Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Tak, widać wyraźną poptrwę stanu jego psychiki. Kto pamięta go z pierwszych dni po opuszczeniu schroniska, to widzi różnię. Ja miałam okazję poznać go osobiście, gdy kamma113 przywiozła go do Krakowa na wizytę u znanego okulisty. Pilotowałam sprawę i miałam okazję poznać Fado. Strasznie biedny to był pies Teraz jest w znacznie lepszym stanie psychicznym.
  2. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od Siostry elficzkowa V - 10.05. 50,00 zł od ania75 IV - 10.05. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B V - 13.05. 80,00 zł od kado V - 14.05. 20,00 zł od Dulska V - 16.05. Bardzo serdecznie dziękujemy
  3. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 100 zł - Grażka123 - 13.05. 40 zł - b-b - 14.05. 50 zł - Pani Iwona z Sosnowca - 14.05. 15 zł - Mazowszanka - 14.05. Bardzo serdecznie dziękuję
  4. Może dobrze byłoby zrobić wykaz kto ogłasza z linkiem, na które miasto. Ogłaszam na Kraków, ale może treść nieaktualna? Wyróżnię, jeśli treść jest aktualna, jeśli nie, bardzo proszę o korektę. Nr telefonu podany do Tola. Siedmiomiesięczny szczeniak Binio poszukuje troskliwego domu. Piesek jest drobnej budowy, w przyszłości będzie prawdopodobnie nieduży, jego mama waży 11 kg. Jest bardzo delikatny. Ze względu na swoje łagodne, spokojne usposobienie nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Poszukujemy dla niego spokojnej rodziny, żeby mógł bez stresu uczyć się życia w domu. Bingo wymaga jeszcze treningu czystości; adopcja takiego malucha zawsze wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków. Jest zaszczepiony, odrobaczony, ma czip. Adopcja poprzedzona jest ankietą i spotkaniem całej Rodziny z wolontariuszem. W dniu adopcji zostanie podpisana umowa. Adoptujący zobowiązuje się do przeprowadzenia zabiegu kastracji pieska. Obecnie Binio przebywa w domu tymczasowym na Śląsku. Kontakt w sprawie Bionio wyłącznie telefoniczny.
  5. Grażynko bardzo serdecznie dziękuję Nie często bywasz u naszej dziewczynki i może nie zauważyłaś, że sunia ma już zapewniony dom u syna naszej malagosi. To bardzo radosna wiadomość. Czekamy na Jego powrót z urlopu.
  6. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 40,00 zł od markofix1 V - 2.05. 20,00 zł od Aldrumka V - 6.05. 30,00 zł od Agnieszki Znajomej elik - 7.05. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 40,00 zł od elik V - 1.05. 40,00 zł od agat21 V - 7.05.
×
×
  • Create New...