-
Posts
80990 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
elik replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Też mam dwa psiaki i bardzo się z tego cieszę. Jeden problem, a dwa szczęścia :loveu: -
Psiara, co słychać ? Co z psiakiem ? :cool1:
-
O żesz, to pisaki teraz będą czekać nie wiadomo jak długo :angryy:
-
Co słychać u maluszka ?
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
elik replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Matko, jakie on ma oczyska.:loveu:[/quote] Tak, oczy to ma większe niż on sam, a całe pełne strachu :-( -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
elik replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj jeszcze nikt u niej nie był ?? -
[quote name='fizia']Jest tez jeszcze taka ewentualna możliwośc ...że mój kolega będzie jechał 9 kwietnia - to jest środa - samochodem z Krakowa do Przemyśla ...Tylko, że będzie jechał sam i nie wiem jak by to można było zrobić z 2 psami...[/quote] Sam z dwoma psiakami prosto ze schronu, to marnie to widzę, ale może zgodziłby się, żeby ktoś jechał z psiakami na tylnym siedzeniu ?
-
[quote name='elik']Nadal szukamy tego nieszczęsnego transportu, a psiaki tęsknią w schronie za człowiekiem :placz: Jak tak dalej pójdzie, to one tam zczezną z tęsknoty, albo (odpukać) z jakiegoś choróbska. A może ktoś drugi zdecyduje sie pojechac ze mną. To tylko jedno popołudnie. W pojedynkę z dwoma schronowcami to faktycznie mogłoby być nieciekawie.[/quote] [SIZE=3][COLOR=blue][B]I co, nie ma chętnych ??[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='fizia'][SIZE=4]Szukamy transportu [COLOR=darkorchid]CZĘSTOCHOWA - PRZEMYŚL!!!![/COLOR][/SIZE][/quote] Nadal szukamy tego nieszczęsnego transportu, a psiaki tęsknią w schronie za człowiekiem :placz: Jak tak dalej pójdzie, to one tam zczezną z tęsknoty, albo (odpukać) z jakiegoś choróbska. A może ktoś drugi zdecyduje sie pojechac ze mną. To tylko jedno popołudnie. W pojedynkę z dwoma schronowcami to faktycznie mogłoby być nieciekawie.
-
Cioteczki, zdaje się na Was. Jak zdecydujecie, tak będzie.
-
[quote name='truskawa144']...Elik nie wiem czy dasz rade z dwoma psami które nigdy pociągiem nie jechały,nie bardzo chodzą na smyczy i do tego nie wiadomo czy nie mają choroby lokomocyjnej. Ja bym bardzo chciała żeby jechały ale po prostu nie wiem czy dasz radę.[/quote] :placz: tak bardzo chciałabym im pomóc. Myślałam, że skoro są to małe psiaki, można będzie przewieźć je w torbach. Sprawdzałam połączenia - jadąc pośpiechem jest to ok. 3 godz. Ale teraz to już sama nie wiem :cool1:
-
[quote name='fizia']...do Wet-siostry jadą 2 psiaki - Kapselek i Micia Myślę, że byłoby Ci bardzo ciężko samej w pociągu z 2 psami[/quote] Tak wiem, że to 2 psiaki mają jechać i radość moja z tego tyt. jest ogromna :loveu: a że transport już od kilku dni jest poszukiwany stąd moja propozycja, bo bardzo mi żal, że tam domek czeka, a one bidule w schronie :( Wydaje mi się, że to nie są wielkie psy, a może się mylę ?
-
[quote name='fizia'][SIZE=4]Szukamy transportu [COLOR=darkorchid]CZĘSTOCHOWA - PRZEMYŚL!!!![/COLOR][/SIZE][/quote] Kochane Cioteczki, tylko mnie nie bijcie :diabloti::diabloti:. A co by było, gdyby transport był łączony: Częstochowa - Kraków - Przemyśl. Gdyby ktoś "podrzucił:" psiaki do Krakowa o stosownej porze, to mogłabym zawieźć je pociągiem do Przemyśla - z Krakowa około 4 godz. jazdy. Czytałam gdzieś wcześniej na tym wątku o propozycji wysłania ich pociągiem w kontenerku, co nie ukrywam, nie podobało mi się. Ale z człowiekiem w przedziale, co o tym sądzicie ?
-
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
elik replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Płotek i Nora już sie przyzwyczaiły do nowych warunków i ...jednak w nocy obaj się w domu zamknięte. Pani się boi zostawić och na noc na dworze:razz:[/quote] Jak to miło przecztyać tak wspaniałe wieści :loveu: Żeby tak częściej trafiali sie normalni ludzie o czyłych sercach. -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
No cóż, z pustego i Salomon nie naleje. -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
elik replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='arfafred']Elik, nie potrzebuję potwierdzenia. Jak nie wiesz jeszcze na kogo wpłacić, to zobacz dwa pierwsze zagłodzone psy z mojego podpisu. Pozdrawiam.[/quote] Wpłaciłam 50,- zetów na tego drugiego biedaka. :lol: -
WRZUCONY do śMIETNIKA,właściciele GROŻĄ-3 PSIAKI W NOWYCH DOMACH :)
elik replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Nie do końca....[/quote] Ile brakuje i na jakie konto można wpłacić ? -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
elik replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='arfafred']Elik - nie chcę pieniędzy. Wpłać na jakiegoś biedaka.[/quote] Ok, jak zrobię wpłatę, prześlę Ci ksero przelewu na PW. -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=navy]Kobix, na jakie konto mam wpłacić obiecane 50,- zł ?[/COLOR][/SIZE] Przypominam się, a może moje pieniądze nie są już potrzebne ? -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Potter']Słowo wyjaśnienia...[/quote] Odpowiedzi na powyższy tekst nie będzie, bo ma sie on nijak do zaistniałej sytuacji. Cel nie uświęca środków, KULTURA OBOWIĄZUJE W KAŻDEJ SYTUACJI. [quote name='Potter']...Tak więc, zarzuty pod adresem Elizy, że samolubnie myśli tylko o czubku własnego nosa, są niewłaściwe, niepoważne i trącają zwykłym pieniactwem.[/quote] hmmmm czysta, żywa demagogia. Tak nie szuka się sponsorów.