Jump to content
Dogomania

tania

Members
  • Posts

    661
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tania

  1. Olu, w którym hoteliku są psiaki? Migneło mi gdzieś że w Otrębusach, możesz podać mi adres, ja prawie co sobotę tam jeżdże do Sabci, teraz zacznę też do Dalii i mogę do Simby i Bambo? Wysłałam Ci PW
  2. Byłam w sobotę u Sabci, ma się bbb dobrze, duzo lepiej wygląda i zaczyna poszczekiwać na psiaki, których nie lubi:razz: zostawiłam p. Grażynce dla Sabci 100 PLN i na dzień dzisiejszy zaległość wynosi 145 PLN. Uznałam, że powinnam wpłacić pieniądze na hotelik, bo przecież Sabcia jeszcze chwilę tam będzie i nie chcę żeby z tego powodu były jakieś nieprzyjemności. Narośl na grzbiecie to tłuszczak, jak orzekła Pani weterynarz (znajoma p. Grażynki). Jak juz wcześniej pisałam dostęp do netu mam tylko w pracy, więc w weekend nie mogę uczestniczyć w dyskusji, więc dziś odpowiadam na pytanie...
  3. Dobry pomysł z tym Polsatem, ale kto to może zorganizować?
  4. Klusia slicznoto hopaj do góry;)
  5. DIMEK, DIMEK, DIMEK:loveu: :loveu: :loveu:
  6. Wini jest śliczna, a padaczka to żadna przeszkoda
  7. czy Dimek ma w planie odwiedziny u dzieciaków?
  8. Ola jutro a najpóźniej w czwartek wyślę psiakom pieniądze (tym razem muszą dojść:mad: - to do Poczty Polskiej), podaj mi jeszcze raz konto, proszę..
  9. dziewczyny trzymam za Was kciuki, oby się udało suńcię co jakiś czassprawdzać...przerażające to wszystko, oby to tylko były złe przeczucia
  10. Suńcia pięknoto tzrymaj się jeszcze trochę, wkrótce Twoja pańcia po Ciebie przyjedzie...bbb się cieszę i trzymam kciuki...za robotników;)
  11. dzisiaj nikt do Dimka nie zaglądał, ja to? Dimuś do góry
  12. Nie miałam wcześniej czasu zajrzeć a tu dyskusja na całego....w sobote rano będę u Saby. Chciała dać pieniądze bezosrednio p. Grażynce, ale teraz nie wiem co mam zrobić, mogę przeznaczyć je na sterylizację tylko dajcie znać
  13. Klusia wraca na pierwszą stronę
  14. Ja też podnoszę dzisiaj trochę późno,ale tyle roboty, Wini kochaniutka:loveu: :loveu:
  15. tzn. przekażę pieniądze od siebie, bo te z AFN już dałam w czwartek, zgodnie z wklejonym pokwitowaniem;) . Tak wypytam o wszystko
  16. Śliczna mamunia z dzieciaczkami w pilnej potrzebie
×
×
  • Create New...