-
Posts
81003 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam dla Amika tekst i ogłoszenia - 25 ogłoszen i po tygodniu wznowienie. Nie wiem kiedy będą zrealizowane, ale pewnie dostanę linki do ogłoszeń, to wkleję na wątek. [SIZE=3][COLOR=purple]Ciociu Magro, smutnu tu bez Ciebie[/COLOR][/SIZE] :( -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzięki Agaciu za link, zamówiłam ogłoszenia dla Misia, Azy i Amika. Nie wiem kiedy będą gotowe, ale wtedy będzie mozna wykorzystac teksty i ogłaszac także w innych miejscach. Czy będzie można na Ciebie Agaciu liczyć ? -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaciaaa']...Widziałam jakiś czas temu "tekstowy" bazarek, ale pewnie się już skończył. Zaraz jeszcze poszukam.[/QUOTE] To pewnie ten, na którym zamawiałam tekst dla Amika. Niestety nie mam już tego linku. Myślę, że nawet jeśli sie skończył, to nie odmówią przyjęcia zamówienia ;) Nie na tego, to na innego, psiaka forsa zawsze się przyda. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaciaaa']Ciotki, to teraz trzeba skombinować jakiś fajny tekst i ruszać z ogłoszeniami. Ja oczywiście oferuję swoją pomoc w tej kwestii - tzn. robienie ogłoszeń. Musimy tylko znaleźć kogoś kto napisze tekst.[/QUOTE] Zamówiłam ogłoszenia na bazarku, ale czekaja na swoją kolej, a poza tym, nigdy za wiele ogłoszeń :) Agaciu bardzo Cię proszę pomóż z ogłoszeniami. Ja niestety nie piszę się na pisanie :( Może uda mi się zamówić tekst na jakimś bazarku. Jeśli wiecie coś o takowym, proszę podrzućcie link. -
Czy Frodo ma szanse na hotelik ??
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']proszę się tu nie dołować ! :mad: zapraszam na film: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183213-HITY-NA-DVD-m-in-Mamma-Mia-Aviator-Marzyciel-bajki-na-psy-Pipi-do-13-IV[/URL][/QUOTE] Oooo ten link działa, bo ten na wątku Pipi nieeee. Jak si nie dołować ?? Jutro idę na pogrzeb męża Marysi55 [COLOR=silver]nie składajcie Jej kondolencji[/COLOR], który zmarł w przeddzień świąt i tyle innych nieszczęść, wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę z ogłoszeniami. Przeglądałam ogłoszenia na gumtree - po kilkanaście psiaków na stronie, a stron w chorere:( -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
O kurcze fantastyczna wiadomość. Taka byłam zdołowana dobrze, że tu zaglądnęłam. [CENTER]:sweetCyb: :cunao::sweetCyb:[/CENTER] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Poranny też się psiakowi należy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bubblegum.gif[/IMG] [/CENTER] -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Ciociu Margo, gdzie jesteś, martwimy się o Ciebie i Twojego psiaczka :-( -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[B]Dzisiaj na konto Misia wpłynęły nastepujace kwoty:[/B] [B]50,- zł od Randa[/B] [B]20,- zł od kkanarekk[/B] [B][COLOR=blue]Wpłynęła także kwota 37,- zł z bazarku od kkanarekk w tym 6,- zł to opłata pocztowa[/COLOR][/B] [CENTER][B][COLOR=black]Bardzo pięknie dziekujemy[/COLOR][/B] :loveu:[B] :Rose::Rose: :Rose: :calus:[/B][/CENTER] -
[B]Azunia w dniu dzisiejszym wzbogaciła się o kwotę 9[/B][B]0,- zł [/B] [B]50,- zł od cioteczki Randa [/B] [B]40,- zł od ciotki klotki czyli elik [/B] [CENTER][B] którym baaardzo dziękujemy[/B] [B] :iloveyou::Rose: :calus: :kiss_2:[/B][/CENTER]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
elik replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Dostałam informacje na PW, że Irenaka na wątku Patosa podjęła temat. Zainteresowane osoby proszę więc o kontakt na poniższym wątku. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/106038-Patos-wrA-ciA-z-adopcji-Ma-padaczkAE?p=14430784#post14430784"][FONT=Tahoma][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/106038-Patos-wrA-ciA-z-adopcji-Ma-padaczkAE?p=14430784#post14430784[/COLOR][/FONT][/URL] -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
elik replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Ojeeeeej, :-(:-( czy będzie może jakaś wspólna wiązanka? Jakby tak, to ja deklaruję jakąś kwotę[/QUOTE] Myślę, że powinnyśmy się zorganizować. Chciałabym zaofiarować swoją pomoc. Ponieważ Ruszcza jest nieco odległa od centrum Krakowa dobrze byłoby, gdyby zmotoryzowane osoby, które wzmą udział w pogrzebie pomogły w dostaniu się do Ruszczy. Do czwartku już niewiele czasu zostało. Jeśli są takie osoby, może powiadomią w tym wątku o ilości wolnych miejsc w samochodzie. Także tu mogą zgłaszać się osoby, które chcą wziąść udział w pogrzebie, a nie maja swojego środka lokomocji. -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
elik replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3][COLOR=purple]Koleżanki, ze smutkiem informuję, że w przeddzień świąt zmarł mąż kochanej Marysi55. Pogrzeb odbędzie się we czwartek (8.04.) o godz. 15-tej w Ruszczy.[/COLOR][/SIZE][/B] -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Południowy spacerek też zaliczymy :painting: :) -
[quote name='Pipi']...Pani Małgosia przysłała mi mmsy i [B]skopiowałam z komputera i wkleiłam na dogo[/B] i u mnie są,a Wy nie widzicie. . . .Coś nie tak robię.[/QUOTE] MMSa trzeba zapisać na komórce, z komórki przesłać na kompa, a z kompa na serwer zdjęciowy i dopiero na wątek. Można też bezpośrednio z komórki na serwer i z serwera na wątek, ale z kompa na wątek się nie da Pipinko kochana :)
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzychl']Dziękujemy za życzenia świąteczne. Elik - wpraszać się nie trzeba, drzwi są zawsze otwarte. Zapraszamy![/QUOTE] Bardzo dziekuję. Jak widzisz Foksia skradła serce nie tylko Wam, ale także i wielu dogomankom. Tyle musiała wycierpieć, żeby zasłużyć sobie na TAKI DOMEK. Kochana Pipi pomogła jej przetrwać najgorszy okres - kilka miesięcy tułaczki po nieprzyjaznej psom wsi. [B]Teraz dzieki Wam jest szczęśliwym psiakiem.[/B] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Marzenko ogromne dziękuję za zdjęcia i za relacje :cool2::Rose::Rose::Rose: :thumbs: Może dzięki nim Misiu znajdzie super domek :) Bardzo żałuję, że ten hotelik jest tak daleko :( -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Jak Misiek świętował???? Smacznie było???[/QUOTE] O to samo chciałam zapytać i na spacerek Miśka wyprowadzić :painting: i poinformować, że poszło zamówienia na ogłoszenia na 54 portalach. Może gdzieś domek super się czai :) -
Dzień dobry po świetach :)
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Witaj Amiczku, idziemy na spacerek :painting: :) -
Reksiu, na wirtualny spacerek świąteczny hopkamy [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bubblegum.gif[/IMG]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/133456-Gufi-znA-w-woA-a-o-pomoc-NIE-MA-PIENIAE-A-KA-W-NA-LECZENIE"][IMG]http://images36.fotosik.pl/80/982961e49a399cdb.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=purple]Wraz ze świątecznymi żczeniami, podlinkowany banerek dla mojego starego znajomego Gufiaczka[/COLOR][/SIZE] :loveu: [SIZE=2]Proszę o namiary na konto, to po świętach podrzucę kilka grosików. [/SIZE]