Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='bozenazwisniewa']tRZYMAM WIELKIE KCIUKI,PIPI-OPŁACAŁO SIE SZARPAC NERWY...ZAZNACZAM WATEK I W WOLNEJ CHWILI POCZYTAM[/QUOTE] Witamy, zapraszamy :p :loveu:[B]Po raz kolejny przekonuję sie, że na prawdziwych przyjaciół zawsze można liczyć.[/B] Pipi postanowiła przekazać na potrzeby Miśka 300 zł, które otrzymała z bazarków zorganizowanych przez enię i evitę, które wyraziły zgodę na przeznaczenie tych opieniędzy dla Miśka. W imieniu Miśka pięknie dziękuję kochanym Ciocieczkom :klacz::Cool!::Rose::Rose::Rose::iloveyou: Ponieważ Misiu jest już zamożnym psem, bardzio proszę o ustanowienie księgowej dla misiowego majątku :eviltong:
  2. [quote name='enia']...a swoją drogą ponawiam apel o tapczan, fotel itp, jeśli ktoś ma na zbyciu..... wczoraj ostatni fotel u Pipi został pożarty i wybebeszony przez Kusego-elegancko zaścielił gąbką cały pokój:cool3: on nie jest chyba wybiegany tak jakby chciał i roznosi go...[/QUOTE] A nie rozważyłaś Ciociu mojej propozycji odnośnie komisu meblowego ? Ja często widuję u siebie pozostawione fotele, czy weresalki jeszcze w niezłym stanie, ale podejrzewam, że transport samochodem ciążarowym będzie droższy niż kupno używanego mebla w komisie. Chyba, że znalazłyby się niepotrzebne już komuś meble np w Białymstoku lub okolicach. Poza tym widziałam w jakiejś gazecie chyba taką akcję: oddam.... Może ktoś kojarzy gdzie ? Wiem, że jest to akcja stała. Ja nie mogę sobie przypomnieć :oops:
  3. Strasznie zaniedbałam wszystkie "moje" zwierzaczki przez biedaka z tego wątku :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski?p=14303337#post14303337[/URL] Ale kryzysowa sytuacja opanowana, psiak pod opieka wetów więc wracam na swoje stanowiska. Bardzo się cieszę, że kocurek ma się coraz lepiej i ma ochotę na harce :)
  4. [quote name='enia'][B]Elu mi dziś gg nie działa[/B]....... ...a Miś to taki labko-astek? :)... a kto zrobił fotki???...[/QUOTE] W takim razie się nie gniewam ;) Jak pisałam Ci na gg o transport do hoteliku nie musimy się już starać. Moim zdaniem to w pełni mini labek ;) Fotki zrobił prawdopodobnie Pan, który zawiózł Miśka na Książęcą, pracownik Pana Orzechowskiego za co serdecznie dziękujemy. Jednak moja prośba o obfocenie Miśka nadal aktualna Marzenko :lol:
  5. [quote name='enia']... ps.[B]nikt mi nie podał linku - chyba się pogniewam[/B].......:cool3:[/QUOTE] Ciociu eniu, bo ja się pogniewam :razz: A zaglądnij na gg to zobaczysz poniższy wpis z godz. 08:12:58 [I][COLOR=Purple][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski?p=14301213#post14301213[/URL][/U][/FONT] [/COLOR][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=Purple][FONT=MS Shell Dlg 2]Witaj[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]rozmawiałam z Aliną, przewiezie go z lecznicy do hotelu po kosztach benzyny :)[/FONT][/COLOR][/FONT][/I]
  6. [quote name='enia']można oszaleć żeby wejść na dogo...... a Amiś faktycznie fajny psiur - miałam też kiedyś Amisia przyblędę pod opieką i znalazł fantastyczny dom, więc to szczęśliwe imię jest:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witamy Ciociu na wątku :loveu: Dobry domek już na Amisia czeka, tylko jeszcze nie wie, że Amiś czeka na niego :)
  7. [quote name='ketunia']Jak mi szkoda takich psiaków:( Słodki jest. Opłacę Amikowi pierwszy miesiąc w hoteliku. Tylko prosze o przypomnienie na pw.[/QUOTE] Kochana Cioteczko dziękujemy za serducho i wspaniałomyślność :loveu: A czy wobec tego, że Amik otrzymał piękny prezent od Margo i Jej Męża - DT - i nie musimy ponosić kosztów hoteliku, mogłabyś ofiarowane na hotelik pieniądze przeznaczyć na kastrację, której wykonanie jest niezbędna przed adopcją Amisia ? Plissss ketuniu :modla::iloveyou:
  8. [SIZE=3][COLOR=Purple][B]Autorem tego wątku jest kkanarekk i to Ona napisała poniższy tekst, chociaż wygląda to teraz tak, jakbym, wątek założyła ja - elik.[/B] [/COLOR][/SIZE] [COLOR=Red]Kkanarekk wyjechała do USA i miało Jej nie być przez dłuższy czas, a Misiu znalazł swój domek, poprosiłam więc moda o udostępnienie mi tego postu, aby zmienić tytuł. Po zmianie tytułu zauważyłam, że teraz to ja jestem autorem wątku. Poprosiłam więc moda, żeby przywrócił autorstwo wątku kkanarekk. Wtedy dowiedziałam się, że nie jest to możliwe. Jest mi bardzo przykro i głupio, bo wygląda to tak, jakbym sobie przywłaszczyła watek kkanarek. Chciałam tylko zmienić tytułu i nic więcej, a wyszło tak paskudnie. [B][SIZE=3]Kkanarekk, przepraszam, mod nie uprzedził mnie, że spowoduje to zmianę autora postu. Gdybym wiedziała, zostawiłabym jak jest do Twojego powrotu. [/SIZE][/B][/COLOR] Kilka dni temu otrzymałam wiadomość od Elik, że w sąsiedniej wsi naszej kochanej Pipi dzieje się tragedia. U pewnego chłopa przebywał pies, a właściwie to co z niego zostało, przywiązany na łańcuchu z obrożą, [COLOR=red][B]która wrosła się w szyję tworząc ranę[/B][/COLOR], z której wystawał sznurek, psiak przez ponad tydzień leżał na opuszczonej posesji bez ruchu, nie dostawał ani jeść ani pić, bez schronienia, nie mówiąc już o koniecznej pomocy weterynaryjnej. :angryy::angryy::angryy: Zdecydowałyśmy się działać, jednak wszystko było przeciwko nam! Pipi chciała odebrać psa chłopu jednak ten twierdził, że pies ma u niego dobrze i tam już zostanie!:mad::mad: Nawet oferta kupna psiaka została odrzucona. Chłop powiedział, że u psa by weterynarz i usunął mu ten sznurek z rany, [U][B][SIZE=3][COLOR=red]A ON PSA WRZUCIŁ DO CHLEWU[/COLOR][/SIZE][/B][/U] i dał mu swoja kurtkę mówiąc ,że pies ma teraz jak "panisko". Szczerze mówiąc nie bardzo wiedziałyśmy co robić, ponieważ ani telefon na policję nic by nie dał - dzielnicowy jest negatywnie nastawiony do Pipi i raczej by pogroził jej a nie chłopu psa odebrał. Elik wraz z Enią próbowały zorganizować interwencję TOZ-u lub Straży dla zwierząt. Jednak żadna z tych akcji nie odniosła skutku, TOZ nie przyjechał w sobotę bo powiedzieli, że zepsuł im się samochód a w niedzielę "[B]nic się nie da zorganizować[/B]". :angryy::angryy: Sytaucja stawała się coraz bardziej dramatyczna pies przebywał zamknięty w chlewie nawet nie wiedziałyśmy czy wciąż żyje. Wtedy nadszedł poniedziałek i zdecydowałam się poprosić moją mamę o pomoc, która... Najpierw zadzwoniła do Wojewódzkiego Insektoratu Weterynarii w Białymstoku, tam odbyła rozmowę z kierownikiem , który zajmuje się ochroną zwierząt. Ten niestety stwierdził, że prawnie nic się nie da zrobić ([COLOR=red][B]SKANDAL[/B][/COLOR]) :angryy::angryy::angryy: bo jak zadzwonimy na policję to do chłopa wyślą dzielnicowego (o którym już pisałam) i sprawa się zamknie a chłop nie daj boże jeszcze zabije psiaka. Jednak powiedział, że postara się załatwić sprawę własnymi kontaktami. Pojawiło się światełko w tunelu. Rozmowa odbyła się rano, mama miała dzwonić po południu, żeby dowiedzieć się jak się sprawa potoczyła. W międzyczasie mama zadzwoniła do wójta gminy Wyszki (w której to cała rzecz się działa) i z nim porozmawiała. Wójt sam zadzwonił do chłopa i kazał mu psa do Pipi przywieść jeszcze tego samego dnia :multi::multi::multi:!!! Poza tym powiedział, że on też jest miłośnikiem zwierząt i zainteresuje się sprawą Pipi i jej psiaków, okazał się bardzo pomocny i chętny do współpracy nawet w przyszłości. Pozostawała jeszcze kwestia co robimy dalej z psem?! On przecież wymagał natychmiastowego leczenia. znowu mama zadziałała!!!:razz::razz: Zadzwoniła do fundacji wspaniałego człowieka, pałającego ogromną miłością do zwierząt Pana Janusza Orzechowskiego [URL]http://kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=49[/URL] (w aktualnościach znajduje się opisana sprawa naszeo psiaka). Pan Janusz zgodził się użyczyć swojego ambulansu dla zwierząt i [COLOR=red][U][B]ZA DARMO PRZEWIÓZŁ PSA DO KLINIKI W WARSZAWIE!!!!:multi::multi::multi::multi: [/B][/U][/COLOR] [COLOR=black]To nie wiarygodne, że są jeszcze tacy ludzie na tym świecie, tak bezinteresowni, [/COLOR]pełni miłości do zwierząt po prostu LUDZIE pisani wilekimi literami!!! Od godziny 13 dnia dzisiejszego Misiek (robocze imię naszego biedaka:lol:) przebywa w klinice na ul. Książęcej w Warszawie. Okazało się, że [B][COLOR=red]oprócz rany na szyi, pies ma odleżyny, jest skarnie wychudzony i wyczerpany i do tego strzelano do niego z wiatrówki.[/COLOR][/B] [COLOR=black]Został wykąpany, podano mu antybiotyk, leki wzmacniające, i wieczorem ma go obejrzeć chirurg. [/COLOR] [COLOR=black]Za pobyt Miśka w klinice trzeba było już założyć[B][SIZE=2] 500 zł[/SIZE][/B]. Czekają nas koszty hoteliku, leczenia odleżyn, szczepień, odkarmienia i wreszcie kastracji.[/COLOR] [COLOR=black]Z pewnością będą to nie małe wydatki, dlatego[/COLOR] [COLOR=black][B][COLOR=red][SIZE=3]ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ DO WAS KOCHANE CIOTECZKI O POMOC FINANSOWĄ DLA MIŚKA - ON JUŻ TAK WIELE PRZEŻYŁ, DAJMY MU SZANSĘ NA LEPSZE ŻYCIE!!![/SIZE][/COLOR][/B] [/COLOR] Misiek będzie jeszcze jakiś czas w klinice 2-3 dni później jedzie do hoteliku prawdopodobnie do AlinyS ale o tym napiszę już jutro. Chciałam bardzo podziękować za pomoc wszystkim, którzy włączyli się w ratowanie Miśka a przede wszystkim: [COLOR=blue][B]PIPI za jej wrażliwość na psie nieszczęście, mojej Mamie za zorganizowanie akcji, Panu Januszowi Orzechowskiemu za okazane serce i bezinteresowność i ELIK za pomoc w organizacji. [/B][/COLOR] [COLOR=seagreen][B]PROSZĘ SIĘ CZĘSTOWAĆ BANERKAMI[/B][/COLOR]: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski-Prosi-o-pomoc-finansowAE"][IMG]http://i40.tinypic.com/2pq3ko9.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski-Prosi-o-pomoc-finansowAE"] [IMG]http://i39.tinypic.com/2q80u82.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderA-niAE-tym-gardA-em-o-ktA-rego-walczyA-o-pA-A-Polski-Prosi-o-pomoc-finansowAE"] [IMG]http://i43.tinypic.com/ezfi2q.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [B]Zdjęcia Miśka i rozliczenie, które prowadzi wspaniała ELIK będą w drugim poście [/B]:) To obiecane zdjęcia biedaka :( [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7042ac31a2b798af.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/268/7042ac31a2b798afm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7231f3c60d8a6dd7.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/269/7231f3c60d8a6dd7m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb4799ce3e9a4da3.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/273/fb4799ce3e9a4da3m.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [LEFT][COLOR=purple][B]Deklaracje wpłat stałych:[/B][/COLOR][/LEFT] [COLOR=purple]20,00 - Kkanarekk[/COLOR] [COLOR=purple]50,00 - Evelin[/COLOR] [COLOR=purple]30,00 - Elik[/COLOR] [COLOR=purple]50,00 - Randa[/COLOR] [COLOR=purple]=================[/COLOR] [COLOR=purple][B]150,00 zł[/B][/COLOR] [LEFT][COLOR=purple][B]Deklaracje wpłat jednorazowych:[/B][/COLOR][/LEFT] [COLOR=purple]300,00 - Pipi [COLOR=blue]wpłynęły na konto[/COLOR][/COLOR] [COLOR=purple]150,00 - Evelin [COLOR=blue]wpłynęły na konto[/COLOR] =========== [LEFT][B]450,00[/B][B] zł[/B][/LEFT] [/COLOR] [CENTER][SIZE=4][B]Rozliczenie dobrostanu Misia :)[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Marzec[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=3]Wpłaty[/SIZE]:[/B] [SIZE=2]500,00 - Rodzice kkanarekk [/SIZE][B](16.03.)[/B] 40,00 - Evita [B](18.03.)[/B] 30,00 - Enia 230,00 - Evelin - w tym 30,- zł przekazanych z deklaracji dla Azy [B](19.03)[/B] 100,00 - Randa 300,00 - Pipi 50,00 - Li1 75,00 - przekazane z funduszy Foksi, która ma już dom [B](23.03.)[/B] 30,00 - elik[B] (30.03.)[/B] ==================== [B][SIZE=3]1.355,00 zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Wypłaty:[/B][/SIZE] 400,00 - rachunek za pobyt Misia w lecznicy [B](18.03.)[/B] 15,00 - pastylki wydane przy wypisie z lecznicy 40,00 - transport Misia z lecznicy do hoteliku 45,00 - hotelik za okres 18-22.03. (4,5 dnia x 10 zł = 45 zł) 90,00 - hotelik za okres 23-31.03. - 9 dni [B](24.03.)[/B] ====================================== [B][SIZE=3]590,00 zł[/SIZE][/B] [LEFT][COLOR=blue]1.355,00[/COLOR][/LEFT] [COLOR=blue]- 590,00[/COLOR] [COLOR=blue]=========[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=blue]765,00 zł[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Saldo na dzień 31.03.2010 r. - 765,00 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Kwiecień[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=3]Wpłaty[/SIZE]:[/B] 765,00 - stan na dzień [B]1.04.[/B] 50,00 - Randa[B] (6.04)[/B] 20,00 - kkanarekk 30,00 - elik 50,00 - Evelin [B](19.04.)[/B] 146,00 - Agaciaaa - bazarek [B](23.04.)[/B] ====================== [B][SIZE=3]1061,00 zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Wypłaty:[/B][/SIZE] 150,00 - hotelik za okres 1-15.04. - 15 dni x 10 zł [B](1.04.)[/B] 200,00 - kastracja [B](15.04.)[/B] 150,00 - hotelik za okres 16-30.04. - 15 dni x 10 zł [B](19.04.)[/B] ====================== [B][SIZE=3]500,00 zł[/SIZE][/B] [LEFT][COLOR=blue]1061,00[/COLOR][/LEFT] [COLOR=blue]- 500,00[/COLOR] [COLOR=blue]=========[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=blue]561,00 zł[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Saldo na dzień 30.04.2010 r. - 561,00 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Maj[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=3]Wpłaty[/SIZE]:[/B] 561,00 - stan na dzień [B]1.05.[/B] 50,00 - Randa [B](4.05.)[/B] 396,50 - przekazane z konta Azuli, która od dnia 1.05.2010 r. ma swój domek [B](9.05.)[/B] 30,00 - elik [B](20.05.)[/B] 50,00 - Evelin [B](20.05.)[/B] ======================= [B][SIZE=3]1.087,50 zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Wypłaty:[/B][/SIZE] 150,00 - hotelik za okres 1-15.05. - 15 dni x 10 zł [B](1.05.)[/B] 160,00 - hotelik za okres 16-31.05. - 16 dni x 10 zł [B](19.05.)[/B] ====================== [B][SIZE=3]310,00 zł[/SIZE][/B] [LEFT][COLOR=blue]1087,50[/COLOR][/LEFT] [COLOR=blue]- 310,00[/COLOR] [COLOR=blue]=========[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=blue][B]777,50 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=4]Saldo na dzień 31.05.2010 r. - [/SIZE][SIZE=3]777,50 zł[/SIZE][/COLOR][/B] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Czerwiec[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=3]Wpłaty[/SIZE]:[/B] 777,50 - stan na dzień [B]1.06.[/B] 100,00 - Randa [B](16.06.)[/B] 50,00 - Evelin [B](21.06.)[/B] 30,00 - elik [B](30.06.)[/B] ==================== [B][SIZE=3]957,50[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Wypłaty:[/B][/SIZE] 150,00 [B]-[/B] transport do hoteliku u Wiosny i porada weterynaryjna[B] (16.06.)[/B] 330,00 - pobyt w hotelu od 29.05. - 30.06.2010 33 dni [B](30.06.)[/B] ======================= [B][SIZE=3]480,00[/SIZE][/B] [LEFT][COLOR=blue]957,50[/COLOR][/LEFT] [COLOR=blue]- 480,00[/COLOR] [COLOR=blue]=========[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=blue][B]477,50 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Saldo na dzień 30.06.2010 r. - 477,50 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Lipiec[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=3]Wpłaty[/SIZE]:[/B] 477,50 - stan na dzień [B]1.07.[/B] 100,00 - Randa [B](2.07.)[/B] 30,00 - elik [B](2.07.)[/B] 100,00 - Randa a konto sierpnia [B](30.07.)[/B] ==================== [B][SIZE=3]707,50[/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Saldo na dzień 31.07.2010 r. - 707,50 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]Sierpień[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=3]Wpłaty[/SIZE]:[/B] 707,50 - stan na dzień [B]1.08.[/B] 30,00 - elik[B] (10.08.)[/B] 50,00 - Evelin[B] (12.08.)[/B] ================== [SIZE=3][B]787,50[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Wypł[/B][/SIZE][SIZE=3][B]aty:[/B][/SIZE] 310,00 - pobyt w hotelu 1 - 31.07.2010 31 dni [B](2.08.)[/B] 250,00 - pobyt w hotelu 1 - 25.08.2010 25 dni [B](26.08.)[/B] [B]===================[/B] [B][SIZE=3]560,00[/SIZE][/B] [LEFT][COLOR=blue]787,50[/COLOR][/LEFT] [COLOR=blue]- 560,00[/COLOR] [COLOR=blue]=========[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=blue][B]227,50 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Saldo na dzień 26.08.2010 r. - 227,50 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=purple]Superaśny psiak Misiu, po kilkumiesięcznym oczekiwaniu, w dniu 25.08.2010 r. trafił do superaśnego domku. Zgodnie z wolą wpłacających, kwota 227,50 zł została przekazana dla potrzebujących psiaków, które przebywają na DT u Kochanej Pipi.[/COLOR][/SIZE]
  9. [quote name='kkanarekk']co robimy z Amikiem zaczynamy zbiórkę na hotelik czy jakieś inne plany, chyba pora zacząć działać:)?[/QUOTE] Kkanareczkku jestem za, a nawet przeciw :lol: Na początek proponuje faceta poszczepić p/wściekliźnie i wirusówkom. Cicchać możemy jak już będzie w hoteliku. W zły moment trafiłeś Amiku, ciocia elik cierpi na suchoty kieszeniowe - za dużo deklaracji na dogo :( Ale nie może przecież odmówić ulubieńcowi deklaruje 20 zł.
  10. [B]Kochane Cioteczki bardzo pilnie potrzebny adres dobrej i przy okazji niedrogiej klinik w Warszawie, [/B]w której przyjęliby psa z interwencji z głęboka raną szyi. Psiak jest bezdomny, ale jest osoba, która się nim opiekuje i poda swoje nazwisko jako osoba odpowiedzialna.
  11. [B]Kochane Cioteczki bardzo pilnie potrzebny adres dobrej i przy okazji niedrogiej klinik w Warszawie, [/B]w której przyjęliby psa z interwencji z głęboka raną szyi. Psiak jest bezdomny, ale jest osoba, która sie nim opiekuje i poda swoje nazwisko jako osoba odpowiedzialna.
  12. [quote name='kizimizi']ps. Asti jest chyba kastrat, bo jak rozmawiałam z lekazrem z kliniki, do której go przyprowadzono to on mówił, z eto neiprawda i on go tylko kastrował. Ale to jak anjbardziej do sprawdzenia...[/QUOTE] Do sprawdzenia i to bardzo łatwi :) Wystarczy popatrzeć na psiaka z d... strony. Jeśli ma klejnoty, znaczy si nie kastrowany, nie ma, czyli kastrat :)
  13. [FONT=&quot][quote name='kkanarekk']Witaj Amku, może to kolega Leona? Na pewno coś się uda zrobic:)[/QUOTE] [FONT=Arial]Nie wykluczone, że gdzieś się mijali w poszukiwaniu lepszego bytu. Co prawda w różnym czasie, ale błąkali się przecież po ulicach tego samego miasta[/FONT] :( [/FONT] Amik coś już ma :) na razie tylko allegro, ale dobre i to na początek ;) [URL]http://www.allegro.pl/item957838088_amik_ma_tylko_karton_za_bude_a_i_to_zaraz_straci.html[/URL]
  14. [quote name='margo001']Z balkonu ma cały czas wyjście, to nie ulega watpliwosci, a i panienek z cieczką u nas w ostatnim czasie nie brakuje[/QUOTE] Kurcze nie pomyślałam o tym. Dobrze, że Cioteczki są przytomniejsze :) Faktycznie w tej sytuacji jakiś tymczas na gwałt potrzebny, bo natura wzywa i chłopak pójdzie nam w Polske. Sobie przekreśli szanse na lepszą przyszłość , a nam narobi zmartwienia :(
  15. [quote name='Evelin']... Elik,naklepszą wiadomoscia jest to,że Rumcjsik nie wróci do tego durnia u którego był...jest już we własnym domku.. Dziękujemy,pisz co u małego..[/QUOTE] Tak, to najlepsza wiadomość, jaką usłyszałam do wczoraj. Żeby jeszcze bidulek szybko wyzdrowiał i był szczęśliwym kotkiem :) I bardzo prosimy o fotorelacje o maluszku Okruszku.
  16. [quote name='Poker']niech go zmierzy w kłębie.[/QUOTE] Jasne, to będzie najprostsze :) Teraz pewnie jest na spacerku z psiurkami. A może robi wielkie pranie Amikowi :)
  17. [quote name='Dorothy']ja tez sie melduje. jaki on duzy?[/QUOTE] [quote name='gonia66']Ukryty Smok zaczął ostro działać i jestem na "Jego" zawołanie:) AMiku....co z Tobą bedzie...on jest jakiej wielkości??? Na fotkach wygląda troszkę wielkości "onkowatej"..ale może się mylę... Kurcze.....nie mam póki co pomysłu....[/QUOTE] On na zdjęciach wygląda na większego niż jest w rzeczywistości. Jeśli dobrze zrozumiałam Margo, to w kłębie jest nieco powyżej połowy łydki. To taki onek na niskich łapkach :) Prosiłam Margo, żeby zrobiła mu zdjęcie z człowiekiem w tle :) będzie można miec dokładne pojęcie o jego wielkości.
  18. Ooooooooooo Cioteczki kochane :loveu: witamy i dziękujemy jesteście jak zwykle niezawodne. On rzeczywiście jest jak wyrzut sumienia :placz: Jest tak przekochany, że nie można go było świadomie wyrzucić, czy pozostawić. On chyba po prostu się zgubił :-( Dobre serce Margo nie pozwoliło jej zostawić go bez pomocy. Zrobiła co mogła - budę z kartonu na balkonie swojego zakładu i karmi biedaka. Przywiązał się do niej ogromnie i jak tylko się pojawi chodzi za nią krok w krok - ot psia wdzięczność :loveu: Ale przecież on nie może tak koczować zwłaszcza, że rakarz od kilku dni szaleje w okolicy. Już raz Margo uchroniła go, zabierając do zakładu :( Ale Ona go nie uchroni - nie może pilnować go przez cały dzień. Musimy pomóc Margo w zapewnieniu Amikowi bezpiecznej przyszłości, bo sama nie podoła.
  19. [quote name='Havanka']Masz rację. Człowiek, który ma serce na właściwym miejscu nigdy nie pogodzi się z bestialstwem i bezsensownym katowaniem zwierząt, a to się chyba nigdy nie skończy. [B]Żyć się odechciewa.[/B][/QUOTE] Ale musimy, bo jak zostaną same dranie to będzie masakra :( Cioteczki kochane przepraszam za ofa, ale bardzo Was proszę zaglądajcie i wpisujcie się na wątku Amika, kolejnego po Leonku bezdomnego psiaka, którym zaopiekowała się margo001. On bardzo potrzebuje pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181732-Amik-staruszek-ktA-ry-ma-tylko-karton-do-spania-ale-i-to-wkrA-tce-straci[/url]
  20. Zagląda, zagląda, ale pisać nie może, bo regulamin nie pozwala kilku postów jeden po drugi, :( Ale mam podarunek dla Amika - banerek. Już podlinkowany, tylko brać i wklejać :) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181732-Amik-staruszek-ktA-ry-ma-tylko-karton-do-spania-ale-i-to-wkrA-tce-straci"][IMG]http://i41.tinypic.com/2gy659v.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER] [B]Twórczynią tego pięknego banerka jest Zuzka i Shelciaki, której bardzo dziękujemy [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG] [/CENTER] W jego oczach widać wielką tęsknotę za Człowiekiem. Wielką tęsknotę, ale i nadzieję. Jak długo będzie czekał na jej spełnienie zależy tylko od nas.
  21. To i ja będę dobrej myśli :)
  22. [quote name='Havanka']Elik, myślałam, że po tylu latach takiej działalności nic nie jest już w stanie dobić Cię psychicznie.[/QUOTE] Bezsensowne cierpienie, które trwa, a któremu nie mogę przeciwdziałać, zawsze odbiera siły i katuje moją psychikę :(
  23. Biedaki :( Jak będzie tekst, pomogę z ogłoszeniami.
  24. Boziu, od kilu dni same złe wieści :placz::wallbash:
  25. [quote name='Havanka']Dziewczyny, nie widzę mojej "cegiełki" za marzec dla Azy.[/QUOTE] Cegła się "znalazła" - siedzi na koncie od przedwczoraj, a ja właśnie od przedwczoraj jestem kompletnie rozwalona psychicznie. Nie mam głowy do niczego, nawet nie zaglądałam do konta, soreczki :( Dobrze, że się przypomniałaś :)
×
×
  • Create New...