W schronisku w Lublinie jest fajniutki niufek, może wśród miłośników tej rasy ktoś sie zainteresuje? Psiak -młody samiec pięknej budowy- baaardzo kudłaty, niestety zdjęć nie mam. A i z charakteru super- mega łagodny, totalnie nie reaguje na zaczepki innych domunujących samców, do ludzi baardzo przyeaźnie nastawiony, nie ciągnie sie na smyczy.