Ja wiem, ze sie wtracam ale czy u Was w Szczecinie nie ma czegos takiego ze jesli ktos ma karte to przewoz psa i bagazu jest za darmo? Pytam bo u nas w Krakowie specjalnie sprawdzalem i okazalo sie ze jesli mam wykupiona karte to moge jezdzic z psem bez dodatkowych oplat. Moze warto przewertowac regulamin, bo okaze sie ze niepotrzebnie przeplacacie ;)
Ulv, tak mi przykro :( Aż za dobrze wiem, jak boli utrata przyjaciela... ALe ona miała u Ciebie wspaniałe życie, i umarła wiedząc jak mocno ją kochasz. A nie ma piękniejszej śmierci, niż wśród tych których kochasz, i którzy Ciebie kochają...
Autor: [B]Anashar[/B]
Piesek: [B]Rocky[/B]
Tytuł: [B]Nic nie gadam, na pysk padam[/B]
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5672/doginthefog2tk1.jpg[/IMG]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Wszystkim życzę Wesołych Świąt i Szczśliwego Nowego Roku! Niech moc będzie z Wami, a miłość nigdy nie opuści Waszych serc :) Poprostu bądźcie sobą ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]Wszystkim życzę Wesołych Świąt i Szczśliwego Nowego Roku! Niech moc będzie z Wami, a miłość nigdy nie opuści Waszych serc ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
Sa sa, ale nie wiem dlaczego byly w spamie :(
[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/5926/21grudziec583062um9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img374.imageshack.us/img374/8380/063ii7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1143/0611aq2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/5046/21grudziec5830616yz8.jpg[/IMG]
Nie ma sprawy, jak tylko fotki dojdą to je wkleję. Ale narazie na mailu żadnych nie mam :( Wysłałaś na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ?
Vika Bari - link byl wklejany juz kilka razy. I jesli juz to nie dawajcie linka do maxiora bo tam jest pelo trojanow i innych syfow, tylko do oficjalnej strony ;)
[URL]http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx[/URL]
Najlepiej weźcie ją do weta. Można by jedynie najpierw sprawdzić czy to jest krwiak(lekko przekłuwając skóre w miejscu guza odkażoną igłą) Jeśli wypłynie krew to znaczy że krwiak i wtedy trzeba wszystko wycisnąć. Jeśli to coś innego to naprawdę bez wizyty weta się nie obejdzie.
BeataJ - jak dokłądniej wyglądają te guzy? Mój onek miał również dwa guzy które okazały się bardzo dużymi podskórnymi krwiakami (od uderzenia) starczyło wtedy naciąć skórę, żeby wszystko wypłyneło i codziennie kilka razy wycikać wszystko, żeby krwiak znowu się nie zrobił. Z tym powinno się szybko działać, bo to niestety może się powiększać...