mam nadzieję, że się to uda z tymczasem i szybko przekonasz rodziców. Ja będę w przyszłym tygodniu w Kielcach, pewnie się wybiorę do psiaków, gdybyś chciał/a iść ze mną i misiek2003 to zapraszamy:cool3: A resztę kieleckich psiaków widziałaś?Link do wątku w podpisie Mag.dy. P
A pomoc przyda się nie tylko z tymczasami, ale też z ogłasznaniem psiaków, spacerki z nimi. Na pewno znajdzie się pole do działania dla ciebie gdybyś tylko chciała:razz: