Dzięki wielkie Staram się
Dzięki wielkie
Też bardzo się cieszę, ale do czwartku ma mi się całkiem poprawić, bo jeśli będą się pojawiały nowe oznaki, to jednak muszę zgłosić się do szpitala. Ale przecież nie mogę iść do szpitala na święta!!! Nie,nie, NIE!!!