Jump to content
Dogomania

Ola&Kora

Members
  • Posts

    1921
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola&Kora

  1. [quote=Cerber;]No ja myślę, że do niego wrócisz :mad: :eviltong: :eviltong: :eviltong: to jest moje arcydzieło (paskudne) :D:D:D:D Jeśli będziesz potrzebowała pomocy w tworzeniu new benera, to wal śmiało do mnie, ja postaram się pomóc :) A teraz kochani życzę wam dobrej nocy :sleeping: :sleeping: :sleeping: :buzi: :buzi: :buzi:[/quote] Ok, jakby co, to lecę do ciebie po radę ;) Dobranoc
  2. [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6446/102ia8.jpg[/IMG] Dobrej nocki życzę i miłych snów ;)
  3. [quote=wiq;][B]Ola[/B], niby pileczki, a pozniej znow cos o orgiach...:evil_lol: nie mydl mi oczu;):evil_lol:[/quote] Ja ci nie mydlę, tylko lekko przeczyszczam :D:D:D [quote=Cerber;]Oj tak Cerber kocha piłeczki, szczególnie jak w poblizy jest Kora, bo jak sama z nim wychodze i biore zabawki to po 5 minutach je olewa :D Cerber za piłeczką by w ogień poleciał :evil_lol: :evil_lol: bardzo śmiesznie to wygląda jak np. Kora zdobędzie piłeczkę to Cerber sobie ją olewa, znajdzie jakiś patyk, poł0oży się na ziemi i sobie go skubie, natomiast jak Cerber ma piłkę to Kora nie odstępuje go na krok i szczeka. Cerber ją olewa, ale jak ta przekracza granice, to Cerber warczy i robi takie miny jak widać na moich fotkach :D:D:D Nigdy nie oddaje zdobyczy, chyba, że mu się znudzi :D[/quote] Oj tak, Kora się prędzej zesra, niż Cerber dobrowolnie odda jej piłeczkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Za to Ares ma gdzieś piłeczki, interesuje go coś innego :eviltong:
  4. Normalnie jak Kojot oblizujący się na widok Strusia Pędziwiatra :loveu: [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/969/koma5cu7.jpg[/IMG]
  5. [quote=Dobcia;]Czyżby samolubek z niego był?:evil_lol: a nie wygląda...:cool3:[/quote] Jak znajdziesz jakiegoś psa, który nie jest samolubem, to dam ci Korę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A tak na serio, to raczej Kora samolubem jest, ale uległym - jak ktoś jej coś zabierze to szczeka. Czasami uda jej sie nawet ukraść :eviltong: No i na koniec jeszcze gwóźdź programu - uwielbiany przez wszystkich jęzorek Kory :eviltong: [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5272/sta60097wp5.jpg[/IMG]
  6. Wiem (Luiza mi robiła ;) ) ale mam ochotę na zmianę. Ten bannerek sobie gdzieś przechowam na kompie :p i później do niego wrócę
  7. Oj, biedny Rudasek :-( :-( :-( Ale na pewno nic mu już nie jest??? I czekam na foteczki
  8. [quote=Dobcia;]No i znalazł się zwycięzca:evil_lol: Widać, że nie miał ochoty oddać piłeczki:p[/quote] Czym bardzo zdenerwował Korę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. Mnie się też obydwa podobają :p Ja też pracuje nad nowym bannerkiem, ale coś mi nie za bardzo idzie :eviltong:
  10. [quote=Usia;][B]ola[/B] nie mamy, były 3 sh ale zeden nie mógł do nas dołaczyć bo to były pieski, a my szukamy suczki :( oczywiscie robiłam zdjecia wstawiłam juz na szpice w potrzebie, a zadnego czekoladowego brzydactwa :eviltong: jak twojego nie widziałam. Strasznie było duzo psów same nieszczescia proszace o pomoc zal sciska serce jak patrzy sia ne to wszystko ale i tak jest juz lepiej, bo schronisko jest juz prawie po remoncie, wiec psiakom sie zyje lepiej o ile mozna powiedzieć ze w schronie moze byc lepiej:shake: [B]puchu[/B] jak przez fotosika :crazyeye: ?? a teraz wybaczcie ale ide sobie mam jeszcze troche nauki, a po za tym mega doła[/quote] Oj, tak mi przykro pewnie razem z TZem nastawiliście się na to, że przyjedziecie z nowym lokatorem... i wogóle widok tych biednych stworzeń bez domów, sutnych, patrzących z nadzieją, że człowiek przyszedł właśnie po niego... wiem co to znaczy... a nasze włocławskie schronisko jest jeszcze gorsze od oczyszczalni ścieków :angryy: Za każdym razem nasz kochany prezydent (a on nienawidzi zwierząt) przeznacza fundusze na rozbudowę schroniska, ale później te fundusze zostają wykorzystane na szczytniejsze cele (czytaj: nowe boisko do gry :angryy: :angryy: :angryy: ) A jak założyli ogrzewanie, to tylko w korytarzu, żeby pracownikom zimno nie było... po deszczu za psy stoją po brzuchy w wodzie. To naprawde przerażający widok. Ale jak chciałam wolontariuszką zostać, to nie... ehhh, ręce opadają...:-( I wypraszam sobie brzydactwo, to nie Kory wina, że się taka urodziła :D:D:D Trzymaj się, słonko bedzie dobrze :calus:
  11. [quote=Cerber;]Oluś ja po prostu sobie wyobrażam co Ty musiałaś wtedy (kiedy zakładałam Ci konto) o mnie myśleć. Kurcze naprawdę gdybym wiedziała, to bym Cie nie przymuszała :([/quote] Luiza, słonko proszę, nie przejmuj się tym :-( Przepraszam, że cię zraniłam, nie bierz sobie tego do serducha. Ja już nie wyobrażam sobie życia bez dogo i bez ciebie. Jestem twoją wieczną dłużniczką, bo chyba nie można spłacić uczucia, jakim jest szczęście. A teraz szeroki uśmiech i marsz do komentowania fot ze spacerku ;)
  12. Buuuuuu :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  13. Jestem za!!!! BIORĘ RUDEGO!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. Asia nas zostawiła :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  15. [quote=Cerber;]Ojej Oluś to mnie troszeczkę zdziwiłaś :( nie wiedziałam, zę na początku uważałaś to forum za gówno. Gdybym wtedy wiedziała, to bym Cię nie zaciągała siłą :( W sumie się cieszę, że jesteś z nami i nie wyobrażam sobie, że mogłoby Cie tu nie być, ale mimo wszystko troszkę mnie zdziwiło to co napisałaś :([/quote] Nie chodziło mi o to że forum to gówno, po prostu myślałam, że po co ja bede miała tu konto, galerię itp. Myślałam, że to bedzie niewypał, że nikt nie bedzie do mnie zaglądał, że nikogo nie bede obchodziła i wogóle...
  16. [quote=Cerber;]Ale ekstra fotki, i Cerber też się tam znalazł, a to Ci checa. Teraz mało co Cerbera na waszych fotkac widać :D:D:D:D:D:D więcej jest orgii Panny Kory i Pana Aresa :D:D:D:D[/quote] No niestety, ale następnym razem już bede wiedziała jak skrócić te dzikie rządze Aresa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: SZPON!!!!!! (Marta i Luiza, wiecie o co chodzi i widziałyście skutki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) Więc Kora może więcej czasu poświęci Cebusiowi. A poza tym jeszcze nie ma foteczek ganianych, do których Ares nie chciał się pryłączyć ;)
  17. Usiu, opowiadaj, jak wypad po schronisku! Czy TZ już ma? ;)
  18. [quote=Alynkaaa;]ohh "nasza" Ola takmowila??? nie wierze:):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Oj to uwierz, naprawde nigdy nie ciągnęlo mnie do takich rzeczy. Głupoty, myślałam. Aż w końcu Luiza powiedziała, że założę sobie konto i krpoka. No ale ja tak się do tego zabirałam, jak pies do jeża :evil_lol: . No i pewnego sierpniowego dnia Luiza sama mi założyła :eviltong: Na początku wogóle mi się to nie podobało. I co ja tu bede robić, myślałam sobie. A tu proszę, teraz od kompa odejść nie mogę :eviltong: A do lekcji to się o 10 na wieczór zabieram :roll: Naprawde to wciąga!!! Teraz mi głupio, że myślałam, że to forum jest nudne... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Luizo, dziękuję ci, bez ciebie mnie by tu nie było :buzi: :buzi: :buzi: :calus: :calus: :calus:
  19. [quote=Tina.Sara;]Hehehe :P Czemu zołza?? OJ, Luiza :P Ola a ja Cie lubie^^ mam powody^^ Aj, dzięki za komplementy do Warchlaczków - przekaże im:D[/quote] Mmmmm Warchlaczki jak slodko :loveu: :loveu: :loveu: Kora to cielaczek :evil_lol: Te powody to Zagubieni? :P
  20. [quote=KaRa_TC;] Toc to zaciekla walka byla:lol: :lol: :lol: Ciekawe kto wygral:cool3:[/quote] Hmmm, Ares mimo wsyzstko nie dal za wygrana i chodzil za Kora krok w krok, wiec chyba on zwyciezyl :evil_lol: [quote name='Cerber']No a Cerber biedak był sam :-( :-( siedział ze mną sobie i gryzł patyczek :( buuuuuu mam mało przez to fotek, a jak już są to zamazane. Wczorajk miałam zły dzień :( buuuuuuu z reszta i tak nic by nie wyszło bo tak jakos Cerber się nie dogaduje z Aresem i Korą. Ja z resztą też nie bardzo...[/quote] Glowa do gory!!!! W koncu Ares z Cerberem sie polubia ;) [quote name='asik89']śliczna czekoladka:loveu: :loveu: :loveu: i zdjęcia bardzo mi się podobają;)[/quote] Witamy!!!! :multi: :multi: :multi:
  21. Zabawy z piłeczką i nie tylko (specjalnie dla wiq, ebz nie mwia, e moja galeria to owoc manowca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7475/sta60010by7.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7622/sta60012px3.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2747/sta60066ho6.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5707/sta60068zx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/580/sta60079gv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8260/sta60081wm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img283.imageshack.us/img283/1336/sta60082we0.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/1728/sta60091tn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/9531/sta60092vu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3695/sta60093bl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3484/sta60094bw8.jpg[/IMG]
  22. [quote=wiq;][B]Ola[/B], porzadku to Ty pilnuj u siebie, bo galeria schodzi na.. manowce:evil_lol::evil_lol: wirus klawiaturowy normalnie :D :evil_lol: zhabilituj ja sobie :evil_lol::fadein::evil_lol:[/quote] Ja ci dam manowce :mad: (a co to wogóle jest? jakiś owoc?:eviltong: ) Klawiatura zhabilitozowywowyana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote=milena182;]:crazyeye::crazyeye:czy marta o tym wie??:evil_lol::razz:[/quote] Marta przy tym była, ale tak się śmiała, że nie miała siły Aresa odgonić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja zresztą też :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ale to nie był tylko jeden raz, wystarczyło że Kora się położyła, już przy (na :evil_lol: ) niej był Aresik :eviltong: Za chwilę foteczki ;)
  24. [quote=wiq;][B]Ola[/B], dziekuje:p weekend jest, wiec moge sie poswiecic:lol: Ty nasz bodyguardzie:evil_lol: udam, ze nie doczytalam identyfikacji...:evil_lol: [/quote] Bede siedzieć na twojej galerii dzień i noc, by pilnować porządku :diabloti: A co identfikacji (habilitacji :roflt: ) to miałam na myśli Adę, ale mi też klawiatura coś ostatnio szwankuje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. Karolina, witamy na forum!!!! Już niedługo nie będziesz mogła odejść od monitora. Tina i Sara przecudne :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]P.S. Pamiętasz może, jak ci Luiza dała pewien numer gg i powiedziała "gadaj!" a ta osoba musiała iść na Zabubionych? TO WŁAŚNIE JA!!!!! :eviltong: [/SIZE]
×
×
  • Create New...