-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Ania, Ty to masz reke! Na prawde niesamowita jestes!:loveu: Fraszka miala szczescie,ze trafila w rece Twojej Mamy ;) No Olga, co dla Cioci naszej adopcyjnie niedoscignionej mamy teraz?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Witaj Paulino! Swietnie ze tu zajrzalas ;) My jestesmy niestety 80 km od schroniska, komunikacja z "zarzadem" jest wysoce utrudniona ( nie ma jej wcale wlasciwie) i nie wiemy jaka jest aktualnie sytuacja w schronie. MOze moglabys tam w weekend podejsc i zobaczyc w jakim stanie sa psy, czy maja co jesc, czy sa jakies szczeniaki, czy sa jakies chore, itd. Jak masz aparat cyfrowy - porob psiakom fotki i wyslij nam! Byloby super :cool3: -
Z tego co wyczytalam na [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL] ( tam jest o wiele wiecej napisane) Bila bylaby w kojcu na czas nieobecnosci Pani Ani. Slijcie listy, emaile :modla:
-
ja juz napisalam do Pana Michalika! Prosze piszcie, taka presja i swiadomosc, ze wiele osob sledzi ta sprawe moze "zlamie" Pana dyrektora. Ania, nie mnie o tym decydowac - niech sie dziewczyny od Bili wypowiedza, ale Pani zdjecia obejrzec moze....
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Cioteczki, w szczegolnosci Olga, ktora w pisaniu pism jest niedoscigniona;) , napiszcie pliz do Pana Michalika ( grzecznie!) CHodzi o Bille: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55171[/URL] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Przepraszam za ten off topic, ale chce sie z Wami podzielic ciekawostka ;) [URL]http://www.bociany.ec.pl/[/URL] Mozna popodlgaldac bociany :crazyeye: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Oj, Czikusia by sie pieknie z goldenem komponowala :p [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8765/czika0703242kc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/968/czika0704071bs4.jpg[/IMG] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Aniu, Fraszka by sie nie klasyfikowala? :cool3: MOze byc ciut przy mala dla goldena... Beka, a szczeniak nie wchodzi w gre? W Fundacji jest tego troche ;) a nawet wiecej niz troche ... -
Podpisuje sie pod surykatka! Fraszka szukaj domku!
-
Jeju jak sie ciesze :grins: Bea, wiecej szczegolow plizzzzzzzzzz:roll:
-
Pianka , Monia i Rafik - wszystkie trafiły do nowych rodzin :-)
Mośka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
A propos wlasciwosci leczniczych RAFIKA- c[FONT=Verdana]ytuje krótki artykul z Reader’s Digest:[/FONT] [B][FONT=Verdana] [/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]Znajdź sobie czworonożnego przyjaciela[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Verdana][SIZE=3]Może to pora na nowego członka rodziny?[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3]Dowiedziono, że opieka nad czworonogiem poprawia zdrowie i nastrój.[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3]Z badan wynika, ze wlasciciele psow i kotow rzadzej chodzą do lekarza, [B]mają niższe ciśnienie[/B] i mniej kłopotów ze snem niż ci, którzy takiego przyjaciela nie maja.[/SIZE][/FONT] A co do Moni - az zal, ze nie bedzie tak czestych relacji :placz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No to moje życzenia beda pierwsze :p : [FONT=Comic Sans MS]Aby zwycięstwo dobra nad złem i życia nad śmiercią,będące przesłaniem nadchodzących Świąt Wielkanocnych, stało się dla Nas źródłem radości i nadziei[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nikogo nie ma? Wszyscy sie zajeli... [FONT=Comic Sans MS][/FONT] -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Farciu, nie poddamy sie :roll: -
Śliczna biszkoptowa dziewczyna BEZA - wreszcie w swoim domu!
Mośka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Nie, jakby co- Krystyna obiecala puscic ktorejs z nas info. A wiesc sie rozejdzie;) OBY!!! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zmysl, slowo wyjasnienia: polaczylo nas schronisko w Wegrowie 80 km od Wwy. Biedne, w szczerym polu, bez pradu i wody.... Pomagalysmy, robilysmy co moglysmy... i zaczely wychodzic kwiatki.Rozne. W efekcie decyzja burmistrza: schron istnieje do 30 czerwca 2007. Po tym czasie nie wiadomo co sie stanie z psami... Trzeba wyadoptowac jak najwiecej (obecnie jest 70) do tego czasu. Dlatego oglaszamy psiaki gdzie sie da i szukamy im domow. To tak w telegraficznym skrocie. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Niestety Pan po Beze nie przyjechal.. jeszcze. -
Śliczna biszkoptowa dziewczyna BEZA - wreszcie w swoim domu!
Mośka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Pan sie nie zjawil do godz. 14:40 :shake: No nic, trudno , czekamy dalej. -
Śliczna biszkoptowa dziewczyna BEZA - wreszcie w swoim domu!
Mośka replied to enia's topic in Już w nowym domu
BEZA- [B]dzis[/B] trzymamy kciuki z wszystkich sil :roll: Moze to wlasnie Twoj czlowiek? Badz grzeczna dziewczynka... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zeby nie zapeszyc - jeszcze troszke potrzymaj ;) DO Swiat! A wiecie,ze jest szansa dla BEZY?????? Dzis jest TEN dzien :roll: Cioteczki, trzeba z tytulu watku juz skasowac loterie, a podkreslic: likwidacja schroniska-potrzebna pomoc w oglaszniu psow czy cos takiego... -
[FONT=Verdana]Elali, przeczytalam historie Bili na stronie [URL="http://www.psy-warszawa.pl/"][COLOR=#0000ff]www.psy-warszawa.pl[/COLOR][/URL] i... nie moge wyobrazic sobie cierpienia tego psa :placz: .[/FONT] [FONT=Verdana]Jak budze sie w nocy od razu przychodzi mi na mysl BILA i ..ta nadzieja... zludna. Wiem,ze Pani Ania odwiedza ją, sama nie wiem[/FONT] [FONT=Verdana]czy to do konca takie dobre, bo temu psu w koncu peknie serce przy ktoryms spotkaniu :shake: .[/FONT] [FONT=Verdana]Czy Szefa nie da sie przekonac? Przez innych ludzi, przez kontrahentow? Moze glupio kombinuje, ale gdyby tak jego kluczowy klient zagail,[/FONT] [FONT=Verdana]ze byl tu taki fajny pies i co sie z nim stalo, itd.? Naprawde ZERO szansy?????????????[/FONT] Bila czeka na Paluchu: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5179/bilawklatce5nj0.jpg[/IMG]
-
No prosze prosze:roll: Dziekujemy za wiesci, SARCI sie trafilo :multi:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Aniu, SUPER!!!!!:loveu: Do listy darczyncow dopisz prosze: ROMAS -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Rozkrecaja sie te Twoje dzieci ;)