Byłam w sobotę u Sabci, ma się bbb dobrze, duzo lepiej wygląda i zaczyna poszczekiwać na psiaki, których nie lubi:razz: zostawiłam p. Grażynce dla Sabci 100 PLN i na dzień dzisiejszy zaległość wynosi 145 PLN. Uznałam, że powinnam wpłacić pieniądze na hotelik, bo przecież Sabcia jeszcze chwilę tam będzie i nie chcę żeby z tego powodu były jakieś nieprzyjemności.
Narośl na grzbiecie to tłuszczak, jak orzekła Pani weterynarz (znajoma p. Grażynki).
Jak juz wcześniej pisałam dostęp do netu mam tylko w pracy, więc w weekend nie mogę uczestniczyć w dyskusji, więc dziś odpowiadam na pytanie...