-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
Anashar replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
A ma ktoś może wieści jak Perełeczce powodzi się w nowym domku? :) -
biedaczysko :( Medar trzymamy za Ciebie kciuki! Zdrowiej szybko!
-
Śliczna jest :) Widać zmiany :)
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Anashar replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dajcie jej czas, jeszcze beda narzekac ze z ubloconymi lapkami pcha sie na posciel :evil_lol: -
Sprawa ucichla, a to dziala na nasza niekorzysc...
-
Kingula - nie wiem czy nie za późno, ale tu masz adres: [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#b8860b]Fundacja EMIR,[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#b8860b]Oddział, ul.Słoneczna 4,[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#b8860b]96-321 Żabia Wola[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
-
Może by spróbować zrobić dużą akcje rozgłosu o Oskarku? Ale na zasadzie krotkotrwałej a dużej. Żeby jednego dnia powrzucać na jak największą liczbe for i gdzie tylko się da i cały czas podnosić przez np. tydzień. Takie krótkie a duże akcje, mają niejednokrotnie lepsze powodzenie niż dłuższe, a mniejsze... Do góry Oskarku!
-
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
Anashar replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Huzar do góry! -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
Anashar replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Piekielnie się cieszę :):):) [SIZE=4][COLOR=red][B]Dziękuje Wszystkim Którzy pomogli Perełce ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE] Bez Was nie udałoby się zapewnić jej szczęścia na ostatnie lata :loveu: -
O tak, ja się do tych pdozękowań przyłączam. Mało kto ma takie serce :) [CENTER][COLOR=red][B]EMIR DZIĘKUJEMY ![/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [/CENTER] [LEFT][COLOR=black]Trzymam kciuki za psiaki :)[/COLOR][/LEFT]
-
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
Anashar replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Tylko dlaczego go nikt nie chce :( -
By nie bylo ze nie zagladam, zagladam :)
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
Anashar replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Moja radośćnie zna granic :loveu: Dziękuje Wszystkim którzy pomogli w ocaleniu Perełki i zapewnieniu jej kochanej rodziny :) [B]Jesteście WSPANIALI ! ! ![/B] -
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
Anashar replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Piękny pies... Ja wogóle mam słabość do wszystkich wilkowatych... Takie wdzięczne psiny, nie zasłużyły sobie na taki los :( Huzarek prosi o [B]DOMEK[/B], kto mu go da??? -
Biedne psiny :( Serce się kraja jak widze do czego ludzie są zdolni... Podnosze!
-
Autor: [B]Anashar[/B] Piesek: [B]Rocky[/B] Tytuł: [B]Nadchodzi jesień...[/B] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7674/hejooqr1.jpg[/IMG] Autor: [B]Anashar[/B] Piesek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2544925#post2544925"][B]Haris[/B][/URL] Tytuł: [B]Ciekawe co się tam dzieje...[/B] [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/9180/dumnywb3.jpg[/IMG]
-
Może by tak zastanowić się nad tym Krakowskim dobkiem? Jego wątek jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34357[/URL] Żal mi Beroska on szans na dom nie ma i do tego strasznie się męczy... Może ktoś spotkał się z poodbnym przypadku? Może operacyjnie da sie mu pomóc to zrobilibyśmy zbiórke? On cały czas siedzi w pomieszczeniu na polu, a teraz coraz zimniej się robi...