Jump to content
Dogomania

Ania_w

Members
  • Posts

    781
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania_w

  1. hmm.. wiecie.. na moje oko to wcale nie trzeba bedzie szukac Kwazkowi domu stalego - on JUZ w nim jest :evil_lol: .
  2. [quote name='Neris']Dom wariatów... Skąd ja to znam? Ciekawe co zastanie dzisiaj Halbinka po pwrocie z pracy.[/quote] ha! ciekawe czy nadal pozostanie przy wersji, ze Babel to psi ideal :evil_lol:
  3. :multi: rewelacyjna wiadomosc! :multi:
  4. [INDENT][LEFT]wazne, ze jest cala i zdrowa..[/LEFT] [/INDENT]
  5. [quote name='Imbir1']A foteczki gdzie sąąąąąąąąąąąąą?:cool3::mad::evil_lol:[/quote] wstawie te ktore zostaly zrobione "na szybko":) Na pelna sesje fotograficzna umowilysmy sie z Paola, ze podjade w tygodniu:) [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2554/kwazek121106002ko6.jpg[/IMG] w tej pozycji psiaki spedzily prawie cala droge - spaly :evil_lol: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8595/kwazek121106003rh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8225/kwazek121106011yh6.jpg[/IMG] tu widac, jak bardzo mjest chudy.. ale to tylko kwestia czasu:) [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2196/kwazek121106005kk3.jpg[/IMG]
  6. Kwazek juz u Paoli :multi: powiem tak - lepiej nie mogl trafic!!!! :loveu:
  7. [quote name='mycha101']Trzymam kciuki za jutrzejszą akcję transportu suni i maluchów i czekam na zdjęcia.[/quote] ja tez trzymam.. tak mocno, ze az kostki mi bieleja:)
  8. ona musi dac sie odszukac... przeciez na nia czeka juz dom.. Tami - dziekuje, ze nie tracisz nadziei..
  9. [quote name='halbina']Dom stoi... tylko coś w okolicy go słychać, kiedy wychodzę do pracy... i kiedy z niej wracam... koncert jesienny na dwa świerszcze? o nie! - na dwa psie głosy... Bąbel szczeka i popiskuje, Platon się dołącza... A po powrocie... koopa - sztuk jeden (stawiam na Platona, bo Bąbel już piszczy, że ledwo wytrzymuje i musi natychmiast wyjść, swoją koopę zrobił zaraz za progiem sieni... ) siusiu - raz! miski puste, za to cała podłoga zasłana trupami... moich filmów na dvd... wszystkie naraz chyba chcieli, kinomaniacy, obejrzeć, bo każdy nosi ślady zębów... Pewno się kłócili, który lepszy... wolne przestrzenie podłogi zasłane resztkami pudełka po pizzy (a moje koty tak je kochają...). Same koty przeszły do podziemia, tzn. - przepraszam - zajmują wyższe półki teraz... bliżej sufitu i raju... na ziemię schodzą dopiero jak wracam i psy się uspokajają... przez parę godzin jeszcze przemykają przy ścianach, by w nocy zalec na rogówce razem z Platonem i Bąblem... w pełnej zgodzie, byle bliżej pańci. Spacerek udany. Teraz oba psy, po spacerze i obiadku, odsypiają zajęcia poranne, ja zbieram siły do sprzątania...[/quote] ale jak to mowia punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:) ja to widze taK.. DWOCH FACETOW BIJE SIE O WZGLEDY JEDNEJ PANNY:) ONA LAGODZI WSZYSTKO.. WYSTARCZY JAK PRZEJDZIE ZA PROG:) WTEDY PANOWIE ZROBIA WSZYSTKO ABY BYC BLIZEJ SWEJ DAMY SERCA.. NAWET HMM.. UDAJA ZYCIE W PELNEJ ZGODZIE:) Czego mozna chciec wiecej?::P
  10. [quote name='psokot']W tej chwili dostałam SMS-a o treści: Wszystko dobrze. Jutro dam znać.[/quote] no to nadal trzymam:)
  11. echh.. gdy tylko pojawia sie nowy wpis mam nadzieje, ze ktos wlasnie napisal, ze juz sie znalazla.. Nadal mam nadzieje, ze taki wpis sie juz wkrotce pojawi.. Wazne, ze "ktos" ja gdzies zauwaza.. ze jest cala i zdrowa..
  12. Oj Babel, nie sadzilam ze z Ciebie taki lobuz..:evil_lol: Hmm.. a moze to bylo przyczyna "wpadniecia pod samochod" i zaprowadzenia Cie do weterynarza? :crazyeye:
  13. jeszcze tylko pare godzin:) juz mnie palce bola od tego trzymania:) musi byc dobrze:)
  14. [quote name='Koperek']A przychodz, przychodz!:lol: To pójdziemy na najdluższy spacer świata.[/quote] a moze spacerek w Parku Kozanowskim?:) Ja bylabym juz wolna o 15.30.
  15. Babel pakuj sie na pierwsa strone!:)
  16. to juz jutro :lol: nadal trzymamy kciuki .. i lapki:lol:
  17. chyba bedziecie musieli je zabrac podstepem.. moze na pyszne jedzonko?:)
  18. [quote name='Paola06']Tak też planuję.Wywiady,sesje zdjeciowe,catering,odnowa biologiczna,randki(w sąsiedztwie dwie bokserki PUMCI)a tak poważniej to tylko chodzi o to żeby maleństwo nie nabawiło się dodatkowych chorób w schronie,nie było takie samotne.I nie przypadkowy domek docelowy,fajniasty tez sie znajdzie.Mamy czas,ale ciotki niech nas wspierają,nie opuszczają,a teraz może pomyslą o imieniu,czy ma być Kwazek?[/quote] pierwsza randke to bedzie mial juz w samochodzie z moja osobista suczka:) i skoro nie biore goldena podhalanskiego:) to pojade wlasnym seicento - hehhe, chcac nie chcac beda bardzo blisko siebie :evil_lol:
  19. [quote name='Jowita Poznań']no Zuzuia masz szczesliwa reke :D a Bartusiowi aby było jak najlepiej!!! Ciesz sie szczesciem mały piesku :multi:[/quote] nic dodac nic ujac:)
  20. przepraszam, ale teraz bedzie troche nie na temat:) dziewczyny pilnie poszukujemy tymczasu dokladnie na dwa dni we Wroclawiu. W wielkim skrocie - w piatek przywoze do Wroclawia psiaka (Herkules jest troche wiekszy od jamnika szorstkowlosego). Docelowo trafia do Jeleniej Gory - Lauren przyjezdza po niego do Wroclawia. Z jeleniej maja do Wroclawia - jako miejsca przerzutowego - trafic dwa psiaki ale po nie moga dopiero przyjechac w niedziele. Zdecydowanie latwiej poszukac domu dla jednego malego tak wiec.. prosze pomozcie..:)
  21. [quote name='Paola06']Koperek go przetrzyma,właśnie przed chwilą z nią rozmawiałam.[/quote] Super!!! w takim razie wszystko juz ustalone:)
  22. Aga, koniecznie zrob mamie i maluchom zdjecia:)
×
×
  • Create New...