Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. 2 osoby obserwują brązową panienke :) mam nadzieję że to nikt z Was, i że ktoś z nich ja weźmie
  2. A ma ktoś może wieści jak Perełeczce powodzi się w nowym domku? :)
  3. biedaczysko :( Medar trzymamy za Ciebie kciuki! Zdrowiej szybko!
  4. Allegro dla brazowej dobki: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=148671217[/URL]
  5. Mog zrobić jakimś psiakom allegro, tylko potryebuje tekst i zdjęcia odrazu na maila, nie mam czasu na śledzenie całego wątku.
  6. Śliczna jest :) Widać zmiany :)
  7. Byl dzien otwarty w schronisku. Nikt nie pytal bo z tego co wiem nie bylo za bardzo kogo bo wszyscy byli zajęci.. Ale w tym tyg. mam nadzieje ze sie czegos dowiemy.
  8. Jak to cisza? Pisalem nawet na watku dobkow odnosnie jego leczenia. Ale tak poszedl do przodu ze nie jestem w stanie calego przesledzic. Kazdy psiak wymaga pomocy.
  9. Dajcie jej czas, jeszcze beda narzekac ze z ubloconymi lapkami pcha sie na posciel :evil_lol:
  10. Sprawa ucichla, a to dziala na nasza niekorzysc...
  11. Kurcze, mozeby tak sprobowac dowiedziec co to jest i czy da sie to jakos leczyc? Zal mi go :(
  12. Anashar

    Liczymy podpisy!

    Kingula - nie wiem czy nie za późno, ale tu masz adres: [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#b8860b]Fundacja EMIR,[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#b8860b]Oddział, ul.Słoneczna 4,[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#b8860b]96-321 Żabia Wola[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  13. Może by spróbować zrobić dużą akcje rozgłosu o Oskarku? Ale na zasadzie krotkotrwałej a dużej. Żeby jednego dnia powrzucać na jak największą liczbe for i gdzie tylko się da i cały czas podnosić przez np. tydzień. Takie krótkie a duże akcje, mają niejednokrotnie lepsze powodzenie niż dłuższe, a mniejsze... Do góry Oskarku!
  14. Piekielnie się cieszę :):):) [SIZE=4][COLOR=red][B]Dziękuje Wszystkim Którzy pomogli Perełce ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE] Bez Was nie udałoby się zapewnić jej szczęścia na ostatnie lata :loveu:
  15. O tak, ja się do tych pdozękowań przyłączam. Mało kto ma takie serce :) [CENTER][COLOR=red][B]EMIR DZIĘKUJEMY ![/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [/CENTER] [LEFT][COLOR=black]Trzymam kciuki za psiaki :)[/COLOR][/LEFT]
  16. Tu jest to samo zdjecie w lepszej rozdzielczosci, oczko widac w miare dobrze: http://img466.imageshack.us/img466/1502/drwal2vk2.jpg
  17. Nie czytalem wszystkiego, ale dawaliscie reklamy w calym internecie? Jakies strony, fora etc? Moze pytanie juz padlo ale przez caly watek sie nie przekopie...
  18. Tylko dlaczego go nikt nie chce :(
  19. By nie bylo ze nie zagladam, zagladam :)
  20. Moja radośćnie zna granic :loveu: Dziękuje Wszystkim którzy pomogli w ocaleniu Perełki i zapewnieniu jej kochanej rodziny :) [B]Jesteście WSPANIALI ! ! ![/B]
  21. Piękny pies... Ja wogóle mam słabość do wszystkich wilkowatych... Takie wdzięczne psiny, nie zasłużyły sobie na taki los :( Huzarek prosi o [B]DOMEK[/B], kto mu go da???
  22. Biedne psiny :( Serce się kraja jak widze do czego ludzie są zdolni... Podnosze!
  23. Autor: [B]Anashar[/B] Piesek: [B]Rocky[/B] Tytuł: [B]Nadchodzi jesień...[/B] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7674/hejooqr1.jpg[/IMG] Autor: [B]Anashar[/B] Piesek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2544925#post2544925"][B]Haris[/B][/URL] Tytuł: [B]Ciekawe co się tam dzieje...[/B] [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/9180/dumnywb3.jpg[/IMG]
  24. Może by tak zastanowić się nad tym Krakowskim dobkiem? Jego wątek jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34357[/URL] Żal mi Beroska on szans na dom nie ma i do tego strasznie się męczy... Może ktoś spotkał się z poodbnym przypadku? Może operacyjnie da sie mu pomóc to zrobilibyśmy zbiórke? On cały czas siedzi w pomieszczeniu na polu, a teraz coraz zimniej się robi...
×
×
  • Create New...