Jump to content
Dogomania

Ania_w

Members
  • Posts

    781
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania_w

  1. a moze sa tez chetni na niedzielny spacerek o 15.00?:)
  2. [quote name='Tami']Właśnie poszła informacja o KROPCE w Muzycznym radio! Pan nawet przeczytał dwa razy bo się trochę "zaplątał" Ja napisałam z polskimi znakami ( nie miałam wglądu w instrukcję) i nie mógł rozszyfrować ale ładnie już powtórzył i POSZŁO! Proszę Was : piszcie bez polskich literek, będzie łatwiej. I może tłustym drukiem jakaś krótka wzmianka w postach o wysyłce , żeby nie dublować, w danym dniu niech leci jedno...( data i kto puszcza )[/quote] wyslalam juz na jutro.. tylko nie wiem o ktorej bedzie - sa mozliwe dwie godziny emisji- po 8.00 i po 15.00 (bez polskich liter) :)
  3. tez zaczynam sie juz martwic.. caly dzien cisza.. :crazyeye: a) psy zjadly kable b) psy zjadly Halbine c) Halbina zjadla psy :evil_lol:
  4. [quote name='Koperek']Ciotki Bokserkowe gadają o spacerkach, a Ciotika Wroclawska podnosi Bialaska na samą górę, co by go wszystkie ciotki widzialy:lol:[/quote] Ciotki bokserkowe.. ciekawe co na to moja Niki powie:evil_lol:
  5. [quote name='Tami'][URL="http://www.muzyczneradio.pl"]www.muzyczneradio.pl[/URL] u dołu strony po lewej jest RAMÓWKA, należy kliknąć dowolny powszedni dzień tygodnia a potem napis Dżem , mydło i powidło> Jest tam opisana zasada wysyłania Dżem SMS-a.Ja wysłałam na dziś. [URL="http://muzyczneradio.idl.pl/?a=audycje%E2%8A%82=8"]http://muzyczneradio.idl.pl/?a=audycje⊂=8[/URL] Podaję stronę z "grającym" radiem , żebyście mogli posłuchać czy zamieszczono ogłoszenie. Oni odczytają je po telefonach radiosłuchaczy czyli ok.20.20. [URL="http://www.muzyczneradio.pl:9000/listen.pl"]www.muzyczneradio.pl:9000/listen.pl[/URL] A to moja wersja ogłoszenia : "poszukuje suczki,mieszanka owczarka niem.srednia, na nosie ma biala latke w czarne kropki,boi sie ludzi. przewidziana nagroda. tel.512 306 024" Możecie podawać mój tel. kontaktowy.Pisząc ogłoszenie podkreślcie cechę charakterystyczną czyli umaszczenie owczarka , średni wzrost i białą plamkę na nosie. Podawanie miejsca zaginięcia mija się z celem bo ona krąży... Ustalajcie może kto puści którego dnia ,żeby była ciągłość w codziennych odczytach.[/quote] to ja puszcze jutro:) wykorzystam Twoja tresc SMS-a, dobrze?:)
  6. [quote name='Tami']Zaraz puszczę SMS-a do "Dżem Mydło i Powidło" - oni odczytają ogłoszenie.Kosztuje taki SMS 10 zł i kilka groszy..... [/quote] czy takiego sms moze kazdy wyslac, i czy sa jakies okreslone pory wysylania go? Chetnie tez wysle, tylko napisz co i jak..
  7. Ja tez chce wpasc na ta impreze, tylko co ja moge przywiez... Juz wiem, przywioze Formice :evil_lol: z tym miesiwem z kocikow tegorocznych w grzybkach:evil_lol:
  8. jak to milo widziec tak szczesliwego psa.. :multi: takie zdjecia nadaja sens temu co robimy :multi:
  9. [quote name='Paola06']My z centrum,Kwaziu jest bezproblemowy a i sobota,po 14 jest OK. Wyślę zaraz nr.tel. i spacerek bedzie pyszny:lol:Może Ania się dołączy z Niki? U Kwaziulka bez sensacji-leczymy jelita,bieguna dalej. Cała okolica zaaferowana jego wygladem-są pierwsze datki miłosierdzia w postaci zrobionego karmidła(to mój sąsiad,który kocha też psy)[/quote] niestety, nie dam rady :-( o 15.00 jade do gliwickiego schroniska porobic psiakom zdjecia :( ale moze we wtorek?
  10. [quote name='pajunia']:Rose: :Rose: :Rose: Constancja, jakie one piekne- wzruszajace i bardzo Ci dziekuje za pomoc.[/quote] nic dodac nic ujac.. :Rose::Rose::Rose:
  11. [quote name='Paola06'] Może ktoś ze Sląska,jeżdzi na lotnisko Muchowiec-na spacery z psiakiem?[/quote] ja!:) hmm.. z dziwnych powodow teraz bede jezdzila regularnie :loveu:
  12. no to kolejna porcja zdjec:) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9063/kwazek1510004ni1.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3457/kwazek1510009an6.jpg[/IMG] mysle, ze ma tez "cos" z charta.. w pogoni za beaglem:) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/474/kwazek1510016fu7.jpg[/IMG] za Niki to pojde nawet w ... wode:) ale tylko kawaleczek :evil_lol: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7351/kwazek1510029la6.jpg[/IMG] na tym zdjeciu widoczny jest bardzo brak kregow szyjnych.. [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4592/kwazek1510036oe6.jpg[/IMG] po specerku.. nie ma jak w domu.. tymczasowym ?!:shake: [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9770/kwazek1510038iy7.jpg[/IMG] mimo, iz mam wlasne piekne legowisko, wole byc kolo Pani [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8682/kwazek1510006ig6.jpg[/IMG] a juz najlepiej jest w Jej ramionach :loveu: [B] THE END[/B]
  13. [quote name='Iza i Avanti']W czasie waszego spacerku to ja jeszcze w robocie siedzieć muszę :([/quote] co sie odwlecze to nie uciecze:) ja sie zbieram.. Kwazku do zobaczenia :)
  14. no to kolejny happy end.. bardzo sie ciesze..:)
  15. ja oczywiscie tez "cos" dorzuce:)
  16. echh.. i to sa wlasnie te chwile ktore rozjasniaja nasza rzeczywistosc lepiej niz najmocniejsze swiatlo.. :lol:
  17. A ja nie moge sie doczekac dzisiejszego spaceru.. :lol: Iza i Avanti moze sie dolaczycie?
  18. na razie beda tylko fotki.. na relacje niestety nie mam teraz czasu bo lece na kolejna sesje:) do zabrzankiego Babla:) powiem tylko - Kwazus jest cudowny, Ola jest cudowna.. hmm.. rewelacyjnie dobrana z nich para :evil_lol: aaa, no i zdjec niestety tylko pare bo... bateria i padla:) ale jutro zrobimy kolejne:) Sesja pt. Kwazusia pierwszy spacer.. (przywolanie idealne - nie spuszcza oczu z Paoli.. ) [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2959/kwazek1410001ts5.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/1363/kwazek1410009sl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8403/kwazek1410016yt4.jpg[/IMG] chyba niezbyt wygodnie sie siedzi na tak chudziutkim tyleczku? [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/982/kwazek1410003bv3.jpg[/IMG] a to juz powrot ze spaceru.. jezyk to on ma ogromniasty:) [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/5913/kwazek1410004en6.jpg[/IMG] moje ulubione :evil_lol:
  19. [quote name='Imbir1']Ciocia Ania uprzejmie jest proszona o szybkie stawienie się w domku Kwazka celem wykonania wieeeeeeeeeeelu foteczek:evil_lol:[/quote] no to poprosze jeszcze o pare godzin cierpliwosci:) Foteczki beda jeszcze dzisiaj:) wieeeeeele:)
  20. [quote name='Tami']Zamiast ochów i achów nade mną (trzymanie kciuków się przyda , a i owszem) wolałabym abyście zachęcili innych do pomocy, bo jest ciężko....[/quote] Tami, bardzo chcialabym pomoc ale.. nie dam rady sie wyrwac z domu. A te ochy i achy to po to abys wiedziala ze Cie podziwiam, i dziekuje za Twoje zaangazowanie, walke o Kropcie.. a przy okazji watek wraca na pierwsza strone..
×
×
  • Create New...