[quote name='Shikka']Helloł!
Ja szukam małego psiaczka...takiego niedużego, w typie budowy jak Jack russel terrier ( kolorek dowolny aczkolwiek TZ chciałby bialo-czarnego )...wesołego, dynamicznego...Błagam o fotę bo może znalazłby domek u nas...[/quote]
Shikka, a może byś przynajmniej na tymczas go mogła wziąć jeśli nie na stałe... Skąd jesteś?
PILNIE tymczas potrzebny!