Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Super, bardzo dziękuję. Bożenka mówiła, że nabywca tej kurtki będzie zadowolony
  2. Proszę bardzo 30. Spodnie dżinsowe. pas 100cm biodra 120cm nogawka 100/82 cm C.W. - 10,00 zł 31. Spodnie 3/4. Materiał bardzo dobrej jakości. pas 98cm biodra 125cm nogawka 83/58 cm C.W. - 5,00 zł
  3. Witam serdecznie i dziękuję za przybycie Bardzo przepraszam, ale były dwa numery 20 - kurtka i sukienka. Sukienka ma teraz nr 20 A. Proszę powiedz którą pozycję licytujesz.
  4. Z bólem głowy leżę w łóżku Już się poprawiam EDIT Mogło się zdarzyć, że pominęłam, ale 5 B jest zapisane
  5. Witam, witam Z niecierpliwością czekam aż pojawi się Bożenka i poda te wymiery.
  6. Jestem po kilku rozmowach z hotelami, ale albo nie ma miejsc, albo nie mogą przyjąć psa, który startuje do człowieka. Nie może Pan zagwarantować Panie Arku, że w hotelu też nie będzie próbował bronił zasobów. Państwo wyjedziecie i sprawa zajmowania się Toffikiem, szukania kolejnego hotelu spadnie na mnie. Stan mojego zdrowia nie pozwala mi podjąć się opieki nad kolejnym małoadopcyjnym psem. Mam już 3 takie w hotelach. Żal mi Toffika, żal mi Państwa, ale muszę przede wszystkim myśleć o sobie, a stan mojego zdrowia wymaga obecnie bardzo spokojnego trybu życia. Przykro mi bardzo, ale nie widzę możliwości pomocy z mojej strony. Może gdyby Państwo raportowali wcześniej występowanie problemów, dałoby się temu jakoś zaradzić.
  7. Dzwoniłam ponownie Panie Arku i właścicielka hotelu stanowczo stwierdziła, że nie przyjmie tak młodego pieska. EDIT Nie mogę ukrywać, że Toffik startuje do człowieka. W większości hoteli przy obsłudze piesków pracuje więcej niż 1 osoba. Sytuacja atakowania którejś osoby może się powtórzyć.
  8. Obawiam się, że nie będzie to realne. Liczyłam na hotel u kikou, ale jestem po rozmowie. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo mieszkających tam piesków, nie jest to możliwe.
  9. Witam Cię Danusiu cieplutko i bardzo dziękuję za przybycie
  10. @sunnynight poz. 19 to 10 wieszaków po 1 zł. Chcesz nabyć wszystkie po 2,00 zł ?
  11. Pani Irenka z Katowic zaklepuje nr: 1 a i c 2 a, b, c, d 3 a i d wszystko po 10,00 zł Pani Irenko bardzo serdecznie dziękujemy
  12. Witam Cię Asiu serdecznie musimy poczekać na Bożenkę, jak skończy pracę. Dzięki za zainteresowanie
  13. Przepraszam, dopiero teraz jestem w stanie zaistnieć. Wczoraj padłam i spałam do rana. Po śniadanku musiałam się położyć i wstałam dopiero teraz. Trochu za dużo spadło na mnie ostatnio Wczoraj nie byłam w stanie zrobić cokolwiek. Dzisiaj mam dzwonić do kikou po 15-tej. Teraz Kasia jest w pracy.
×
×
  • Create New...