Na 4łapach znalazłam takie ogłoszenie, może warto spróbiwać:cool3:
zaadoptuje psa lub szczeniaka czarnego teriera rosyjskiego.miałem pieska tej rasy ,ale niestety niedawno nas opuscił odeszedł od nas na tamten swiat ,pozostawił pom sobie smutek i żal w naszych sercach .prosze ludzi dobrego serca jezeli macie psa lub szczeniaka tej rasy a chcecie go oddac w dobre rence chetnie go przyjmiemy do swojego domu i do swojch serc .niestety nie stac nas na kupno tego pieska . z góry dziekuje
[URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=25749&id_kat=13[/URL]