:angel: :laola:
Nie należy zapomnieć, że wielkie podziękowania należą sie Potter, kóra zabrała do azylu Bazylka:loveu: Tylko dzięki niej jest możliwe takie zakonczenie tej smutnej historii:lol:
Pani z BB mi odpisała,że dzis zadzwoni do Potter po Korala...............
I zobaczcie co znalazłam na Foto blogach:cool3: Czy ktos pamięta Rudzię? Rudzia ma swój wątek!.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78819[/URL]
Ta nowa sunieczka prześliczna, akurat w moim typie:loveu: docelowo to będzie taki średniaczek tak?
Potter jak zadzwoni ta pani po Korala to pamiętaj że szczeniaka wysyłamy w najbliższym czasie do Krakowa! Bielsko od Krakowa wcale tak daleko nie jest........
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9301/img1072mqr3.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9483/img1077mds6.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]J[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]eszcze takie zdjecia znalazłam na wątku Józi;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A Blondi ma jednego obserwatora na allegro:p Oby to było cos poważnego![/SIZE][/FONT]
Manforte czy byłaby możliwosć dowozu Korala do Bielska Białej?:cool3:
Bo juz powiedziałam,ze tak:oops: Ale pokazałam też kilka szczeniaków od Mai i nie wiem na co pani zdecyduje, a domek wydaje sie być super:p
W Starachowicach działa Majaa, ale ona ma masę psiaków na głowie. Dam jej jednak link do tego wątku
No chyba,że to są te same szczeniaki:cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78608[/URL]