Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Tak więc zdjęcia :) Jako pierwszy je widziałem i muszę przyznać, że moja radość nie zna granic :) Harisek nie mógł trafić do lepszego domu. Widać, że mu dobrze :) [B]Dziękujemy! [/B][B]:loveu: [/B] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/10.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/11.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/12.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/13.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/24.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/23.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/22.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/21.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/20.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/19.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/17.jpg[/IMG] [B]To zdjęcie kocham :loveu:[/B] [IMG]http://anashar.forall.pl/inne/dogo/harisek-14-01/16.jpg[/IMG]
  2. Oj bokserka nie mam, ale mój onek świetnie dogaduje się z bokserkami :) Ma kilku boksiowatych kolegów w końcu :lol:
  3. Kiwi, jakieś nowe wieści jak Bodziuś się czuje?
  4. Ja także ;) No a jakby dało się ugadać na 20zł za dobe to już wogóle wspaniale :) No, ale nie zapeszajmy. Czekamy do 21 :)
  5. Przekrecilem tytul bo ja nienawidze poniedzialkow. A poza tym ja w dzien jestem zazwyczaj nie kumaty, lepiej mi sie po nocach mysli :razz: A Jagienka pewnie gustuje tylko w sexmisjach etc. :diabloti:
  6. No i po raz wtory sprawdza sie powiedzenie "kto zrozumie kobiety". Tylko kto chcialby je zrozumiec":shake: , ehh... Ja wole nie pytac:cool1:
  7. Moj jest 1,5 roczny dlugowlosy :) Spotkacbysmy sie mogli, ale my z centrum a ze moj psiak to sercowiec wiec dalekie wyprawy odpadaja ;) Ale jakbyscie kiedys byly na bloniach to z przyjemnoscia tez przyjdzimy :)
  8. Moze w weekendzik nastepny by sie cos zorganizowalo? :)
  9. Biedna psina :( Kto da jej domek na ostatnie lata?
  10. Huzarku niech Ci ktoś w końcu da wspaniały domek... Już tyle czekasz:(
  11. No to nie wesolo, w szczegolnosci jak tam ktos archiwizuje swoje zdjecia...
  12. Widac, ze dobrze trafil :) Fajnie ze jest szczesliwy :)
  13. Biedne psy :( Ale co robic? :(
  14. kiwi - to zdjecia z imageshacka moga zniknac? :|
  15. Taki bannerek troszkę zmieniony żeby było ze potrzebne pieniądze
  16. Możliwe, że Krakers często nie używał zmysłu wzroku ani słuchu, więc zaczął gorzej reagować. Trzeba czasu, może w końcu zacznie zwracać uwagę na dźwięki ;)
  17. I czy napewno byłaby 100% pewność, że operacja się uda? Pewnie jeśli zapłacilibyśmy za te 3tyg. w klinice to tak. A jakbyśmy znaleźli inne wyjście i tylko operacje tam zrobili to czy mamy pewność że oni niczego specjalnie nie spieprzą za przeproszeniem? To że ktoś jest weterynarzem, nie znaczy, że nie może róznocześnie być bezwzględnym...
  18. Ja wiem, że zaraz na mnie naskoczycie... Ale czy nie lepiej jeszcze poszukać jakiejś innej kliniki? Choćby na sam pobyt Berosa w niej po operacji. 3,5 tys. Zł naprawdę piechotą nie chodzi. A skoro sama operacja kosztuje 600zł, to nie sądze, aby sama opieka była warta grub ponad 2 tysiące… Wiecie ile bid także potrzebuje pomocy? Za 2000zł byśmy mogli pomóc tylu psom… Może poszukamy innej kliniki na rekonwalescencję Berosa?
  19. Wiesz, hotel tańszy a 1500zł to by wielu psiakom mogło pomóc. A myślę, że Beros nie odczuje różicy czy to hotel, czy klinika
  20. Mnie także cena trochę przeraziła... Jak wrócą napewno napiszą dokładniej co i jak.
  21. Już wracają. Potrzeba 3tys. zł na operację. Ale napewno się uda. Więcej napisze Jaggienka albo Karusia po przyjeździe ;)
  22. Krakersik vel Pomponik zachowywał się naprawdę wspaniale :) Tylko prosił się cały czas o głaskanko :) Kiwi - ładna liczba 6666 postów :diabloti:
×
×
  • Create New...