Jakby został wam jakiś chętny domek na mix collie to dajcie znać w KIelcach mamy takie cudo;)
Tośka - młodziutka sunia, mix colie. Ewidentnie wyrzucona pod schroniskiem, biegała zdezorientowana w pobliżu przystanku. Teraz jest już w domu tymczasowym Lgnie do wszystkich, chociaz jak pierwszy raz kogos widzi to podchodzi ostrożnie. Wkrótce zostanie wysterylizowana. Tosia jest slodziutka i nawet nikt sie nie spodziewał ze z niej moze byc taka wariatka :p Stwierdzilam dzisiaj na spacerze z Tosia ze jej zaufam i ja spuscilam ze smyczy na ktorej nie za bardzo umie chodzic bo sie ciagnie .Zaczela bardzo wariowac ale na zawolanie przychodzila i ciagle spogladala jak odbiegla gdzies dalej czy ja nadal za nia ide:p jezeli chodzi o kontakty z psami jest bardzo przyjazna....boi sie natomiast mezczyzn bardzo od nich ucieka.W domu mi nic nie zniszczyla jest bardzo grzeczna i nie zalatwila się w mieszkaniu.
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1424/080131toska81dn1.jpg[/IMG][/URL]