Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80993
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Radku bardzo serdecznie dziękuję Tak nr konta jest ciągle ten sam
  2. Witam ponownie cieplutko i bardzo dziękuję za pomoc psiaczkom
  3. Dzięki i wzajemnie, dla Cibie z herbatą, którą tak lubisz
  4. Moje też bezlajkowe. Wczoraj wszystkie wyszli i jeszcze nie wrócili
  5. Witam ponownie gorąco i serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc psiaczkom
  6. Dzięki wielgachne. Dzięki Wam bazarek żyje. Dzisiaj wstawałam trzy razy i dopiero po trzecim jestem w stanie coś zrobić.
  7. Witam cieplutko i bardzo dziękuję za przybycie i pomoc psiaczkom
  8. Witam serdecznie i przepraszam, że dopiero teraz Bardzo dziękuję za pomoc psiaczkom
  9. Witam serdecznie i gorąco dziękuję za podnoszenie bazarku.
  10. Dzięki wielkie Staram się Dzięki wielkie Też bardzo się cieszę, ale do czwartku ma mi się całkiem poprawić, bo jeśli będą się pojawiały nowe oznaki, to jednak muszę zgłosić się do szpitala. Ale przecież nie mogę iść do szpitala na święta!!! Nie,nie, NIE!!!
×
×
  • Create New...