Pixie prosiła mnie założenie wątku. Przed chwilą znalazła na ulicy leżącego staruszka ONka. Cały w błocie. Nie wiadomo co mu jest, nie wstaje z ziemi, raz się podniósł, po czym znowu się położył. Jakiś chłopak "z ulicy" zgodził się go wziąć do siebie na noc. POTRZEBNY KOLEJNY TYMCZAS!!!
[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8642/portier2fc6.jpg[/IMG]
[IMG]http://images12.fotosik.pl/11/45ba0f9ff9d5c0d0med.jpg[/IMG]
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Obraz081.jpg[/IMG]
więcej zdjęć na stronach: 10, 25, 40 i 41