[IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1340/inkazr0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4492/dsc03104tq8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4684/dsc03108hf9.jpg[/IMG]
a nie wiem czy widzieliście szczeniaczkowe zdjęcia Inki, kilka dni po przybyciu na działkę:razz:
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6061/img100161gi7.jpg[/IMG]
Inka w wersji łóżkowej bardzo mi się podoba:loveu: :lol: A te pozy, ona powinna zostać top modelką;)
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1438/dsc02509qg5.jpg[/IMG]
to jest Albi, która w wakacje znalazła nowy domek w Kielcach, myślałam że może u ciebie:razz: Ale widzę,że psiaki są troche inne
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/330/69c0fbf5328fefa1.jpg[/IMG][/URL]
Czyżby obgryzywała te włochate coś na piłeczce? :razz: Saga też tak robi:lol:
A depilator sobie kupiłam w zeszłym tygodniu użyłam raz i więcej nie zamierzam:diabloti:
Czekamy w takim razie na szybki powrót outsider i jej relacje o Florkowym brojeniu;)
A taką sunieczkę wypatrzyłam u nieocenionej supergogi, niesamowicie podobna do kieleckiej Figi prawda erka?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61516[/URL]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1636/1003571ch9.jpg[/IMG][/URL]
[IMG]http://img366.imageshack.us/img366/3396/img0983111ja3.jpg[/IMG]
:loveu: "Ratlerek" się niestety nie zmieścił;)
Kto by się spodziewał takich postępów, nie mogę się powstrzymać by nie złożyć kolejnych gratulacji;)