-
Posts
80990 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']... Lusia juz doczekała się wesołej gromadki.. Ponoć "bardzo agresywne psiaki rodzi"...:roll:[/quote] Dobre wieści poza tym szpitalem :shake: Lovefigaro, czy to znaczy,że dowiedziałaś się coś więcej o Lusi ? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z umową, przelew za transport Lusi poszedł. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Noooo spieszę donieść (donosiciel się znalazł, co ?), że Lovefigaro padł net i dlatego ta cisza - miałaś nosa Fiziu :) Tak na szybkiego: Lusia, chciałoby się powiedzieć cała i zdrowa, ale niestety tylko cała. Wczoraj została u weta z powodu jakiejś b. zaangażowanej choroby skóry. - na brzuszku czarne strupy. Ma robale (normalka, jakże by inaczej - była w oborze). Prawdopodobnie za około godzinę Lovefigaro pojawi się na dogo i powie więcej. Będą też zdjęcia. I to by było na tyle, muszę uciekać - jadę złapać kotkę. Jestem umówiona za rachu ciachu i potem będzie miała szukany domek. Też o trzymanie kciukasów proszę. -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
elik replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']...może pojedziemy pod koniec tygodnia to wezme słome, oddam klucze i zachachmęce książki :)[/quote] Ok może być. Puść SMS-a jak będziecie się wybierały. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Jutro prześlę zadeklarowaną kwotę.[/quote] Hmmm a ja idę w zaparte, nie wyślę póki nie dowiem się co u Lusi :mad: Żarty, żartami, ale co się dzieje Lovefigaro ???? Czy wszystko w porządku ??? -
[quote name='dogomanka_']...Postaramy sie tam pojsc ale dopiero w czwartek alno w pitake po poludniu.[/quote] Czyli za tydzień ?? Czy to znaczy, że to jest tak daleko od Was ?
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Lovefigaro, nie każ nam dłużej czekać :lol: :mad: -
Przerazona, chora sunia cierpi!!! Krzyczki... Pojechala do Niemiec...
elik replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Oby domek się zdecydował, a przede wszystkim, żeby był odpowiedni -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
MagYa^^ banerki super :thumbs: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']No i jestem...Cały czas dyszy, je i pije...[/quote] Z tym jedzeniem to nie należy przesadzić. Na pewno to wiesz Lovefigaro, ja tak tylko gwoli przypomnienia. Ona ma z pewnością skurczony żłądeczek i na razie częściej, ale w mniejszych ilościach powinna jeść i nie samo mięsko :lol: Wszystko u niej musi się przestawić na nowe, żołądek też. [SIZE=3][COLOR=Blue]I pisz o niej jak najwięcej. Każda informacja przyda się aby znaleźć jak najodpowiedniejszy DS. Przydałoby się też zdjęcie, na którym będzie wyraźnie widać jaka jest "duża" np przy ludzkiej nodz[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Blue]e[/COLOR][/SIZE] :smile: -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
elik replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Chyba się spóźniłam. Ale kto wie, jeszcze nie doszło do przekazania psiaka. Będę śledzić wątek nadal. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106228&page=7[/url] -
MA DOM!!Kraków szkielecik jamnikopodobny w łatki cudna sunia wyrzucona
elik replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jest taki wątek - ktoś szuka jamnika. Może go znajdę to wkleję link do tego wątku. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isabel']Jaka śliczna panienka![/quote] Tak, śliczna bardzo, ale i bardzo wystraszona. To już był najwyższy czas zabrać ją z tej obórki. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik'][COLOR=Blue][B][SIZE=2]Ale pamiętajmy, że to jeszcze nie koniec. Lovefigaro dała Lusi DT. Teraz trzeba ją przygotować i szukać domku stałego. Sunieczka jest super więc chyba szybko znajdzie ją domek[/SIZE][/B][/COLOR] :lol:[/quote] [SIZE=3]Sie przypomina[/SIZE] :razz: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Banerek robiła osoba z miau... Ale sa jeszcze te robione przez Puchatka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105504"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Lusia2_banerek_01.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105504"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Lusia2_banerek_01a.gif[/IMG][/URL][/quote] Tak, tylko, że ten z prośbą o DT też nie aktualny, a ten drugi to tak na prawdę za skromny, nic nie mówi co potrzeba :cool3: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=Blue]Bardzo prosimy o zmianę tytułu i nowy banerek.[/COLOR][/B][/SIZE] Plisss Ten jest już nieaktualny. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Lovefigaro, czy widziałaś w jakich warunkach żyją pozostałe psiaki ? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Witajcie w domu :multi::multi::loveu::loveu: Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Czekaliśmy tu na Was, trzymaliśmy kciuki, nie mogło się więc nie udać. Myślę że forsa zacznie spływać jutro. Ja prześlę przekazem elektronicznym na Twoje konto zaraz rano (w weekendy przekazy el. nie działają). Po południu powinna być na Twoim koncie. Pokaż nam tą kruszynkę jak najszybciej :lol: -
To może lepiej, że znaleźli sobie innego. Domek od początku musi sie zakochać w psince, na odległość. Wtedy można przypuszczać, że będą się wzajemnie docierać, a nie po byl niepowodzeniu zwrócą psiaka.
-
[quote name='maciaszek'][B]Elik[/B], tak to jest psi pajacyk :). Kliknięcie w niego dokarmia psiaki![/quote] Super, jak mi się zwolni miejsce, podłączę do swojego podpisu. Szkoda, że nasze psiaki nie mają takiego swojego pajacyka, w którego moglibyśmy klikać :-(
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Ale pamiętajmy, że to jeszcze nie koniec. Lovefigaro dała Lusi DT. Teraz trzeba ją przygotować i szukać domku stałego. Sunieczka jest super więc chyba szybko znajdzie ją domek :lol: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=Blue][B][SIZE=3][SIZE=4]Kwiaty [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][SIZE=3][SIZE=4]dla Kariny,[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SeaGreen][B][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=Blue] Lovefigaro[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue]i wszystkich Tych, którzy Je wspierali[/COLOR] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SeaGreen][B][SIZE=3][IMG]http://www.e-kwiaty.pl/images/bo102-dp.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
elik replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']elik, ja chomikuje wszytsko, jeden....[/quote] To jak sie spotkamy ? Czy klucze jeszcze potrzebne - nie wiem bo nie byłam w piwnicy :lol: