Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80991
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Nerunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Nerunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  2. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Dudusiem życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Duduś podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  3. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Niunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko we święta. Niunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  4. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Rewunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Rewunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  5. To kompletnie rozchwiana kobieta. Ile razy jeszcze zmieni zdanie? Gdzie mieszka ta kobieta? Mogłabym pojechać, ale dopiero po świętach. No chyba, że ktoś może wcześniej.
  6. Na koncie Rewuni pojawiły się poniższe kwoty: 30,00 od Kaas1 - 29.03. 20,00 od Ewa Marta IV - 1.04. 60,00 od Agnieszki znajomej elik IV - 2.04. 10,00 od mara23 IV - 3.04. 20,00 od Nesowata V - 3.04. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 40,00 od elik IV - 3.04.
  7. Na prywatne konto Dudusia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od mariusz pp IV - 1.04. 10,00 zł od Radek IV - 1.04. 10,00 zł od ludwa - 1.04. 60,00 zł od Agnieszki znajomej elik IV - 3.04. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 40,00 zł od elik IV - 3.04.
  8. 2.04. na konto Niuni wpłynęła kwota 40,00 zł od Aldrumka IV Bardzo serdecznie dziękujemy
  9. Biedaczysko., Strasznie niewygodny jest taki kołnierz - ani się napić, ani powąchać, ani... Zdecydowanie lepsza jest oponka. Jeśliby miał tak funkcjonować od czasu do czasu, to może dobrze byłoby kupić mu taką, zwłaszcza, że nie jest jakoś bardzo droga.
  10. Wreszcie mogłam oderwać się na chwilę od świątecznych spraw i proszę, co za nowina
  11. Przepraszam Ewuniu. Zapomniałam, bo pewnie pisałaś o tym informując o wpłacie od Znajomych. W banku widziałam wpłatgę od Ciebie 450,00 zł i osobną 20,00 zł, a że deklarowałaś właśnie 20, pomyślałam, że to tylko za III. WS takim razie muszę poprawić zapis kwoty 450,00 zł, że to od Twoich Znajomych. Od Znajomych 350 i od Ciebie 120. Czy tak?
  12. Bardzo dziękuję za wiadomość Dopiszę tę wpłatę do postu z dnia 30.03. i oczywiście dodam do rozliczenia. EDIT Rozliczenia poprawione od VII.2025.
  13. Na konto Niuni wpłynęły pierwsze kwoty 30,00 zł od Mazowszanka14 III-IV - 30.03. 20,00 zł od Nesiowata III-IV - 30.03. 30,00 zł od Kaas1 - 30.03. 50,00 zł od Maciek777 - 31.03. 100,00 zł od Ellig - 1.04. 50,00 zł od Pani Ani G-R III - 1.04. 450,00 zł od Znajomych Ewa Marta - 1.04. 20,00 zł od Ewa Marta IV - 1.04. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 40,00 od elik III-IV - 2.04.
  14. Dobra wiadomość, znacznie lepsza niż ta na zamojskim Oby tak dalej.
×
×
  • Create New...