Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Też mam dwa psiaki i bardzo się z tego cieszę. Jeden problem, a dwa szczęścia :loveu:
  2. Dymeczku nie daj sie wyprzedzać innym psiakom, do góry ! :multi:
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/abdd660d6f595ee2.jpg[/IMG][/URL] Maleństwo, oby to był dobry domek i obyś juz nigdy nie musiał szukać nowego domku:shake:
  4. Psiara, co słychać ? Co z psiakiem ? :cool1:
  5. O żesz, to pisaki teraz będą czekać nie wiadomo jak długo :angryy:
  6. Co słychać u maluszka ?
  7. [quote name='majqa']Matko, jakie on ma oczyska.:loveu:[/quote] Tak, oczy to ma większe niż on sam, a całe pełne strachu :-(
  8. Dzisiaj jeszcze nikt u niej nie był ??
  9. [quote name='fizia']Jest tez jeszcze taka ewentualna możliwośc ...że mój kolega będzie jechał 9 kwietnia - to jest środa - samochodem z Krakowa do Przemyśla ...Tylko, że będzie jechał sam i nie wiem jak by to można było zrobić z 2 psami...[/quote] Sam z dwoma psiakami prosto ze schronu, to marnie to widzę, ale może zgodziłby się, żeby ktoś jechał z psiakami na tylnym siedzeniu ?
  10. [quote name='elik']Nadal szukamy tego nieszczęsnego transportu, a psiaki tęsknią w schronie za człowiekiem :placz: Jak tak dalej pójdzie, to one tam zczezną z tęsknoty, albo (odpukać) z jakiegoś choróbska. A może ktoś drugi zdecyduje sie pojechac ze mną. To tylko jedno popołudnie. W pojedynkę z dwoma schronowcami to faktycznie mogłoby być nieciekawie.[/quote] [SIZE=3][COLOR=blue][B]I co, nie ma chętnych ??[/B][/COLOR][/SIZE]
  11. [quote name='fizia'][SIZE=4]Szukamy transportu [COLOR=darkorchid]CZĘSTOCHOWA - PRZEMYŚL!!!![/COLOR][/SIZE][/quote] Nadal szukamy tego nieszczęsnego transportu, a psiaki tęsknią w schronie za człowiekiem :placz: Jak tak dalej pójdzie, to one tam zczezną z tęsknoty, albo (odpukać) z jakiegoś choróbska. A może ktoś drugi zdecyduje sie pojechac ze mną. To tylko jedno popołudnie. W pojedynkę z dwoma schronowcami to faktycznie mogłoby być nieciekawie.
  12. Jak to możliwe, że taka piękna panna nie może znaleźć domku :-( [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000753.jpg[/IMG] [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000756.jpg[/IMG] Widzę, że znowu nie widzę zdjęć Rendi. Czyżby znowu coś z serwerem, na którym były zamieszczone ?
  13. Cioteczki, zdaje się na Was. Jak zdecydujecie, tak będzie.
  14. [quote name='truskawa144']...Elik nie wiem czy dasz rade z dwoma psami które nigdy pociągiem nie jechały,nie bardzo chodzą na smyczy i do tego nie wiadomo czy nie mają choroby lokomocyjnej. Ja bym bardzo chciała żeby jechały ale po prostu nie wiem czy dasz radę.[/quote] :placz: tak bardzo chciałabym im pomóc. Myślałam, że skoro są to małe psiaki, można będzie przewieźć je w torbach. Sprawdzałam połączenia - jadąc pośpiechem jest to ok. 3 godz. Ale teraz to już sama nie wiem :cool1:
  15. [quote name='fizia']...do Wet-siostry jadą 2 psiaki - Kapselek i Micia Myślę, że byłoby Ci bardzo ciężko samej w pociągu z 2 psami[/quote] Tak wiem, że to 2 psiaki mają jechać i radość moja z tego tyt. jest ogromna :loveu: a że transport już od kilku dni jest poszukiwany stąd moja propozycja, bo bardzo mi żal, że tam domek czeka, a one bidule w schronie :( Wydaje mi się, że to nie są wielkie psy, a może się mylę ?
  16. [quote name='fizia'][SIZE=4]Szukamy transportu [COLOR=darkorchid]CZĘSTOCHOWA - PRZEMYŚL!!!![/COLOR][/SIZE][/quote] Kochane Cioteczki, tylko mnie nie bijcie :diabloti::diabloti:. A co by było, gdyby transport był łączony: Częstochowa - Kraków - Przemyśl. Gdyby ktoś "podrzucił:" psiaki do Krakowa o stosownej porze, to mogłabym zawieźć je pociągiem do Przemyśla - z Krakowa około 4 godz. jazdy. Czytałam gdzieś wcześniej na tym wątku o propozycji wysłania ich pociągiem w kontenerku, co nie ukrywam, nie podobało mi się. Ale z człowiekiem w przedziale, co o tym sądzicie ?
  17. [quote name='Pianka']Płotek i Nora już sie przyzwyczaiły do nowych warunków i ...jednak w nocy obaj się w domu zamknięte. Pani się boi zostawić och na noc na dworze:razz:[/quote] Jak to miło przecztyać tak wspaniałe wieści :loveu: Żeby tak częściej trafiali sie normalni ludzie o czyłych sercach.
  18. No cóż, z pustego i Salomon nie naleje.
  19. Wpłaciłam na NFN także 50 zł. Miałam je wpłacić arfafred, która założyła za mnie na transport psiaków ale Ona wspaniałomyślnie przekazała to dla innego potrzebującego psiaka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9838958&posted=1#post9838958[/URL].
  20. [quote name='arfafred']Elik, nie potrzebuję potwierdzenia. Jak nie wiesz jeszcze na kogo wpłacić, to zobacz dwa pierwsze zagłodzone psy z mojego podpisu. Pozdrawiam.[/quote] Wpłaciłam 50,- zetów na tego drugiego biedaka. :lol:
  21. [quote name='Kasia']Cisza jakaś zapanowała na wątku.... Co u Kabusia? Ten drugi psiak też juz został odebrany?[/quote] No właśnie, co u psiaka ? Czy były już jakieś badania ?
  22. [quote name='jusstyna85']Nie do końca....[/quote] Ile brakuje i na jakie konto można wpłacić ?
  23. [quote name='arfafred']Elik - nie chcę pieniędzy. Wpłać na jakiegoś biedaka.[/quote] Ok, jak zrobię wpłatę, prześlę Ci ksero przelewu na PW.
  24. [SIZE=3][COLOR=navy]Kobix, na jakie konto mam wpłacić obiecane 50,- zł ?[/COLOR][/SIZE] Przypominam się, a może moje pieniądze nie są już potrzebne ?
  25. [quote name='Potter']Słowo wyjaśnienia...[/quote] Odpowiedzi na powyższy tekst nie będzie, bo ma sie on nijak do zaistniałej sytuacji. Cel nie uświęca środków, KULTURA OBOWIĄZUJE W KAŻDEJ SYTUACJI. [quote name='Potter']...Tak więc, zarzuty pod adresem Elizy, że samolubnie myśli tylko o czubku własnego nosa, są niewłaściwe, niepoważne i trącają zwykłym pieniactwem.[/quote] hmmmm czysta, żywa demagogia. Tak nie szuka się sponsorów.
×
×
  • Create New...