Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Fotki niewidoczne, Melcia wrzuc mi na skrzynke. A to gagatek jeden z tej MELI, obrozka kuje w szyjke nasze malenstwo :evil_lol: Cieszymy sie, ze u Was wszystko OKI. NIestety nie mamy swiezych wiesci z domkow rodzenstwa MELI, ale wiemy, ze trafily dobrze, a brak wiadomosci traktujemy jako.. dobra wiadomosc. ;)
  2. Jestem pod wrazeniem!!! Prosze sie nie smiac z moich diagnoz :mad: , bo gdybyscie same zobaczyly ta sunke, ktora chowala sie przed ludzkim wzrokiem, a jak sie ja wolalo to sie czolgala powolutku do czlowieka z podkulonym ogonem... JO37 - cudow dokonalas, toz to zupelnie inny pies teraz :crazyeye: Szukamy domku! Czy ktos moze wystawic AMBER na allegro? Piekne portretowe fotki sa :cool3:
  3. No, UMKA, i mi sie łzy zakrecily..Lzy szczescia i wzruszenia.. [B]KRYSTYNA[/B] - Twoje wsparcie jest bezcenne!!!! Dziekuję CI, ze nigdy nie pozostajesz glucha na nasze telefony, mimo że często gęsto przynoszą tak okrutne wieści... Chyle czoło przed TOBĄ :calus:
  4. JEJU :loveu: :loveu: :loveu: :lilangel: :lilangel: :lilangel: [B][COLOR=red]Marzenia[/COLOR][/B] są po to by je [B]spelniac[/B] :laola:
  5. A napisal juz ktos prośbę do Kasiprodex o zmianie tytulu ( dodac info, ze na 1 str. psy pooglaszane) ?
  6. Witaj Melcia! No ubawilo mnie z rana to zestawienie pary: MELA i jamnior BOBIK :lol: Milosc nie wybiera :evil_lol: Oj, co by wyszlo z takiego polaczenia, baset jakis chyba :lol: No nie, co za dyskomfort, spac przy lozku ? :evil_lol: Kupujcie lozko kingsize bo sie Melka jeszcze obrazi i do Bobika spac pojdzie. Przy okazji gesich spacerow: czy dziewczyny maja adresowki prze obrozach ? :mad: Z tymi kotami to nigdy nic nie wiadomo, one potrafia przemierzac odleglosci :roll: MOze jednak...
  7. No musze przyznac, ze statystyka nie wyglada tak zle:p No mogloby byc lepiej, ale ja tam czuje, ze jak ludziska wiosne w powietrzu poczuja to bedzie lepiej ;) Brawo dla Joli i dzieciaczkow!:loveu:
  8. Naprawde nie mozecie dostrzec tego "czegos" w naszym FARCIKU??? On to ma w sobie, uwierzcie i dajcie mu szanse :placz:
  9. Ktora cioteczka z aparatem i umiejetnosciami ;) pojedzie na sesje do AMBER???
  10. Z tym MOIM PSEM to utrudniony kontakt... Atakuje ich emailami, faxami i telefonicznie - bez odzewu :mad:
  11. [quote name='Olga132']Dziewczyny - musimy wznowić intensywnie naszą akcje ogłaszania psów !!! Należy wykorzystać nasza dobrą passe !!! Dziewczyty - zawezmijmy sie teraz na promocje ZELEK- no do jasnej ciasnej ONE musza juz isc do domu :placz:
  12. Uwielbiam takie wiesci!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Jak ogladam zdjecia z nowych domkow to nie moge wyjsc z szoku jaka to drastyczna zmiana dla tych psow: z jednej strony lancuch w schronie w Wegrowie - a potem podusia :lol: Maja szczescie co po niektore. BEZA tez :-P Ale sie ciesze :loveu:
  13. Kto mu da szanse???????? Moze chociaz tymczas???????:modla:
  14. Niestety wiecej zdjec wstawic nie moge, bo mam techniczny bunt maszyny :mad:
  15. Czyzby Melka wdarla sie juz w laski Puni :cool3: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5576/melanowydom3jpgif5.jpg[/IMG] A to Punia, ktora dzielnie znosi nowa wspollokatorke :lol: : [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4783/punia8hb1.jpg[/IMG]
  16. No, Alicja, musisz miec sile ;) MELA to kruszyna taaka :evil_lol: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8782/melanowydomjpggf0.jpg[/IMG]
  17. Ale przetrzymalam te zdjatka- sorki :oops: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5836/pozdrowieniasl4.jpg[/IMG]
  18. W ostatecznosci jakas studentka dysponujaca czasem moglaby pojechac pociagiem. Za Isie zaplaciloby sie 4 zl tylko. Stundenci???:cool3:
  19. Wycieczke do stolicy ja Ci zafundowalam :evil_lol: Sie kobitki jeszcze uloza ;) zobaczysz :p A na fotki czekamy, tu stado wielbicieli za rogiem czyha :cool3:
  20. Aaaa, to juz wszystko rozumiem :p Domku, szybko sie zglaszaj po Britke :roll:
  21. AAaaaaaaa, to Bard chwilowo wyeksmitowany ??? Znaczy sie ferie u Rodzicow mu zapewnilas Aniu ;) ? Witamy Nilkowa Pancie! Tego noska to Wam wszyscy beda zazdroscic :lol:
  22. Po takich zdjeciach Cioteczka Olga zazdrosną bedzie :evil_lol: Olga, wspolczuje Twojemu TZ, pewnie sie musi nasluchac o Twojej nowej milosci :lol: (ale gust masz dobry;) , Majmonek to cudo)
  23. A to zlosliwiec maly :diabloti: Biedna Punia, miala caly dom dla siebie, a tu przywiezli takie tolatajstwo, karmia Bog wie czym, bo rosnie jak na sterydach :evil_lol: i jeszcze sie rzadzi... Cioteczki, jakby ktora przez Lublin jechala - to mamy mile zaproszonko ;) : "Bardzo serdecznie zapraszam do Lublina! Będzie mi bardzo miło gościć u siebie osoby dzięki którym mam Melę :) Jeśli będzie jakaś okazja aby "zaczepić" o lublin, to prosze o nas pamiętać!" No tylko pamietac o prezencie dla Meli.. i dla Puni na pocieszenie ;)
×
×
  • Create New...