Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80989
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Aaaaa, to za 4 miesiące będziecie świętować 3 lata wspólnego życia Super, wszystkiego najlepszego na kolejne lata
  2. Witaj, dobrze Cie widzieć, a reprymenda się należała za tak długą nieobecność Benio w niezmiennie dobrej kondycji i humorze. Widać, że zdrowie dopisuje
  3. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 60 zł - Pani Iwona z Sosnowca IV - 28.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  4. Na prywatne konto Neruni wpłynęły poniższe kwoty 50,00 zł od Livka IV - 24.04. 20,00 zł od seramarias IV - 24.04. 320,00 zł od Karen116 III-VI - 27.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  5. Trzymam kciuki za Gajunię i za Biedusia.
  6. W sumie dobre wieści. Mogłyby być lepsze, gdyby mnie konieczność usunięcia aż tylu ząbków, ale lepsze to, niż cierpienie z powodu ropy w pycholku. Za parę smaczków zniknie uraza do Pana Arka
  7. Moja uwaga nie odnosiła się do adresu zbiórki, tylko do tego, dla kogo została zorganizowana. Napisałaś, że dla Andżeli i to podpowiedziałam.
×
×
  • Create New...