-
Posts
781 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania_w
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Ania_w replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
hmm.. wiecie.. na moje oko to wcale nie trzeba bedzie szukac Kwazkowi domu stalego - on JUZ w nim jest :evil_lol: . -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Ania_w replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Dom wariatów... Skąd ja to znam? Ciekawe co zastanie dzisiaj Halbinka po pwrocie z pracy.[/quote] ha! ciekawe czy nadal pozostanie przy wersji, ze Babel to psi ideal :evil_lol: -
Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!
Ania_w replied to MonikaSz's topic in Już w nowym domu
:multi: rewelacyjna wiadomosc! :multi: -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Ania_w replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Imbir1']A foteczki gdzie sąąąąąąąąąąąąą?:cool3::mad::evil_lol:[/quote] wstawie te ktore zostaly zrobione "na szybko":) Na pelna sesje fotograficzna umowilysmy sie z Paola, ze podjade w tygodniu:) [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2554/kwazek121106002ko6.jpg[/IMG] w tej pozycji psiaki spedzily prawie cala droge - spaly :evil_lol: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8595/kwazek121106003rh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8225/kwazek121106011yh6.jpg[/IMG] tu widac, jak bardzo mjest chudy.. ale to tylko kwestia czasu:) [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2196/kwazek121106005kk3.jpg[/IMG] -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Ania_w replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Kwazek juz u Paoli :multi: powiem tak - lepiej nie mogl trafic!!!! :loveu: -
[quote name='mycha101']Trzymam kciuki za jutrzejszą akcję transportu suni i maluchów i czekam na zdjęcia.[/quote] ja tez trzymam.. tak mocno, ze az kostki mi bieleja:)
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Ania_w replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Dom stoi... tylko coś w okolicy go słychać, kiedy wychodzę do pracy... i kiedy z niej wracam... koncert jesienny na dwa świerszcze? o nie! - na dwa psie głosy... Bąbel szczeka i popiskuje, Platon się dołącza... A po powrocie... koopa - sztuk jeden (stawiam na Platona, bo Bąbel już piszczy, że ledwo wytrzymuje i musi natychmiast wyjść, swoją koopę zrobił zaraz za progiem sieni... ) siusiu - raz! miski puste, za to cała podłoga zasłana trupami... moich filmów na dvd... wszystkie naraz chyba chcieli, kinomaniacy, obejrzeć, bo każdy nosi ślady zębów... Pewno się kłócili, który lepszy... wolne przestrzenie podłogi zasłane resztkami pudełka po pizzy (a moje koty tak je kochają...). Same koty przeszły do podziemia, tzn. - przepraszam - zajmują wyższe półki teraz... bliżej sufitu i raju... na ziemię schodzą dopiero jak wracam i psy się uspokajają... przez parę godzin jeszcze przemykają przy ścianach, by w nocy zalec na rogówce razem z Platonem i Bąblem... w pełnej zgodzie, byle bliżej pańci. Spacerek udany. Teraz oba psy, po spacerze i obiadku, odsypiają zajęcia poranne, ja zbieram siły do sprzątania...[/quote] ale jak to mowia punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:) ja to widze taK.. DWOCH FACETOW BIJE SIE O WZGLEDY JEDNEJ PANNY:) ONA LAGODZI WSZYSTKO.. WYSTARCZY JAK PRZEJDZIE ZA PROG:) WTEDY PANOWIE ZROBIA WSZYSTKO ABY BYC BLIZEJ SWEJ DAMY SERCA.. NAWET HMM.. UDAJA ZYCIE W PELNEJ ZGODZIE:) Czego mozna chciec wiecej?::P -
Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!
Ania_w replied to MonikaSz's topic in Już w nowym domu
[quote name='psokot']W tej chwili dostałam SMS-a o treści: Wszystko dobrze. Jutro dam znać.[/quote] no to nadal trzymam:) -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Ania_w replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Oj Babel, nie sadzilam ze z Ciebie taki lobuz..:evil_lol: Hmm.. a moze to bylo przyczyna "wpadniecia pod samochod" i zaprowadzenia Cie do weterynarza? :crazyeye: -
Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!
Ania_w replied to MonikaSz's topic in Już w nowym domu
jeszcze tylko pare godzin:) juz mnie palce bola od tego trzymania:) musi byc dobrze:) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Ania_w replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']A przychodz, przychodz!:lol: To pójdziemy na najdluższy spacer świata.[/quote] a moze spacerek w Parku Kozanowskim?:) Ja bylabym juz wolna o 15.30. -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Ania_w replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Babel pakuj sie na pierwsa strone!:) -
Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!
Ania_w replied to MonikaSz's topic in Już w nowym domu
to juz jutro :lol: nadal trzymamy kciuki .. i lapki:lol: -
chyba bedziecie musieli je zabrac podstepem.. moze na pyszne jedzonko?:)
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Ania_w replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paola06']Tak też planuję.Wywiady,sesje zdjeciowe,catering,odnowa biologiczna,randki(w sąsiedztwie dwie bokserki PUMCI)a tak poważniej to tylko chodzi o to żeby maleństwo nie nabawiło się dodatkowych chorób w schronie,nie było takie samotne.I nie przypadkowy domek docelowy,fajniasty tez sie znajdzie.Mamy czas,ale ciotki niech nas wspierają,nie opuszczają,a teraz może pomyslą o imieniu,czy ma być Kwazek?[/quote] pierwsza randke to bedzie mial juz w samochodzie z moja osobista suczka:) i skoro nie biore goldena podhalanskiego:) to pojade wlasnym seicento - hehhe, chcac nie chcac beda bardzo blisko siebie :evil_lol: -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Ania_w replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
przepraszam, ale teraz bedzie troche nie na temat:) dziewczyny pilnie poszukujemy tymczasu dokladnie na dwa dni we Wroclawiu. W wielkim skrocie - w piatek przywoze do Wroclawia psiaka (Herkules jest troche wiekszy od jamnika szorstkowlosego). Docelowo trafia do Jeleniej Gory - Lauren przyjezdza po niego do Wroclawia. Z jeleniej maja do Wroclawia - jako miejsca przerzutowego - trafic dwa psiaki ale po nie moga dopiero przyjechac w niedziele. Zdecydowanie latwiej poszukac domu dla jednego malego tak wiec.. prosze pomozcie..:) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Ania_w replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paola06']Koperek go przetrzyma,właśnie przed chwilą z nią rozmawiałam.[/quote] Super!!! w takim razie wszystko juz ustalone:) -
Aga, koniecznie zrob mamie i maluchom zdjecia:)