Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Sunia ma chęć do życia, ale i do zabawy, a to świadczy o tym, że jest nie tylko zdrowa, ale także szczęśliwa
  2. Deklaracje dla małej czarnulki, zwanej w schronisku Pchełką Deklaracje stałe: 30,00 zł - elik 50,00 zł - Ewa Marta 10,00 zł - Nesiowata 50,00 zł - jaguska 20,00 zł - mariusz pp 30,00 zł - moja znajoma Agnieszka od kwietnia 20,00 zł - b-b 30,00 zł - Siostra eliczkowa 10,00 zł - Radek 50,00 zł - koja 25,00 zł - Pani Iwona z Sosnowca 25,00 zł - malti 30,00 zł - markofix1 40,00 zł - MALWA 30,00 zł - Nuncek =+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+==+=+= 450,00 zł Deklaracje jednorazowe: 100,00 zł - Poker Gorąco proszę o deklaracje dla Pchełki, co = dobre życie dla suni.
  3. Nie umie tak pięknie ująć tego co czuję, ale zrobiłaś to Ty Bożenko. Pozwól więc, że podpiszę się pod Twoimi słowami.
  4. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od markofix1 III - 4.03. 60,00 zł od jankamałpa II-IIII - 5.03. 20,00 zł od Aldrumka III - 6.03. Bardzo serdecznie dziękujemy
  5. Na Konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 100,00 zł od Rodzinki Aleksa II - 28.02. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 80,00 zł od agat21 II-III - 28.02. 40,00 zł od elik III - 3.04.
  6. Rysiaczek już w swoim domu i to dzięki Wam drodzy Deklarowicze, mógł zmienić boks w gminnym przytulisku pod lasem, na wygodne życie w psim hotelu i nie pozostawi po sobie niezapłaconych rachunków Bardzo serdecznie dziękuję Wam za to Rysiu już nie potrzebuje naszego wsparcia, ale w zamojskim schronisku nadal jest wiele psów, które tam być nie powinny. Bardzo chciałabym, wraz z Wami, dać szansę na nowe, dobre życie jednemu z tych najbardziej potrzebujących pomocy, ale jak wiemy do tego potrzebne jest zabezpieczenie finansowe. Dlatego bardzo gorąco proszę Was, podejmijcie ze mną to trudne zadanie. Bez Waszej współpracy, realizacja tego zadania nie będzie możliwa. Wiele bezdomniaków czeka na zmianę życia. Spróbujmy zmienić życie chociaż jednego z nich. Zróbmy to razem.
  7. Jestem pewna, że Rysiu trafił do wspaniałego domu. To była miłość od pierwszego spojrzenia Pani Emilia zobaczyła Rysia za ogrodzeniem hotelu i bach... zaiskrzyło, ale przed adopcją postanowiła sprawdzić jak pozostali członkowie rodziny zareagują na Rysia.
  8. Dzikusek został gdzieś w gminnym kojcu Nawet Pan Wiesiu, który opiekował się Rysiem i jego mamą, nie mógł uwierzyć, że Rysiu tak się zmienił. Tu wielkie ukłony w stronę hoteliku za pracę włożoną w przemianę Rysia.
  9. I już u siebie Pani Emilka tak napisała po pierwszym dniu Wszystko jest dobrze. Rysiek cały czas koło mnie. Radzi sobie z moimi psami. Oczywiście jest przestraszony i zdezorientowany, ale i tak jest lepiej niż myślałam. Rysiek jest cudowny. Walczy z lękami. byliśmy teraz na dworze, nawet ogon podniósł do góry. Tak bez napięcia. Będzie fajnie.
  10. Rysiu od wczoraj już w swoim domku. Zabieram się od wczoraj za wklejenie zdjęć i filmików i ciągle coś mi w tym przeszkadza. Ale już odrzucam wszystko i zabieram się za obróbkę zdjęć i filmików i wkleję je na wątek.
  11. Ciałko malutkie, ale wielki hart ducha Bardzo dziękuję za troskę, ale proszę się nie obawiać, że Toficzkowi stanie się krzywda, Pan Arek na pewno by na to nie pozwolił.
  12. Dopiero teraz zaglądam. Hejka faktycznie jest bardzo podobna do mojej byłej podopiecznej Duni
×
×
  • Create New...