[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/357/9519ea84e616f0f0.jpg[/IMG][/URL]
jakie oczka:loveu: Jak kotek ze szreka:lol:
A z tymi spacerkami u mnie podobnie, z moim bratem wychodzi bo wychodzi, ale tak jakoś bez euforii, smętnie się rusza, za to jak ja z nią wyjdę to szaleństom nie ma końca;)