki: ps. Dalby ktos rade zrobic lepsze zdjecia Fenderowi?
  18. A kiedy zapadnie ostateczna decyzja co do Gonzia siostry wetki?
×
×
  • Create New...