Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Biedaki :( Jak będzie tekst, pomogę z ogłoszeniami.
  2. Boziu, od kilu dni same złe wieści :placz::wallbash:
  3. [quote name='Havanka']Dziewczyny, nie widzę mojej "cegiełki" za marzec dla Azy.[/QUOTE] Cegła się "znalazła" - siedzi na koncie od przedwczoraj, a ja właśnie od przedwczoraj jestem kompletnie rozwalona psychicznie. Nie mam głowy do niczego, nawet nie zaglądałam do konta, soreczki :( Dobrze, że się przypomniałaś :)
  4. Piękny psiak o mądrym spojrzeniu. Nie może trafić do schronu :(
  5. [quote name='olga7']...Przyznam,że myslałam ostatnio jakby tu pomóc Pipi z tym grodzeniem posesji -może jakieś formy pomocy wspólnej ...Bo nie może tak być by tyle psów siedzialo cale dnie w domu -a ona o świcie czy w nocy mogla je tylko wypuszczczać na krótko by mogly się zalatawić .I to na wsi .[/QUOTE] To najwyraźniej w jednym miejscu myślałyśmy, bo dokładnie to samo mi się myślało. Bałam się tylko o tym głośno powiedzieć :)
  6. [quote name='Pipi']wtedy miał zły dzień i nie wiedział,że to podrzutki,albo bezdomniaki.Nic nie wiedział,teraz wie i rozumie i sam zrobi ogrodzenie...[/QUOTE] Pipi, to może Ty zyskasz w nim obrońce. Może wreszcie zrobi właściwy użytek z tej broni :evil_lol:
  7. Poślij zdjęcia to je wstawię [email][email protected][/email]
  8. [quote name='Pipi'][B]Słuchajcie! ! ! [/B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: mój nowy sąsiad okazał się równy gość,a żona jaka fajna kobieta.[B]Jak tylko puści śnieg,będzie robił ogrodzenie i to z siatki.[/B].[/QUOTE] Ooooo to fantastyczna wiadomość. Przyznam, że miałam stracha przed tym sąsiadem
  9. [quote name='malawaszka']ależ się to ciągnie... ale tak to już z Boguszycami bywa... nie stać nas na transport pojedynczy więc czekamy na info czy pojadą 3 psiaki No właśnie strasznie się to ciągnie, to już prawie dwa tygodnie mija od czasu jak zapadła decyzja, że Haśko jedzie do Pani Beatki :( Może trzeba podjąć inną decyzje w sprawie transportu ?
  10. [quote name='enia']... badań krwi nie było bo nie ma ciśnienia. Tj nie dało się przedwczoraj pobrać wstarczającej ilości. I chyba tyle. Jeść nie chce. Pocieszające, że ma siłę bronić się przed zastrzykami...[/QUOTE] :placz: Czy to oznacza, że biedaczek ma tak mało krwi ?? I jeszcze nie chce jeść, a właśnie powinien i to sporo. Straszne
  11. [quote name='giselle4']sorry ale ja tego zrobic nie moge nie moj wątek,poczekamy na Edytke:) Jezeli masz na nazwisko...Wi...to Ty i bardzo dziekuje[/QUOTE] [B]Podałam początek i koniec numeru na jaki wpłaciłam pieniądze, czy Twoje konto ma takie numery ?[/B] Być może ktoś podał mi nieprawidłowy nr konta. Ja wpłaciłam 6.03. sprawdź dobrze, bo jeśli nie wpłynęła ta kwota na Twoje konto, to będę reklamować w banku
  12. [quote name='Gosea']To już nieaktualne. Wczoraj przygarneli pieska z lasu,wiec sunia musi dalej czekać na domek.[/QUOTE] Kurcze, no cóż tamten też potrzebował pomocy, a może nawet bardziej :)
  13. [quote name='Gosea']Jeszcze nie wiadomo czy ją zechcą.Jutro rano tam zadzwonię. Ale póki co szukamy dalej ![/QUOTE] Dopiero po 19-tej jeszcze można dzwonić, po co czekać do jutra ?
  14. [quote name='Wunia']podobają się bardzo, tylko póki co od siebie nic wyrzucić nie mogę :([/QUOTE] U Ciebie faktycznie brak miejsca :)
  15. Cioteczki zdaje się nie zauważyły podlinkowanych banerków na poprzedniej stronie, post nr 23 :) Czy może nie podobają się ?
  16. [COLOR=Green][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]Sprawdź wpłaty na konto, na pewno trafisz na moja wpłatę - 50 zł. w rubryce tytułem, napisałam: [B]elik na transport Kapselka. [/B]Wpłaciłam na konto nr 50 xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx 0063 Jeśli mogłabym Ci coś poradzić, to dobrze byłoby zrobić w pierwszym poście chronologiczne zestawienie wpłat, a dla czytelności, poczynając od kwoty, a nie nazwiska wpłacającego. Np: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][B][SIZE=4][SIZE=2]30 zł[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=4][SIZE=2] - [/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4][SIZE=2]fiorsteinbock[/SIZE][/SIZE][/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B][SIZE=4][SIZE=2]50 zł - Piromanka[/SIZE][/SIZE][/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B]20 zł - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Danal1983 [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B]30 zł - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Nicky71 (wątek rottkowy)[/B][/COLOR] ========================= [COLOR=DarkGreen][B][COLOR=Black]130 zł [/COLOR][/B][COLOR=Black]Wymaga tego regulamin i zapewne oczekują wpłacający :)[/COLOR][B][COLOR=Black] [/COLOR][/B][/COLOR]
  17. Czy psiak ma opatrunki żelowe ? Ok już doczytałam, że ma :)
  18. Kocio nie daj się, trzymaj się :loveu:
  19. To obiecane, podlinkowane banerki dla Elika Proszę brać, podpinać - im swiecej Cioteczek będzie go po wątkach "roznosić" tym więcej osób pozna naszego Elika :) [B]Fiorsteinbock może dobrze byłoby wkleić te banerki do pierwszego postu.[/B] [COLOR=#4444ff][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181506-Pogryziony-kaleka-skazany-na-doA-ywocie-ELIK-prosi-o-ogA-oszenia"][COLOR=#4444ff][IMG]http://i45.tinypic.com/21kfc07.png[/IMG][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181506-Pogryziony-kaleka-skazany-na-doA-ywocie-ELIK-prosi-o-ogA-oszenia"][IMG]http://i49.tinypic.com/aceqhd.png[/IMG][/URL][/COLOR]
  20. [quote name='kizimizi']Tak z Etną super wyszło tylko zobaczymy jak z tym odebraniem psa przeze mnei. nic nei pisze bo nei chce zapeszać.[/QUOTE] Kizimizi, zdradź co u Etny, czy nadal w schroinie kiblije, czy może już u Ciebie ?
  21. Koniecznie zmieńcie tytuł wątku na np Stareńka Baby, mała kaleka ma DS, potrzebne finanse na transport albo coś w tym stylu.
  22. [quote name='giselle4']na pierwsza.....:multi:[/QUOTE] Giselko, a co Ty podrzucasz ?? Przeca to wątek Kapselka, który już w domku doopke grzeje :) [quote name='giselle4'][B]na trnsport[/B] [...B]elik-[/B] na dzien dzisiaejszy to jest rozliczenie z * otrzymane juz sa na koncie:)[/QUOTE] Cioteczko, a sprawdź dobrze. Moja wpłata 50 zł na pewno już jest na koncie :) a nie ma przy mnie nie tylko kwoty ale i *
  23. [quote name='evita.']Dziewczyny- wielkie dzięki za wysyłanie pism :) Elik- bardzo dobre to dodane przez Ciebie ostatnie zdanie :)...[/QUOTE] Dziękuję bardzo :oops: Byłam tam[URL]http://www.mmbielskpodlaski.pl/artykul/plebiscyt-na-dzielnicowego-35246.html[/URL] bo chciałam swoje 3 grosze dołożyć :diabloti:, ale to wiadomość jest z września ubr. Czy ten plebiscyt nadal trwa ??
×
×
  • Create New...