Jump to content
Dogomania

Ania_w

Members
  • Posts

    781
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania_w

  1. Kasia szykuj kawke - z Agentem wpadniemy z wizyta:)
  2. moje kciuki juz za Klaczka trzymaja:)
  3. juz jestem:) czy jest mozliwosc odebrania go okolo 17.00 w niedziele? I przede wszystkim gdzie?:)
  4. a jak sie czuje nasz Babelek?
  5. dwie rodzinki dla jednego maluszka.. imponujacy wynik.. Moze Bartus jedna by odstapil Igusi?:)
  6. to prosze mnie tez wpisac na liste obecnosci:)
  7. [quote name='halbina']Bąbel po operacji. W gipsie. Zostaje jeszcze do czwartku na obserwacji u Formicy. Ale pójdę dziś go odwiedzić. Od kogo mam wymiziać Bąbelka?[/quote] obowiazkowo ode mnie:)
  8. tjaaa.. z pewnoscia pare ciotek z dogo, a przede wszytkim Ty:) oj, ciezko bedzie Ci go oddac..ciezko..:)
  9. :loveu: serce sie raduje :loveu:
  10. ja tez nie.. bardzo dziwna sytuacja.. A czy przypadkiem Tami nie jest z Jeleniej? Wiecie, chodzi mi o to, zeby osoba ktorej jeszcze w tym schronisku nie widzieli, wykazala zainteresowania ta suczka, i ciekawe co jej powiedza..
  11. [quote name='szmaja']Mamy dobry tymczas w Katowicach - doświadczony i ze świadomością, co to jest alergia. Kto to jest ta koleżanka? Na ile by go chciała wziąć? Czemu dopiero teraz, kiedy jest już oferta tymczasu? Dr Rak tam nie bada każdego psa dokładnie - chyba, że zaczyna chorować, trzeba leczyć po pogryzieniu.[/quote] masz na mysli Paole06? Zaproponowalam jej, ze mozemy (wtedy pojedziemy razem i tylko i wylacznie po niego) jechac juz w czwartek. Czekam na odpowiedz...
  12. powoli kamien spada z serca.. spadnie z wielkim hukiem jak cala rodzinka znajdzie juz swoje wlasne domki..:lol:
  13. Kropciu, gdzie jestes? A moze wrocila do schroniska, albo kreci sie w poblizu?
  14. ale to przeciez moze byc ktos ze znajomych.. wazne zeby wyszedl z psem:)
  15. :multi: az kawe rozlalam ze szczescia :multi: (dobrze, ze nie na laptop, bo bylby to juz drugi zalany)
  16. Kropciu.. wracaj.. przeciez domek na Ciebie czeka..:-(
  17. a jakby wszedl ktos "z ulicy" to tez by nie wydali? A moze niech ktos podstawiony to sprawdzi..
  18. w oczekiwaniu na cud.. podrzucam:)
×
×
  • Create New...