-
Posts
1921 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola&Kora
-
[quote=AśkaK;]Dobranoc Cerberku i cerberkowa Luizo!:loveu: Ach, musisz być wykończona...:sleep2: No ja się bardzo cieszę na tak gorący odzew!:lol: Na pewno jak będziemy się do Włocławka wybierać, Wy pierwsze się tu o tym dowiecie moje kochane!:p Zwykle jeździmy z psiakami rzecz jasna!Usia, chętnie Cię zabierzemy i miejsca na pewno wystarczy, bo...jeździmy pociągiem!;) :oops: Mieliśmy autko, ale sprzedane, w W-wie nie opłaci się mieć samochodu :diabloti: - w korkach wystoisz się dłużej, niż jadąc tramwajem.:roll: Cerber, tak myślisz że Rudy z Cerberem by się nie polubiły..?Rudy jest twardziel, ale bije się naprawdę żadko, sam nigdy pierwszy nie atakuje i raczej woli uniknąć starcia, jeśli i drugi pies nie jest zbyt nachalny i nie wchodzi mu na głowę.:evil_lol: Zwykle dajemy mu luz, biega sobie swobodnie i gdy drugi pies jest luzem, nic się nie dzieje. A jak jest z Cerberkiem? A w ogóle to nie wiem czy Szuwarowa to są Twoje i Oli i Marty okolice..?:cool3:[/quote] Ja to nie mam pojęcia gdzie jest Szuwarowa, ja mieszkam na Toruńskiej przy głównej trasie. Ale wy tak na poważnie mówcie, że przyjedziecie? Jaj se nie robicie? Bo ja do tej pory nie moge uwierzyć :eviltong: P.S. Luizo przepraszm, że się tak żądzę na twoim forum, ale jestem lekko podekscytowana :eviltong:
-
[quote=Yakubbo;]Hmmm... Ruuuudzieeeleeec!!?? Ruuudyy!!?? O wyzlazl spod szafki :) A juz myslalem ze mi go ktos skosil :P Hehe a tak poza tym co wymienila Diabelkowa mam jeszcze kilka pajakow gdzies w mieszkaniu, komarow, moli i innych zyjatek :D[/quote] Widzę, że mnóstwo przygód macie i pokaźny zwierzyniec :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote=wiq;]:multi: (mam nadzieje, ze nie po obrozach:D ) [/quote] Najpierw skorzystałam z twoich wskazówek, ale przyznam się że pod sam koniec sprawdziłam obróżki... :eviltong: [quote=wiq;] a tu? :cool3: [IMG]http://img302.imageshack.us/img302/3259/mdscf5803cz8.jpg[/IMG] i diabelskie kolo:evil_lol: [IMG]http://img302.imageshack.us/img302/5449/mdscf5820gn4.jpg[/IMG][/quote] No to trosze trudniej (inne obróżki :evil_lol: ) Obrózka łańcuszkowa - Ada, ta druga to Mona. No i oczywiście Bystra :loveu:
-
[quote=Marta_Ares;]Swietna fotaa hehe Ola jak Tobie udaje sie takie super fotki robic??? ja zanim swoim aparatem zdaze cos zrobic to moj pies juz na ziemi jest:evil_lol: chyba bede musiala pocwiczyc troche refleks (bo tu nie o aparat chodzi:cool1:)[/quote] No wiesz, na jedną udaną fotkę przypada dwadzieścia hmmm... nieudanych delikatnie ujmując :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a']Bardzo prawidłowo, niech się Czekoladek uczy on kropciastej. :evil_lol: Tylko wiesz... Żeby Ci nie odfrunęła! :evil_lol: ;)[/quote] Mój cielaczek lubi latać ale za piłeczką :evil_lol: A w razie czego mam sposoby by utrzymać ją w domku... rybka!!! Do dzisiejszego ranka nie wiedziałam, że ona tak przepada za rybą :crazyeye: No więc tak szybko to mi nie odfrunie, zwłaszcza że w lodóce został jeszcze kawałek makreli :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/175/6cb322c111535780.jpg[/IMG][/URL] Prawie jak hrabia :evil_lol: Tylko fajeczki mu brakuje :eviltong: I woła do ciebie : Janie, przynieś mi tą moją ulubioną zabawkę! :evil_lol: :evil_lol: -
[quote=Cerber;]O pielgrzymce jutro i fotki z pielgrzymki też jutro :) Dobranoc wszystkim :)[/quote] Dobranoc, pchły na noc :eviltong:
-
[quote=wiq;]masz szanse sie zhabilitowac:evil_lol: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4186/mdscf8623br3.jpg[/IMG] [/quote] Oh, dzięki dzięki dzięki :p :p :p To to tu.... od lewej.... Ada, a obok Mona...
-
[quote=wiq;]musze Cie rozczarowac...:evil_lol:[/quote] AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops2::placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :sadCyber: :flaming: Ale wpadka... :oops: :oops: :oops: Ide se sznyt porobić :eviltong: a potem zbiczować
-
[quote=Dobcia;]Miałam iść już spać...ale co tam:p Z tułu Kora jest równie urocza:loveu::evil_lol:[/quote] Ja jej tyły oglądam codziennie rano po przebudzeniu :evil_lol: Ona musi dupskiem na podusi leżeć :evil_lol: no i mam baaardzo przyjemne widoczki :eviltong:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ola&Kora replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hihi troszkę mu się mordka wykrzywiła :eviltong: Zastanawiam się, co takiego "smacznego" widzą psy w patyczkach :eviltong: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1601/74vt3.jpg[/IMG] A to jest po prostu majstersztyk :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9335/77vt1.jpg[/IMG] -
No to na dobranoc jeszcze jedna fotka... Doopka :roll: [IMG]http://img325.imageshack.us/img325/9642/sta60013yi0.jpg[/IMG]
-
Piękny biały misiu :loveu: :loveu: :loveu: I lubi kąpiele błotne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zniecierpliwością czekam na ciąg dalszy opowieści :p
-
Dziękujem wam wszystkim za wspaniałe komenty, w nagrodę lizek od Kory :eviltong:
-
[quote=wiq;][B]Ola&Kora[/B], a na tej zacytowanej ponizej?;)[/quote] No to zrobię sobie małą ściągę: Latwo jest je rozroznic: 1) siersc - Mona ma falowana, Ada prosta 2) glowy - Mona ma szersza czaszke i wdatniejsze policzki 3) oczy - Ada ma ciemniejsze 4) Ogon - Mona ma zadarty i sierpowaty 5) Mona jest delikatniejszej budowy Glownie pomocne sa pkt 1 i 4;-) Na zywo nie mialabys problemu:smile: No to zaczynamy :evil_lol: Od prawej na pewno Bystra :eviltong: , a potem to już się schody zaczynają...:eviltong: Po Bystrej jest...Ada??? A potem Mona??? Powiedz, że zgadłam :modla:
-
Jak mogłabym zapomnieć o pięknym golasku :eviltong: Oj, ktoś tu chyba się wstydzi pokazać mordki do aparatu :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3748/dscf0051uc5.jpg[/IMG][/URL] A to normalnie rewelka :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6113/dscf0057sn0.jpg[/IMG][/URL]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Ola&Kora replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote=g_o_n_i_a;]Dobranocka :bye:[/quote] Tak wcześnie?! No wiesz co, tu na dgm dopiero życie się zaczyna, weekend mamy!!! ;) :eviltong: :eviltong: -
[quote name='Usia']wy tak mówicie o swoich miastach a ja tak uwazam o wawce.Moim zdaniem stolica jest do du... Ja tam wole wieś AskaK jak bedziesz jechać to daj znać ja pojade z wami do dziewczyn, o ile oczywiscie bedzie miejsce dla mnie i bydlaków;) <- dla nich to ja chyba busa musze kupic[/quote] Tak tak, przyjedź!!!!! :multi: :multi: :multi: W razie czego pożyczę kasę na busa (już teraz zacznę odkładać :eviltong: ) żeby wszystkie psiaki się zmieściły :loveu: :loveu: :loveu: no i oczywiście właściciele ;)
-
Hehehe chyba powoli zmienia mi się w helikopter (wzięła przykład z Azulki :evil_lol: )
-
[IMG]http://img49.imageshack.us/img49/563/1wi0.jpg[/IMG] Pełne zaskoczenie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Ola&Kora replied to Usia's topic in Foto Blogi
Fooooteczkiiiiiiii!!!!! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4bf9c00eddddf4f.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/220/d4bf9c00eddddf4fmed.jpg[/IMG][/URL] Figa, ty mój wilczku kochany o pięknych, przenikliwych, burszytowych oczach...:loveu: -
[quote=AśkaK;]Aaa, no tak, na tą pielgrzymkę pojechała?!:p Nom, widzicie jaki ten świat mały!:multi: TZ 19 lat we Włocławku mieszkał, na studia przeniósł się do W-wy ale 2-3 razy w roku przyjeżdżamy do jego rodziców w odwiedziny.[/quote] No to dawać wtedy znak, koniecznie!!! :multi: :multi: :multi: A przyjeżdżacie z psiakami czy bez? Bo bardzo chciałabym je na żywo zobaczyć!
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/211/f0d164825e7516b7.jpg[/IMG][/URL] Jakby go moja babcia zobaczyła to by zawołała "ło matko, kręgosłup se połamał!" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[IMG]http://i90.photobucket.com/albums/k265/szczury/Britain/szczuly10.jpg[/IMG] Haha!!! Zjem cię!!! :diabloti: