-
Posts
1534 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata Balu
-
Burawska zniknęła .... a co z Liską?
-
Liska jest albo krzyżówką, albo nawet rasowym czechosłowackim wilczakiem. Załączam link do zdjęć wyszperanych w Internecie pod hasłem "czechosłowacki wilczak": [url]http://www.google.pl/search?hl=pl&cp=13&gs_id=aa&xhr=t&q=czechos%C5%82owacki+wilczak&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1200&bih=672&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=4ZLPT7-oJYPLsgapqsyGCw[/url] Można ją śmiało tak ogłaszać.
-
No i co słychać? jakieś ogłoszenia o adopcji są? Jakieś wiadomości z hoteliku?
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
Agata Balu replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie Dziewczyny. Jestem założycielką tematu Lakiego. Od początku walczyłyśmy a Anką o to by nie uszło to na sucho jego oprawcy. Anka się nim opiekowała w przechowalni, ja szukałam rozpaczliwie oskarżyciela posiłkowego, i napisałam i opublikowałam petycję do sądu. Pamiętam jak Anka wpadla w panikę, kiedy UM kazał zwrócic Lakiego do domu oprawcy. Jak zabierała go do domu, bo nie wiadomo gdzie ma czekac do rozprawy. Ile telefonów wykonałyśmy do różnych osób. Ile było nerwów. Laki dla nas obu jest szczególnym psem ... i trudno się dziwić. Trudno sie dziwić, że obie chciałybyśmy psu nieba przychylić za to co wycierpiał. Trudno też sie pogodzić z tym że nie bylo wizyty przedadopcyjnej. Mam tylko nadzieję, ze umowa adopcyjna zostala spisana z zastrzeżeniem że w razie trudności w adoptowaniu się psa do warunków powinien zostać zwrócony. Skończcie z przegadywaniami. Ktoś kto ma kontakt z adoptującymi powinien jeszcze przez miesiąc donosić o losach Lakiego. A potem zmienimy tytuł tematu na "Laki powieszony i niedobity siekierą został uratowany i ma wspaniały dom", a ja osobiście umieszczę nowy temat w metamorfozach. DOBRZE? -
A ja tylko śledzę wpisy i tak bardzo czekam na pozytywne wiadomości do końca. Oby wreszcie sie udało!!! Bambu na to zasługuje!
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Witam wszystkich, Jeśli mogłabym pomóc Lisce - będę wpłacać na nią po 50 zł. miesięcznie. Jeśli trzeba - pojadę ją zabrać, ale sama nie dam rady, musi być ktoś ze mną. Niestety, nie radzę sobie z ludzkim chamstwem, agresją, a tam potrzebna jest osoba śmiała i "twarda". Mieszkam we Wrocławiu - jutro rano mogłabym już jechać do Krakowa - pociągiem, bo niestety nie mam samochodu i oczywiście zawieść ją w bezpieczne miejsce. Te pieniądze (50zł) mogą też iść na tą pomyłkowo zabraną sunię, jest mi wszystko jedno - która bardziej potrzebuje. Oddać jej nie można. Pozdrawiam Anna S.[/QUOTE] Zanotuje Twoją deklarację. Na razie ja opłacam pobyt pierwszego miesiąca Pomyłki w hotelu Amok i ... jak mówiłam o ile hotel przyjmie LISKĘ kiedy juz ja wyciagniemy. Na razie czekam na odpowiedx z Hotelu i na jakies deklaracje "ratowników-wyciagaczy" -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']mam zarezerwowany kolejny pakiet ogłoszeń- mogę go przeznaczyć dla "Pomyłki", tylko potrzebne będą zdjęcia i jakiś opis...[/QUOTE] Rozmawiałam z Hotelem, na temat Pomyłki. Jej po prostu nie da sie dobrze sfotografować, jest okropnie wycofana. Wymaga sporo pracy. Chyba nikt suni w takim stanie nie weźmie. Mam obiecane jej zdjęcia wiec poczekajcie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa'] Ale nie wiń mojej mamy, że doszło do pomyłki.Ona zawsze stara się pomóc jak najlepiej, a teraz jak najszybciej chciała pomóc tej suni-Lisi, a mam wrażenie, że Twój komentarz sugeruje, że specjalnie wyciągnęła innego psa. Doszło do nieporozumienia i tyle![/QUOTE] Nikt tu Twojej Mamy nie wini. Pomyłki się zdarzają i nie Twoja Mama jest winna. I nasz pospiech i zmeczenie. To trzeba zrozumieć. Problem teraz jest taki jak pomóc "Pomyłce", która jest w Amoku i jak wyciagnąc LISKE z Olkusza do Amoka ... o ile Amok ja przyjmie. Ponieważ w tym całym pospiechu i ja nie jestem bez winy zdeklarowałam się , ze opłace z własnej kieszeni miesiąc hotelowania Pomyłki. Tylko miesiąc, na wiecej mnie nie stać. O ile oczywiscie Amok zgodzi się nadal przyjąć LISKĘ do hotelu. Do czasu jej wyleczenia i adopcji. Mam nadzieję, ze to sytuację obu suń wyjasni i bedzie czas na sensowne działanie. Jak myślisz? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak to sie stało, ale pomimo dobrych checi wszystkich coś poszło nie tak. Zamieszczam tutaj zdjęcia LISKI: [B]LISKA w wozie transportowym u hycla[/B] [IMG]http://azorki-mruczki.pl/SUNIA/sunia.jpg[/IMG]Widać, że ma pyszczek wydłużony, połozone uszy [B]LISKA na kwarantannie w Olkuszu:[/B] [IMG]http://azorki-mruczki.pl/SUNIA/Liska.JPG[/IMG]Razem z drugą sznaucerkowatą sunią Teraz bardzo prosze abyscie pomogli wyciągnąc Liskę po raz drugi!! Ma zapewniony DT w Krakowie. Ale może ktoś przejmie te sunię która jest w Amoku? Chyba byłoby okrucienstwem zwracać ja do Olkusza? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Za wyciągniecie Lisi, przede wszystkim tym którzy dopingowali i podpowiadali, a nade wszystko Iwonii'm, Magdzie, Wojtusiowi i Misieek. Jesteście wspaniali! Agata -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']tak tak, rozmawiałem z p.magdą z bukowna, wyciągnie liske dzisiaj po południu, ja podjadę do niej do bukowna wieczorem i zawiozę sunię do hoteliku amok.[/quote] [B]wspaniale!!!![/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='burawska']A ile kosztuje ostatecznie ten hotelik za miesiąc ?[/QUOTE] Nadmieniam, że p. Burawska nie potrzebuje faktury (więc może byc taniej :-) ), i pokryje koszty weterynarza za odrobaczenie, leczenie i szczepienie psa na wściekliznę. Sunia chyba nie jest chora, ale widać, ze długo sie błakała. Jak będzie już w hoteliku i wiadomo jaki jest jej stan (wiek, choroby) to zaczniemy intensywnie szukać domu! Wszak wiadomo, ze w Olkuszu nikt niczego nie sprawdza ani nie leczy! -
Przepraszam, że wcinam się w wątek. Sprawa dotyczy suni oddanej przez hycla z Zawiercia do "hotelu" w Olkuszu u Pałki. Ratowniczki z Okolic Olkusza sa zawalone zabieranymi stamtąd psami. Może ktoś z Krakowa cos pomoże?. Psina nie ma swojego wątku tylko wpisy na wątku olkuskim: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=19100400#post19100400"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=19100400#post19100400[/URL] post #2373. Przenoszę ten post: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134952-burawska"][B]burawska[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-online.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/0amator.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] DołączyłMay 2012Posty2 [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG] Więcej o suni w Olkuszu[/B] [INDENT] Jestem jedną z osób, która znalazła pieska i niestety przyczyniła się do pobytu suczki w tym podłym miejscu. Suczka była bardzo przyjacielska, lgnęła do ludzi, bardzo młoda, ufna, śliczne oczka. Wzrostu średniego, troszkę owczarkowata ale mniejsza, chudzinka o pięknym futerku. Wczoraj rozmawiałam z panią Magdą, wolontariuszką, która pieska tam widziała już w poniedziałek. Suczka nie ma za dużo czasu bo jest na kwarantannie i może zostać uśpiona. Co do samej historii znalezienia pieska. Niestety nie jesteśmy z okolicy byłyśmy tylko przejazdem, piesek był bardzo wyczerpany, miał pozdzierane i opuchnięte łapki. Nie miałyśmy pojęcia, że w Olkuszu dzieją się takie straszne rzeczy. Straż Miejska, Policja wszyscy nas olali mówiąc że mamy weekend i nie mogą nic zrobić, ale jest taki pan co z gminą współpracuje i wyłapuje dla nich pieski. Dostałyśmy taki numer: 501614495 , potem okazało się, że jest to właściciel prywatnej firmy z Zawiercia, nazwisko chyba Jarosz lub Jaroszewski. Jakoś tak. Pan przyjechał i wpakował psa do klatki. Zapytałam gdzie go wywozi bo zechcemy mu znaleźć dom. Niechętnie odparł, że do przytuliska do Olkusza i że zajmie się psem weterynarz, a potem pojedzie do schroniska. Wszystko działo się w sobotę wieczorem, zapewniał, że pies będzie w Olkuszu w poniedziałek bo rano musi to jeszcze zgłosić gminie i robi nam przysługę bo limit na ten rok ma wyczerpany. Perfidnie kłamał. Ja mu 3 razy powiedziałam, że będziemy psa szukać w Olkuszu bo znajdziemy mu dom. W poniedziałek zadzwoniłam do Olkusza do tego przytuliska z pytaniem, czy mają psa. Pan, który odebrał wykrzyczał, że nie. No to dzwonię do tego hycla i pytam gdzie jest pies. On na to, że zawiezie ją we wtorek rano. Ok. We wtorek dzwoniliśmy jednocześnie do gminy i do hycla i tutaj dostaliśmy jednocześnie sprzeczne informacje. Hycel powiedział, że pies jest w drodze do Olkusza. Z hyclem rozmawiał kolega. Ja w tym czasie rozmawiałam z panią w gminie Kroczyce. Ona potwierdziła, że pracują z tym panem ale w tym roku nie dostali jeszcze zgłoszenia o żadnym psie. No to jej mówię, że ten facet kłamie i że mają umowę z jakimś sadystą. Pani poprosiła o chwilkę i zadzwoniła do tegoż hycla. Facet chyba się przestraszył, bo jej potwierdził, że pies jest już w Olkuszu i nie mógł rozmawiać bo akurat był na akcji łapania innego psa. Według mnie, w gminie nikt nie wie co się dzieje na ich terenie. Obecnie szukam jakiegoś domku dla tego pieska, niestety nie jest łatwo a czas goni do tego mieszkam daleko od Olkusza. Jeśli ktoś mógłby się pieskiem zająć choćby tymczasowo proszę o pomoc. Możemy wesprzeć finansowo, zakupić karmę, opłacić transport. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Agata Balu[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19096809#post19096809"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [B]Sunia znaleziona przez Warszawiaków w okolicach Kroczyc została odwieziona przez hycla do "hotelu" w Olkuszu między 13-14 maja. Sunia wymaga pilnej opieki weterynaryjnej. A przede wszystkim sprawdzenia czy nie jest zaczipowana. Sunia przebywa w boksie ze sznaucerkowatą suczką. Jest bardzo łagodna. Czy ktoś mógłby te sunię wziąć z tego "hotelu" i zaopiekować się nią przez kilka dni dokąd nie zostanie jej udzielona pomoc weterynaryjna. Deklaruję 100 zł na wizytę u weterynarza. Gdyby rachunek był większy dołożą sie Warszawiacy.[/B] Poniżej zdjęcie tej suni. [IMG]http://azorki-mruczki.pl/SUNIA/sunia2.png[/IMG] [/INDENT]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Sunia jest w Olkuszu. Przebywa na kwarantannie i na 99% nie otrzymała żadnej pomocy weterynaryjnej. Przebywa na boksie wraz ze sznaucerowatą suczką. Odpisałam Pani, iż jeśli ma Pani dla niej dom, choćby tymczasowy to proszę, aby ją stamtąd szybko zabierać, bo jej dni w Olkuszu są policzone. Tam nie ma opieki jako takiej. To nie jest ani schronisko, ani azyl, ani przytulisko. To jest mordownia.. Zdjęcia suni są zabezpieczone, nie mogę ich tu załączyć.[/QUOTE] [B]Sunia znaleziona przez Warszawiaków w okolicach Kroczyc została odwieziona przez hycla do "hotelu" w Olkuszu między 13-14 maja. Sunia wymaga pilnej opieki weterynaryjnej. A przede wszystkim sprawdzenia czy nie jest zaczipowana. Sunia przebywa w boksie ze sznaucerkowatą suczką. Jest bardzo łagodna. Czy ktoś mógłby te sunię wziąć z tego "hotelu" i zaopiekować się nią przez kilka dni dokąd nie zostanie jej udzielona pomoc weterynaryjna. Deklaruję 100 zł na wizytę u weterynarza. Gdyby rachunek był większy dołożą sie Warszawiacy.[/B] Poniżej zdjęcie tej suni. [IMG]http://azorki-mruczki.pl/SUNIA/sunia2.png[/IMG] -
[quote name='ewab']Dostaliśmy dziś takiego maila. Czy znacie kogoś, kto mógłby zainterweniować w Olkuszu? [COLOR=black] Pies został zabrany do przytuliska w Olkuszu (ul. Sikorka 91, tel. 0604942877) a stamtąd dzisiaj ma być zabrany do schroniska. Potem dowiedziałyśmy się, że nie mógł trafić gorzej bo to to przytulisko to horror dla zwierząt. Jeżeli ktoś w okolicy Olkusza chciałby pieska ta sunia jest idealna. Jest bardzo ładna i garnie się do ludzi. Prosimy o pomoc, może ktoś z okolic Zawiercia, Olkusza mógłby tymczasowo przygarnąć pieska. Może ktoś zna kogoś, kto chciałby pieska zaadoptować? W razie pytań proszę o maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zdjęcia psicy w ogłoszeniu: [URL]http://psinka.cba.pl/[/URL] [/COLOR][/QUOTE] Ja już posłałam wiadomość na dwa wątki psiaków olkuskich. Może ktos to sprawdzi?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mający kontakt z hotelem w Olkuszu mógłby sprawdzic czy psina z postu #2341 została dowieziona do Olkusza? -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Agata Balu replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Ale to idzie o to by sprawdzić czy ta nieszczęsna psina wylądowała u Pałki!! Hycel miał ją tam zawieźć. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Agata Balu replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Fundacja Proanimals otrzymała takiego maila: Witam, Zgłaszam się do Państwa o pomoc w sprawie tego oto pieska: [URL]http://psinka.cba.pl/[/URL] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Sprawa wygląda tak:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Jesteśmy z Warszawy i będąc na jedną noc w Podlesicach przyplątał się do nas piesek. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Właśnie ten ze strony powyżej. Biegał od człowieka do człowieka i był wyraźnie zagubiony. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Przybiegł do nas i poszedł za nami. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pytałyśmy okolicznych mieszkańców, czy może to ich pies bo miał starą obrożę ale ludzie nie znali psiaka. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pies położył się i nie mógł wstać. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Kiedy się podniósł nie mógł chodzić, właściwie chodził z wielkim trudem i bardzo cierpiał. Miał spuchnięte łapki, popękane poduszki i pełno kleszczy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Zadzwoniłyśmy na Policję z prośba o informację, do kogo możemy zgłosić się o pomoc w okolicach Zawiercia i Kroczyc. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Odpowiedź to Straż Miejska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Dzwonimy do Straży a tam dali nam telefon do faceta, który łapie psy dla gminy i odwozi do schroniska. Powiedzieli, że nie da się nic zrobić bo jest weekend. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Ponieważ z psiakiem było kiepsko zadzwoniliśmy po tego pana i to był chyba błąd. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pan przyjechał, powiedział, że robi nam przysługę bo limit na psiaki już ma prawie wyczerpany. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Powiedział, że zabiera psa do przytuliska i tam przebada go weterynarza a potem trafi do schroniska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Ja Panu zapowiedziałam, że będziemy się dowiadywać o losy psa i proszę o informację, gdzie trafi pies bo chcemy znaleźć mu dom. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Powiedział, że do przytuliska w Olkuszu i że będzie tam dzisiaj. Dodał, że psa i tak nikt nie weźmie bo jest to stary pies.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Ten komentarz był dziwny bo pies był młodą suką. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Dzisiaj zadzwoniłam do schroniska w Olkuszu z pytaniem czy dostali psa z Podlesic. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Niemiły Pan nakrzyczał, że nie ma takiego psa. Zadzwoniłam do tego hycla i ten powiedział, że odwiezie psa do Olkusza jutro. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Będąc pewne, że pies trafi do Olkusza zrobiłyśmy stronę i szukamy jej domu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Bardzo chciałyśmy pomóc tej suczce a chyba przez nas trafiła w ręce sadystów. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Jestem w Warszawie i nie mam za bardzo możliwości jechać i sprawdzić czy ten pies będzie w tym przytulisku, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]czy ten hycel rzeczywiście go odwiezie tam, czy nie przywiąże w lesie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Mogę tylko dzwonić i liczyć na dobrą wolę tych ludzi w udzielaniu jakichkolwiek informacji. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Może Wy macie jakieś możliwości albo wiecie co zrobić, żeby ten pies trafił choćby do schroniska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Proszę o pomoc. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pozdrawiam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Iwona [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR] -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Agata Balu replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Fundacja Proanimals otrzymała takiego maila: Witam, Zgłaszam się do Państwa o pomoc w sprawie tego oto pieska: [URL]http://psinka.cba.pl/[/URL] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#4e3827][/COLOR][/FONT] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Sprawa wygląda tak:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Jesteśmy z Warszawy i będąc na jedną noc w Podlesicach przyplątał się do nas piesek. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Właśnie ten ze strony powyżej. Biegał od człowieka do człowieka i był wyraźnie zagubiony. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Przybiegł do nas i poszedł za nami. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pytałyśmy okolicznych mieszkańców, czy może to ich pies bo miał starą obrożę ale ludzie nie znali psiaka. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pies położył się i nie mógł wstać. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Kiedy się podniósł nie mógł chodzić, właściwie chodził z wielkim trudem i bardzo cierpiał. Miał spuchnięte łapki, popękane poduszki i pełno kleszczy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Zadzwoniłyśmy na Policję z prośba o informację, do kogo możemy zgłosić się o pomoc w okolicach Zawiercia i Kroczyc. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Odpowiedź to Straż Miejska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Dzwonimy do Straży a tam dali nam telefon do faceta, który łapie psy dla gminy i odwozi do schroniska. Powiedzieli, że nie da się nic zrobić bo jest weekend. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Ponieważ z psiakiem było kiepsko zadzwoniliśmy po tego pana i to był chyba błąd. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pan przyjechał, powiedział, że robi nam przysługę bo limit na psiaki już ma prawie wyczerpany. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Powiedział, że zabiera psa do przytuliska i tam przebada go weterynarza a potem trafi do schroniska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Ja Panu zapowiedziałam, że będziemy się dowiadywać o losy psa i proszę o informację, gdzie trafi pies bo chcemy znaleźć mu dom. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Powiedział, że do przytuliska w Olkuszu i że będzie tam dzisiaj. Dodał, że psa i tak nikt nie weźmie bo jest to stary pies.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Ten komentarz był dziwny bo pies był młodą suką. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Dzisiaj zadzwoniłam do schroniska w Olkuszu z pytaniem czy dostali psa z Podlesic. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Niemiły Pan nakrzyczał, że nie ma takiego psa. Zadzwoniłam do tego hycla i ten powiedział, że odwiezie psa do Olkusza jutro. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Będąc pewne, że pies trafi do Olkusza zrobiłyśmy stronę i szukamy jej domu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Bardzo chciałyśmy pomóc tej suczce a chyba przez nas trafiła w ręce sadystów. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Jestem w Warszawie i nie mam za bardzo możliwości jechać i sprawdzić czy ten pies będzie w tym przytulisku, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]czy ten hycel rzeczywiście go odwiezie tam, czy nie przywiąże w lesie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Mogę tylko dzwonić i liczyć na dobrą wolę tych ludzi w udzielaniu jakichkolwiek informacji. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Może Wy macie jakieś możliwości albo wiecie co zrobić, żeby ten pies trafił choćby do schroniska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Proszę o pomoc. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Pozdrawiam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4E3827][FONT=Verdana]Iwona [email][email protected][/email] [/FONT][/COLOR]