Aga głowa do góry :loveu: Na szczęście codzień, co tydzień, co miesiąc wszystkom ożemy zaczynać od nowa i mieć nadzieję na lepsze :) Buźka!!!
A, że tak zapytam... co u Tośki??? :diabloti:
ciężko wyrwać nowe wieći :( Lilith była w schronisku - jest nawet parę zdjęć na ogólnym ale nie ma Kenii :( Strona jest baaaardzo nieaktualna :((( i Niestety nie można na razie liczyć na zmiany :(
podpisuję się pod Figą - MArtuś zostań z nami w kontakcie!!!! Bardzo bardzo prosimy!! Jesteście naszą Lunkową rodzinką.... :-( I Mariankową już też... Dlatego czekamy z utęsknieniem na wieście od was :loveu:
Dziewczyny zdjęcia rewelacyjne :D,
Tośka pasuje do noewej rodzinki :)
I tak sobie myślę, że to dobrze dla agamiki, `że małą w dogomaniackiej rodzinie została, bo musialybyśmy kozetkę rozstawiać :diabloti:
nie widzę żadnego z "wątkowych psiaków" :( Miała być rocia, Nelsonik i Kenia.
Ale to nic.... Serce mi się kroi jak patrzę na tego wyżła :placz::placz::placz::placz::placz:
Gosia jest z przyszłą właścicielką Rożka w stałym kontakcie więc myślę, że wie :)
Irma się nie odezwała, do Gosi też nie dzwoniła bo przed chwilą z nią rozmawiałam :(
Plan B- telefon do Beamichy ;) Tylko jeśli to wypali to konieczna zbiórka pieniążków :(
Z tego co zrozumiałąm Aśka proponuje transport Warszawa-Łódź. Ale dalej brak pomysłu jak małego dowieźć do Warszawy z Jeleniej :(
Może szybciej znajdzie się ktoś na trasie Wrocław - Łódź???
Do wrocłąwia z Jeleniej to już by się coś skołowało :(