[quote name='szmaja']To jest aktualne, ale chciałabym, żeby Paola się z wami zabrała - tzn. żeby wzięła go w schronisku na siebie. Czy Ty planujesz zabrać "kuvasza", jeśli jeszcze jest? (będzie wiadomo jutro...)[/quote]
nie dam rady zabrac Paoli bo jade do Wroclawia na caly weekend.. Co do kuvasza - tak, planuje zabrac go do siebie na tymczas:)