Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Podajcie jeszcze maila do osoby do której mogę wysłać fotki rzeczy na bazarek[/QUOTE] Nie czytam wstecz - brak czasu. Jeśli chodzi tylko o zrobienie bazarku - o wystawienie na dogo, [B]bez zbierania kasy[/B], mogę zorganizować bazarek - załozyć watek, notować licytację. Po zakończeniu licytacji kasa za fanty mogłaby wpływać na konto Cioteczki prowadzącej rozliczenia suni. Jeśli odpowiada Wam moja propozycja, to proszę info na PW. [B]Pozdrawiam Rodziców Maciusia[/B] :)
  2. [quote name='Pipi']... /Pan Bajki znowu poniósł stratę.Dwie krowy i dwa cielaczki mu padły/[/QUOTE] Biedne zwierzaczki :( Ten drań widocznie tak wszystkimi zwierzakami się "opiekuje".
  3. Tylko mnie Cioteczki nie bijcie :look3: ale czy Guciu wyjdzie z tego :-( Czy będzie biegał, śmiał się i zaczepiał do zabawy ?
  4. A co myślicie o piśmie do szefów dzielnicowego z informacją o metodach działania posterunkowego ? Pipi na pewno powinna to zrobić, jak również zgłosić pisemnie, że sąsiad grozi Jej oraz Jej psom użyciem strzelby. Ten pan jest myśliwym, należałoby także poinformować koło myśliwskie działające na tym terenie, do czego ten pan używa strzelby :crazyeye:
  5. [quote name='marysia55']i żeby ten ktoś był tym najlepszym "ktosiem" dla Azy :-)[/QUOTE] Nie ma innej opcji Ciociu Marysiu :)
  6. Ja rozumiem, że te pisma to wszyscy i pocztą tradycyjną i meilową - ja tak właśnie zrobiłam. [COLOR=blue]Na końcu korespondencji dodałam jeszcze zdanie:[/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=blue]Bardzo proszę o informacje, jakie działania gmina zamierza podjąć w przedstawionej wyżej sprawie.[/COLOR][/FONT]
  7. Jestem mile zaskoczona prędkością zdarzeń. Ledwo psiak pojawił się na dogo, a już tyle ogłoszeń, że ja juz nie mam co robić :) Super, gratulacje :cool2: :klacz:
  8. Krzychl bardzo pięknie dziękujemy za fotorelacje - jest znakomita. Bardzo Wam dziękujemy za to, że daliście Foksi dom pełen miłość :loveu: Ona Wam to odda w znacznie większym wymiarze. ============================================== [SIZE=3]Z radością informuję wszem i wobec, że: 1) od kilku dni Foksia jest szczęśliwą posiadaczką książeczki zdrowia z adnotacją o dokonanym zabiegu sterylizacji, 2) wczoraj dotarła do mnie faktura [B]wystawiona w dniu 28.01.br.[/B] za sterylizację Foksi, a która to faktura miała być wysłana na adres AFN na przełomie stycznia i lutego[/SIZE] Uffffffffffffffffffffffffff Dzisiaj (10.03.) wysłałam fakturę na adres AFN w Ostrudzie. Mam nadzieję, że AFN weźmie pod uwagę, że nie mogłyśmy wcześniej dostarczyć faktury i mimo tak dużego upływu czasu, otrzymamy częściowy zwrot kosztów zabiegu. Myślę, że bez względu na decyzję AFN-u możemy ostatecznie zakończyć niemiłe akcenty w tym wątku, [B][SIZE=3][COLOR=Purple]Teraz czekamy już tylko na wspaniałe fotorelacje od Krzychl [/COLOR][/SIZE][/B]:loveu:
  9. [quote name='Asiaczek']Uregulujcie sprawę z Aliną. A to, co zostanie - dla Azy. Gdyby rzeczywiście AlinaS nie chciała tych pieniędzy, to wtedy wszystko dla Azy. Pzdr.[/QUOTE] Asiaczku jak uregulujemy sprawę należności za zabieg, to nic w kasie Foksi nie zostanie, bo już wcześniej pozostałą część przelałam dla Azuni :) Dziekuję za wypowiedź :)
  10. [quote name='enia']myślalam, że sie prześlizgnę z ta kasą...... a tu o... [B]jestem za tym żeby Alinie oddać[/B], ale jeśli napotkamy zdecydowany opór to oczywiście dla Azy......[/QUOTE] To jest nas już dwie :) Uważam, że po pierwsze, to nasza ukochana Foksia i nie chcę, żeby komuś kojarzyła się niemiło, a po drugie to my chciałyśmy żeby została wysterylizowana. Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B i za zabieg należy zapłacić :) Czekamy na zdanie następnych Cioteczek Foksiowych
  11. [quote name='evita.']...P.S. A co do sąsiada myśliwego to się nawet nie wypowiem, bo obawiam się że zostałabym zbanowana. Może jestem głupia i ograniczona, ale dla mnie człowiek, któremu przyjemnośc sprawia mordowanie niewinnych stworzeń, patrzenie jak w panice, popłochu i panicznym strachu uciekają szukając dla siebie ratunku, którego dla nich już nie ma, [B]taki człowiek jest dla mnie po prostu CHORY i SPACZONY PSYCHICZNIE !!! Myślę, że dla myśliwych ta świadomośc, ze są panami życia i śmierci jest odzwierciedleniem po prostu jakiś ich kompleksów (a jakich to już oni sami najlepiej wiedzą), które trapią ich w realnym codziennym życiu[/B].[/QUOTE] Cioteczko, powiedziałaś prawie wszystko to, co mi się ciśnie na usta w tej sprawie. Od siebie dodam jeszcze tylko, że to co zrobił ten przedstawiciel prawa, to jest zastraszanie i na takie postępowanie jest odpowiedni paragraf, o czym, zwłaszcza ten pan, powinien wiedzieć, bo ma obowiązak bronić przed takimi sytyuacjami. Jeśli nie wie, to znaczy, że nie nadaje się do pełnienia takich obowiązków ! O tym powinien się niezwłocznie dowiedzieć zwierzchnik tego pana, bo to jest tak, jakby strażnik banku okradał skarbiec. A w kwestii myśliwych, to ci panowie myślą, że lufą przedłużą sobie o wiele za krótku rozum. Płonna nadzieja. [SIZE=3]Pipi nie jest sama. Ma bardzo wielu przyjaciół w całej Polsce, którzy nie dadzą Jej krzywdzić. Myli się ten, który myśli, że tak nie jest. [/SIZE][SIZE=2]Każdemu w mierę jego zasług.[/SIZE] [SIZE=3]Póty dzban wodę nosi, póki się ucho nie urwie.[/SIZE]
  12. [quote name='Pipi']Chyba nie myslisz,ze elik pisala o Tobie.Jej chodzi o pana własciciela Rumcajska,od ktorego ja go wyrwalam.Elik,mam racje? Ciociu Bozenko,nie gniewaj sie. ...[/QUOTE] Myślę, że Ciocia Bożenka wie do kogo były kierowane moje słowa :) Myślę też, że nie gniewa się, tylko faktycznie, jeśli Twój kotecek ma już zapewnioną pomoc, to Ciocia Bożenka może spokojnie zająć się innym potrzebującym biedsiem i o to Jej chodzi :)
  13. [quote name='enia']... A Azulka jest fest dzieczynka:loveu::loveu::loveu: i [B]nie oddam jej do budy[/B] .......[/QUOTE] Na pewno nie :angryy: [B]A Cioteczkę enię prosimy o wypowiedź[/B] [B]odnośnie reszty kasy Foksi[/B] :eviltong:
  14. [quote name='enia']...kotek musi zniknac z obecnego dt ponieważ jego "pan" chce go po wyleczeniu z powrotem do siebie....:-( :placz: [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3145/kocio2.jpg[/IMG] [/QUOTE] [SIZE=3]Po tym co zrobił temu biedaczkowi ??? No chyba mu rozum odjęło, jeśli myśli, że ktoś mu na to pozwoli, temu .... już dziękujemy :x[/SIZE] Ten .... może sobie odejść, żadnego zwierzaka od nas nie dostanie:ban:
  15. [quote name='enia']:iloveyou::iloveyou::iloveyou: Pipi wybrniesz z tego, prawda? [B][SIZE=3]chodzi mi o tego chłopa[/SIZE][/B]........[/QUOTE] Czy to jakas konspiracja ?? O co tu loto ?? :crazyeye:
  16. Ja też tu jestem, siedzę cichutko, bo widzę, że Cioteczki super działają. Siedzę i śledzę, jak będzie potrzebna kaska, to natentychmiast siem zgłoszem. Kociuś je śliczności i taki malusi :-(
  17. Fiorsteinbock dziękuję Ci za Elika na dogo :klacz::Rose::iloveyou: Ten słodziak nigdy nie powinien się znaleźć w schronisku, jak z resztą żaden inny psiak :-( Czekam na obiecany tekst i ruszam z ogłoszeniami. Acha, on ma taki słodki pysiorek a wśród tych zdjęć nie ma zbliżenia jego pyszczka. Sposób w jaki prezentuje się psiaka w ogłoszeniach ma decydujące znaczenie dla powodzenia adopcji. Albo psiak ujmie swoim wyglądem i będą telefony, albo nie i zero zainteresowania :( Wiem, że ma już sporo zdjęć, ale przydałoby się jeszcze zrobić mu ujęcie samego łebka, najlepiej jak patrzy w stronę obiektywu. Marudzę co ? Tak, tak ale chciałabym żeby Elik znalazł fantastycznych, kochających go Ludziów i to jak najszybciej :loveu:
  18. [quote name='Evelin']...przypominam sobie zabiedzoną Foksię wśród zwałów śniegu...żyjącą z dnia na dzień..I kochaną na własnym podwórku z własnym pańciostwem :)[/QUOTE] Ja także i bardzo mi przykro, że doszło do takich zawirowań. [quote name='Evelin']...W sprawie kasy nie mam nic do powiedzenia,bo ja tylko skromniutko do transportu sie dołożyłam...[/QUOTE] Mylisz się Cioteczko :) Nie ma znaczenia ile, kto dołożył. Wszystkie jednakowo martwiłyśmy się o Foksię i wszystkie mamy jednakowe prawo decydować o tym, co jest z nia związane. Dla jasności, ja czułabym dyskomfort psychiczny wiedząc, że imie Foksi mogłoby kojarzyć się komuś niemiło i nie ma tu znaczenie fakt słusznie, czy nie. Poza tym wolę być zawiedzioną, niż kogoś zawieść. Mogłyśmy zapłacić 50 zł, ale nie wyszło. [quote name='Evelin']...I marzę o tym,żeby Aza poszła w ślady Foksi..Do kochanego domku[/QUOTE] O trak. Myślę, że jest to marzeniem każdej Cioteczki zainteresowanej losem Azuni :)
  19. Cioteczki, czas najwyższy, żeby zamknąć finanse Foksiuni, a ciągle jest niewyjaśniona sprawa zapłaty za sterylkę. Sama wykonywałam operacje finansowe, które były bezsporne. Teraz z wiadomych powodów, proszę o wytyczne, co zrobić z resztą Foksiowej kasy - 214 zł. Przelać na konto: 1) Aliny, 2) Azy
  20. [quote name='olalolaa']mi tez zle sie kojazy wies + pies, ale nie mozna tego odrazu skreslac, bo Pani wydawala sie bardzo ok, na pewno bedzie domek sprawzony przed i po adopcji ewentualnej, trzymajcie kciuiki :) A widzialyscie Olka jak juz szaleje? zapraszam na jego watek jest w pierwzym poscie link z filmikiem :)[/QUOTE] Oczywiście nie można z góry skreślić kogokolwiek, ale trzeba się dobrze przyjrzeć :cool3: Zdarza się, że na wsi pies jest lepiej traktowany niż w mieście :) A Olusia podglądnęłam już bez zaproszenia :eviltong: Metamorfoza niesamowita :crazyeye:
  21. [quote name='fiorsteinbock']Wstepnie szacuje: z naszego watku deklarowano [B]170zl[/B] + Elik, nie wiem ile przelala :)...[/QUOTE] Elik przelała 50 zł :)
  22. [quote name='malawaszka']niestety nie To jeszcze jedno ogłoszenie, może tu będzie efekt :) http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=28117
  23. Dziecko miewa się dobrze, bo dobrze stoją jej finanse. Dzisiaj dopisałam Azuli 71 zł - finanse zebrane na bazarku, który zorganizowałam dla Foksi, a która jak wiem szczęśliwie jest już w domku i nie potrzebuje naszego wsparcia :)
  24. Czy był choićby jeden telefon z zapytaniem o Haśko ?
  25. [quote name='olalolaa']Cioteczki, Wujkowie przepraszam za offa ale poszukuje kogos do wizyty przedadopcyjnej dla Olusia mojego.. Nareszcie ktos zadzwonil, trzymajcie kciuki zeby to byl TEN domek :) Pani jest ze wsi Kacprowice koło Radomia, woj. mazowieckie. Znacie kogoś? Rozsylajcie wiadomosc gdzie mozecie, potrzebuje kogos doświadczonego w 'tych' sprawach ;)[/QUOTE] A sprawdzałaś na mapie pomocy ? Ja też mam ciarki, gdy chodzi o adopcję na wieś :nerwy:
×
×
  • Create New...