[quote name='Jola_K']Przez murator skontaktowało się ze mną kilka osób z prośbą o numer konta:
zajęło mi chwilę zanim odnalazłam konto AFN i z jaka "dedykacja" kierować przelewy (na 5 stronie)...
dane do przelewów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1492951&postcount=1[/URL]
z dopiskiem: "Sunia z Zamościa"
proponuję zamieścić te informacje w pierwszym poście, dla tych co czasu szperać nie mają ;)[/quote]
dobry pomysł;) sunia przez cały weekend nie dawała mi spokoju, jeszcze w tym tygodniu wpłacę pieniądze. Ona ma taki piękny ryjek, bbb jest podobna do mojej Tańci..